Inteligentní paprsek elektřiny se pohybuje od domu k domu a terorizuje jeho obyvatele tím, že převezme úplnou kontrolu nad domácími spotřebiči. Ty buď zabíjejí návštěvníky, nebo ničí dům tak dlouho, dokud ho úplně nezdemolují. Dále se přesouvá podél elektrického vedení k dalšímu domu, a vše začíná od začátku...Ničení takto pokračuje, až se elektrický puls dostane do domu, kam chodí chlapec na návštěvu ke svému otci a nevlastní matce. Puls převezme kontrolu nad vším, ženu těžce poraní, a otce s chlapcem uvězní v domě. Těm nezbývá nic jiného, než bojovat na život a na smrt, a dostat se na svobodu... (oficiální text distributora)

ricci.s

Nebolo to zlé, ale nebolo to ani nijak extra strašidelné. Skôr taká oddychovka, čo sa aj dalo celkom čakať, keďže hlavnou postavou je detský hrdina (mimochodom celkom znesiteľný). Ten pochopiteľne odhalil, že niečo v dome nie je v poriadku, ale nikto mu neveril, až kým sa niečo nezačalo diať. Atmosféra kúsok zadrhávala, miestami mi to skôr pripomínalo rodinný film ako horor. Na jedno pozretie celkom fajn. ()

Campbell

Film který by mě v dětství jistě vyděsil, jen je škoda že já ho viděl v dnešní době, tím pádem mi to přišlo poměrně slabé hlavně co se týká samotného strašení. Byla škoda že režisér neudělal nějakou větší porci gradace, a škoda že se dost soustředil na otce a syna, protože jejich dialogy a jejich samotné hraní bylo dost na nic. Aspoň že konec má grády a sem tam mi připoměl Poltergeista. Je to průměrný béčko který kdybych neviděl tak se nic nestane. ()

MM_Ramone

Čo sa týka hororov a sci-fi snímkov tak mám slabosť pre americké filmy z osemdesiatých rokov minulého storočia. Preto ma vždy poteší, keď sa mi dostane do rúk nejaký zabudnutý titul z tohto obdobia. Tento krát som si urobil radosť snímkom "Pulse", ktorý bol natočený v roku 1988. Je to celkom podarený kinder horror o zákernom elektrickom pulze, ktorý sa rozvodnou sieťou dostal do domu, v ktorom žije desať ročný David so svojim otcom Billom. Ich životy sú v ohrození. Do ich obydlia prenikol "Vražedný pulz". ** ()

hladass

Na přelomu osmdesátých a devadesátých let byly rodinné horory v kurzu, točily se jich desítky, ale jen málokteré byly více než průměrné a stály za více shlédnutí... A není to ani případ Vražedného pulsu... Sympatický nápad o vraždící elektřině byl pohřben neumětelstvím režiséra... Moc se mu totiž nepodařilo vytvořit atmosféru, herci, i když jsou do jednoho sympatičtí, neumí moc hrát, prostě kus, na který s největší pravděpodobností do týdne zapomenu... Ale na jedno podíváním, proč ne... ()

Teya

Tenhle horůrek jsem zbožňovala, když mi bylo něco kolem 10 let, a ani dneska bych ho úplně nezatracovala. Samozřejmě že to není kdovíjak děsivé, chvílemi mi to spíš připadalo jen jako duchařina pro odrostlejší děcka (takže skutečně nečekejte bůhví co), ale i při opakovaném zhlédnutí po několika letech jsem z něj měla podivný a ne zrovna příjemný pocit. Možná to bylo vzpomínkami, kdoví, ale v každém případě jsem si to náramně užila a nedám na tuhle podívanou dopustit. Zkrátka nostalgie ve své nejčistší podobě. :) ()