poster

Zastav a nepřežiješ

 • USA

  Crank

 • Slovensko

  Zastaneš a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaň a neprežiješ

 • Slovensko

  Crank: Zastaneš a zomrieš

Akční / Thriller / Krimi

USA, 2006, 88 min (Director's cut: 93 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  *****

  Nechtěná (nebo chtěná?) propagace užívání legálních i ilegálních stimulačních psychotropních látek a k tomu naprosto ukrutnej meganářez, ujetost, bizardnost a tuny akce... Šílený hrdina, šílená situace, totálně šílený film!! Neustále "nakopaný" hrdina ničí, mlátí, střílí, nadává a šoustá jen aby se udržel při životě a neklesl mu adrenalin. Úžasně postavený film na neotřelém, jednoduchém a politicky nekorektním nápadě, úžasných a vesměs megaujetých postavách, úžasnému vtipu a fantastickému zpracování. Pro mne osobně jeden z nejlepších "akčních" filmů všech dob. Navíc díky mé divoké minulosti a "slabosti" pro stimulační látky naprosto (doslova) srdeční záležitost ... ;-) BOMBA ... ale vybuchlá!!! ;-))(8.12.2007)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Paul Haslinger: 1. A Warrior's Death - Dialog ,2. Metal Health - Quiet Riot ,3. Nasal Spray - Dialog ,4. Trix Are For Kids - The Crowd ,5. You Stop, You Die - Dialog ,6. Bandera - Control Machete ,7. Small Children - Dialog ,8. New Noise - Refused ,9. Chinese Sh*t Dialog ,10. China Town - Paul Haslinger ,11. Hardcore Sh*t - Dialog ,12. Kill All The White Man - Nofx ,13. Dipsy Doodle - Dialog ,14. Everybody's Talkin' - Harry Nilsson ,15. Adrenaline Junkie - Dialog ,16. Turn Me Loose - Loverboy ,17. Haitian Cab Ride - Paul Haslinger ,18. Achy Breaky Heart - Jarrett & Long ,19. Check List - Dialog ,20. Adrenalina - David Rolas ,21. I Kill People - Dialog ,22. Bring Us Bullets - Rocket From The Crypt ,23. Eve's Machine - Dialog ,24. Let's Get It On - Gerald Levert ,25. Does She Know? - Paul Haslinger ,26. Stayin' Alive - The Sleeping ,27. How Much? - Dialog ,28. Meva Juan - Roberto Tuscon f/ Erica Garcia ,29. Juice Me - Dialog ,30. Guasa, Guasa - Tego Calderon ,31. It's A Miracle - Dialog ,32. Miracles - Jefferson Starship,(12.5.2011)

 • TeeAge
  ***

  Mám veľmi rád tento typ námetu, ktorý sa začal vyvíjať ešte so starým dobrým Speedom. A ajkeď tu môžeme spozorovať nebezpečne podobné prvky ako v Running Scared, Crank má niečo doseba. Je to práve kôli jeho ľahkosti, ktorou bol natočený. Stathnam a Smart sú fakt milá dvojica, na ktorú sa nedá hnevať. Celému to chýbalo iba trochu šmrncu do druhej polovice, a trocha viac prachov. Neveldine a Taylor ešte určite dostanú druhú šancu...(7.1.2009)

 • Hal_Moore
  ****

  Jason Statham je nový akční hrdina. Poznávací znamení: Stále stejný nasraný výraz, dvoudenní strniště, většinou vyholená hlava a v neposlední řadě vynikající řidičské schopnosti, střelba a bojové umění. Crank je film nabitý akcí od začátku do konce a vůbec není poznat velmi nízký rozpočet (na akční výplach, jakým Crank rozhodně je). Zápletka je vcelku originální, ale její vymyšlení scénáristovi určitě moc času nezabralo. Chev Chelios by si zasloužil více filmů (z jeho hitmanovského života - když už Hitmana hraje Timothy Olyphant). Žádné větší chyby Crank nemá, je to taková pohádka pro dospělé chlapy, co odrostly mašinkám a touží po něčem novém, adrenalinovém.(10.2.2007)

 • Boss321
  ****

  Pokud chcete vypnout mozek a užít si 80 minut zábavy, tak tento film je naprosto správná volba. Jason Statham jako velkej drsňák vypadá opravdu dobře a řekl bych, že to v rámci možností zvládl na jedničku. Když ještě uvážíme, že snímek stál pouhých 12 miliónů dolarů tak se jedná o velmi slušnou podívanou. Slušný režijní debut dvojice Neveldine-Taylor.(26.10.2007)

 • - Hodinky, které má Chev Chelios (Jason Statham) na zápěstí, jsou Tag Heuer Carrera. (kwaicheng)

 • - Scéna sexu na veřejnosti se téměř nedostala do scénáře a nebylo ani ohlášené její natáčení. Proto jsou reakce okolí tak autentické a podle herečky Amy Smart je po skončení scény čekal potlesk téměř dvou stovek přihlížejících diváků. (imro)

 • - Ve scéně v restauraci, kde Jason Statham vysvětluje Amy Smart co se stalo, tak její škitavka nebyla ve scénáři ani nejde o herecký výkon, je skutečná. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace