poster

Koncert pro jednoho

 • USA

  One Man Band

 • Slovensko

  Koncert pre jedného

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2005, 4 min

Scénář:

Mark Andrews

Producenti:

Osnat Shurer

Střih:

Steve Bloom
(další profese)
 • Aleee89
  ****

  Z těch pixarovských kraťasů jsem viděla zatím Geriho hru (na jiné si momentálně nevzpomínám) a tohle se mi líbilo více než již zmiňovaný filmík. Dokonce možná více než samotný film Auta, před kterým tenhle animák běžel. Přišlo mně to vtipné a roztomilé, ale navíc i dobře udělané a inteligetní, což je však u Pixaru standart...(17.6.2013)

 • Margerie
  *****

  Opravdu originální kraťas, který je sice zábavný, ale zároveň vás trošku vyděsí tím, jak s nadhledem zpracovává téma obtížných životních rozhodnutí. Ta totiž mohou být v každém věku chápána jinak, a ačkoliv čas nám většinou ukáže, jak malicherné problémy jsme řešili, ta hrůza v nás zůstává... Když se k tomu přidá ještě otázka toho, co jsou lidé ochotní udělat pro výhru i v té nejhloupější situaci, jde vám z toho hlava kolem. Ježiš, já vlastně vůbec nechápu, jak dokázali tvůrci tohle všechno nacpat do ČTYŘ minut?!(19.8.2012)

 • tron
  ****

  Nemilovať z pozície filmového fanúšika snímky z dielne Pixar je ťažké a to isté platí aj o ich krátkometrážnych počinoch, ktoré z príjemnej tradície umiestňujú k svojim „plnohodnotným“ filmom. K Autám je to Koncert pre jedného, pôvabný mini príbeh o hudobníkovi na vyľudnenom námestí, ktorému nemá kto dať zarobiť... až kým neuvidí, ako si to so zlatým peniažkom k neďalekej fontáne mašíruje dievčatko s víziou hodiť dukát pre šťastie do vody. To však umelec nemôže dovoliť.(18.5.2008)

 • MikeCool
  ***

  Krátkometrážní snímek. Další z řad kvalitních Pixarových kraťasů, tentokrát jde o malou holčičku a o dva hudebníky, kteří se snaží přesvědčit malou holčičku aby jim za hraní na nástroje dala příspěvek. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

 • Jamal
  *****

  Opravdu jedna z nej nej krátkých Pixarovek. A za pouhých 4 minut se v ní vystřídá spousty emocemi. Malá holčička má minci a chce ji dát do fontány. V tom ji zastaví muzikant se spoustou fanfárových trubek, bubnem a harmonikou a snaží se ji zaujmout a získat od ní ten zlaťák. Holčíčka je omámena a jde mu dát zlaťák. Toho si ale všimne druhý muzikant se spoustou housliček a houslemi. Tak se svede velký soubou o zlaťák, který holčičce nešťastně spadne do kanálu. Holčička je smutná a žádá malé housličky od jednoho z muzikantů a zahraje nám smutnou symfonii... a vydělá si za to měšec plný zlaťáků. A to už je šance opět pro muzikanty....(4.11.2007)

 • - Tento krátký filmeček byl v některých kinech uveden před filmem Auta. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace