Reklama

Reklama

Zastav a nepřežiješ

  • USA Crank (více)
Trailer

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (975)

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Vypněte mozek a nechte se unášet neuvěřitelně rychlou a zběsilou adrenalinovou jízdou, sráči! Crank naprosto postrádá jakákoliv hluchá místa a s ničím se holt nesere...představte si takovou Nebezpečnou rychlost, kde místo autobusu máte mlátičku Stathama, k tomu si připočtěte bandu latino badass gangsta shitheadz, náser akce a pořádná porce sprostých slov! Tak a teď máte představu o čem tenhle film vlastně je....a hodně mě potěšil konec, pussyny tenhle film holt nezkousnou, that's it beotch! ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Tento film je napumpován čistým adrenalinem. Už dlouho jsem se u akčního filmu takhle nepobavil. Myslím, že naposledy to bylo u Death Race. A hele, tam je taky Jason! :-) Takže pokud si chcete užít tento film tak musíte splnit pár podmínek. Za A) Musíte si to pustit na domácím kině, anglicky s titulkama, samozřejmě repro soustava 5.1. Za B) Nemyslet. Absolutně o tom nepřemýšlet, jinak to vypnete po 20 minutách. Pokud splníte tyto podmínky, tak vám gratuluji, jste připraveni prožít s Jasonem jednu pekelnou jízdu. Mám k tomu pouze jednu výtku: SPOILER!!! Co má být k sakru tohle! Oni ho jako vzkřísí!? Tak to jsem zvědavý, co z toho vznikne.. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Rovnou říkám, že nebýt telefonického konce, dostal by Zastav a nepřežiješ odpad. Proč tak nemilosrdně? Film má skvělou myšlenku, je postavený na opravdu originálním nápadu (toho je třeba si sakra cenit), ale probůh, proč je natočený tak... Hmm... Vykastrovaně? Stathama mám rád, věřím mu drsňácké role, ale tady jsem s ním měl obrovský problém. Po celý film si udržel jeden výraz, který mě neskutečně rozčiloval... Ta jeho snaha vypadat nasraně za každou cenu, byla až trapná. Normálně nemám nic ani proti vulgarismům a násilí, ale musí být účelné a musí pro ně být důvod. Tady pro 90% všeho toho střílení, souložení na ulici, erekcí a podobného ale důvod nebyl. Zastav a nepřežiješ je béčko béčkovaté, kterému se nedá upřít spád a švih - na začátku se rozjede a zastaví se až za hodinu a půl -, ale je děsně prázdné a po půlhodině může (a taky začalo) začít silně nudit. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Originálne, drzé, nadupané, nadšene nekorektné, narvané nápadmi, vtipné, brutálne, zábavné. Presne, čo som čakal od prechváleného Running Scared (a nedostal to), mi vrchovatou mierou naservíroval Crank. Keď sa človek díva na tie nudné 300-miliónové báchorky a potom s ním pár nasratých chlapíkov takto zamáva za 15 melónov, tak je to na zamyslenie. A Jason je cooler. Aj v okamihu, keď behá po meste v nočnej košeli s holou riťou :-). ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Věru originální nápad natočit, film o chlápkovi, kterému za spánku vpíchnou do těla nový typ drogy a když nebude tělo mít dostatek adrenalinu, tak zemře na zástavu srdce. Takže od samého začátku začíná téměř hodinu a půl dlouhá akce, od které se neodtrhnete stejně jako Jason Statham. To co provádí je vskutku adrenalinové...koho by napadlo vlézt do hospody plný černochů a začít na jednoho z nich mířit zbraní? Snad jen Stathama. Konec je sice trochu na rychlo, ale fakt je, že dokáže opravdu dost zaujmout a poslední záběr si jen tak z paměti nevymažete. Jason Statham je poslední dobou stále častěji zaznamenáván bulvárem a dobré je, že většinou kladně. Pokud se z něj opravdu stane další akční hrdina, tak doufám, že jeho kariéra bude pokračovat tak jako nadále a nesklouzne do bažin pomyslných rádobyslátanin. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (25)

  • Chevova (Jason Statham) Nokia by měla být po dvaceti minutách nefunkční. Po posledním hovoru si ji totiž uložil do kapsy u košile a strávil dlouhou dobu v bazénu. (Ermanaricus)
  • Chlápka v nemocniční lékárně, který poradí Chevovi trik s nasal sprejem, poznali všichni fanoušci kapely Linkin Park, je to zpěvák této skupiny Chester Bennington. (don corleone)

Související novinky

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize

03.11.2009

Aneb „from Heroes to Zeroes“. To, koneckonců, vystihuje i jejich krátkou kariéru. Scenáristicko-režijní duo zaujalo prvním Zastav a nepřežiješ. Dvojka už diváky tak nenadchla a Gamera mnozí považují… (více)

Reklama

Reklama