poster

Černé ovce

 • Nový Zéland

  Black Sheep

 • Velká Británie

  Black Sheep

Komedie / Horor

Nový Zéland, 2006, 87 min

Režie:

Jonathan King

Scénář:

Jonathan King

Kamera:

Richard Bluck

Střih:

Chris Plummer

Scénografie:

Kim Sinclair
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ****

  Pokud máte rádi hororové komedie plné černého humoru, tak film Black Sheep je pro vás tím pravým. Najde se zde spousta dobrých hlášek, solidních hereckých výkonů, pěkné masky, líbezná hudba i nádherné prostředí. Docela se těším na další režisérovy kousky, které jak doufám na sebe nenechají dlouho čekat.(1.1.2010)

 • misterz
  ***

  Keby tam bolo trocha viac humoru a hlášok, tak mohlo ísť o celkom vydarenú záležitosť. No v tomto smere ma to nijak zvlášť neoslovilo. Ani príbeh samotný nebol bohvieako zaujímavý. Na druhú stranu ale treba pochváliť výborné gore (hlavne ku koncu) a zaujímavé masky. Slabší priemer. 55/100(2.4.2017)

 • novoten
  ****

  Bee!! Když se ovčí horror tvářil v úvodu vážně, tak jsem kroutil očima, ale jakmile se začalo hláškovat a zákeřná embrya začala lézt po excentrických příslušnících greenpeace, odvázal jsem se a částečně se do téhle perfektně šílené skoroparodie s úžasným tempem zamiloval. Popírání některých zavedených žánrových zvyklostí zavání téměř genialitou. Parafráze na staré dobré klišé s kouřením po sexu jsem v kontextu téměř od smíchu nerozdýchal.(4.7.2007)

 • Hakha
  ***

  Kdo by nechtěl vidět srandovní ovečky (heslo buď hodný jako ovečka po tomhle nebude už nikdy platit...), které vypouštějící methan a pojídají lidi... Jedná se o průměrnou záležitost, která se místy vleče a místy baví, ale mě to neurazilo (a vlastně ani nenadchlo). Skvělý nápad ze kterého mohl být ještě větší úlet, než je... Chtělo by to ještě více absurdních situací, více humoru, více krve a vnitřností, prostě více všeho. Peter Jackson je asi jenom jeden, ale 3* si jistě zaslouží...(31.8.2008)

 • fcreading
  ****

  Fantastická hororová komédia v ktorej nemôžte brať vážne nič. Angus prevádza genetické pokusy na ovciach ale to sa mu vymkne s pod ruky a ovce majú chuť na ľudské mäso a tak vraždia každého kdo im vzkríži cestu. PS: Najlepšia scénka bola keď sa celé stádo oviec vyrútilo na ľudí a žrali im zaživa vnútornosti 80 percent.(20.6.2008)

 • - V Španielsku bol film uvedený v kinách spolu s filmom Severance, podobným štýlom ako dvojfilm Grindhouse. (Mihail123)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru na Filmovém festivalu v Torontu 2006. (Terva)

 • - Špeciálne efekty boli vytvorené firmou WETA Workshop, ktorá sa podielala aj na trilógii Pán prsteňov. (Mihail123)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace