poster

Koncert pro jednoho

 • USA

  One Man Band

 • Slovensko

  Koncert pre jedného

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2005, 4 min

Scénář:

Mark Andrews

Producenti:

Osnat Shurer

Střih:

Steve Bloom
(další profese)
 • MikeCool
  ***

  Krátkometrážní snímek. Další z řad kvalitních Pixarových kraťasů, tentokrát jde o malou holčičku a o dva hudebníky, kteří se snaží přesvědčit malou holčičku aby jim za hraní na nástroje dala příspěvek. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

 • Marek1991
  ****

  Ale s nimi vybabrala potvora jedna. Motív tohto filmu je k zamysleniu, niekedy sa tak cítim, keď vidím ako sa zakladá množstvo rôznych aktivít na rovnaký nápad a je ich toľko, že ľudia sa už v nich ani neorientujú a priam sa ničia navzájom, proste presýtenosť konkurencie. Celkom vtipné, jednoduché, určite viac než len dobré.(19.1.2014)

 • orkadimenza
  ****

  One Man Band je takovým přehnaným, až ironickým pohledem na pouliční muzikanty a umělce. Místo toho, aby vydělávali poctivě, tak se škubou o každou minci, a dokonce mezi sebou, místo toho, aby se vezli na jedné lodi (jako tehdá ve středověkých ceších). Opět vidíme bohatou škálu nápadů, skvělou hudební vložku a mezi ostatními Pixarovskými kraťasy se tenhle rozhodně neztrácí.(8.11.2016)

 • Jamal
  *****

  Opravdu jedna z nej nej krátkých Pixarovek. A za pouhých 4 minut se v ní vystřídá spousty emocemi. Malá holčička má minci a chce ji dát do fontány. V tom ji zastaví muzikant se spoustou fanfárových trubek, bubnem a harmonikou a snaží se ji zaujmout a získat od ní ten zlaťák. Holčíčka je omámena a jde mu dát zlaťák. Toho si ale všimne druhý muzikant se spoustou housliček a houslemi. Tak se svede velký soubou o zlaťák, který holčičce nešťastně spadne do kanálu. Holčička je smutná a žádá malé housličky od jednoho z muzikantů a zahraje nám smutnou symfonii... a vydělá si za to měšec plný zlaťáků. A to už je šance opět pro muzikanty....(4.11.2007)

 • ABLABLABLA
  *****

  Tak tento snímek znám už poměrně dlouho, ani nevím, kde jsem ho poprvé viděla, ale už tehdy se mi líbil a teď tomu nebylo jinak. Svěží, vtipné, o animaci se snad už ani netřeba zmiňovat. Ta holka neměla chybu. Možno vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=Jf3kAW85wb4(9.9.2012)

 • - Tento krátký filmeček byl v některých kinech uveden před filmem Auta. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace