Černé ovce

Black Sheep

Komedie / Horor

Nový Zéland, 2006, 87 min

• heyda

Nový Zéland = země plná přírodních krás a ovcí. Po pravdě jsem docela zklamaný. Nevím, co jsem si představoval, ale tohle to rozhodně nebylo. Chyběl mi tam jak humor, tak lepší akce, i lepší zabíjení. Na můj vkus to bylo příliš hloupé a nechutné. Jako nápad to není nejhorší, ale provedení velmi amatérské, a to i v rámci komedy - hororu. Jednu hvězdičku dávám za milou ekologickou aktivistku Danielle Mason a druhou hvězdičku dávám Novozélandské produkci, aby to nevzdávala a sem tam nějaký ten horor zase natočila.(13.2.2011)

Film vhodný pro vegany, ale i ostatní, protože za každou cenu musíte fandit vraždícím ovcím! Fandila jsem hodně 🤣 Černé ovce je béčkový film áčkově natočený. Super masky, plno decentní brutality a neskutečně vtipných momentů. Mám ukousnutou nohu, nevadí, hodím ji na ovci! Miluju, když se filmy neberou moc vážně!! Asi mám oblíbený film 😁(4.5.2018)

• korbitch22

děsně blbej scénář,toporné dialogy,směšní herci a hlavně spousta zabitých možností.člověk by řekl,že když bude koukat na film,kde vraždí ovce(už jen to že sem si nikdy nemyslel,že budu psát jak vraždí ovce:-DDD)tak že se dočká spousty legrace,bohužel opak je pravdou,nuda střídá nudu a trapností se nešetří.jednu hvězdu za scénku z bečícím psem,jinak velice zabitý potenciál.(24.12.2010)

Keby tam bolo trocha viac humoru a hlášok, tak mohlo ísť o celkom vydarenú záležitosť. No v tomto smere ma to nijak zvlášť neoslovilo. Ani príbeh samotný nebol bohvieako zaujímavý. Na druhú stranu ale treba pochváliť výborné gore (hlavne ku koncu) a zaujímavé masky. Slabší priemer. 55/100(2.4.2017)

Krvilačné ovce, premena na ľudské ovce alebo ovčích ľudí je kombinácia ako vyšitá a k môjmu prekvapeniu aj celkom dobre fungujúca. Všetok humor filmu však ostal v kratučkom traileri a to po rozložení do filmu nestačí. Našťastie to zachraňujú brutálne morbídne huňaté béé stvorenia a niektoré scény sú ozajstný masaker. 65%.(4.9.2008)

• - V Španielsku bol film uvedený v kinách spolu s filmom Severance, podobným štýlom ako dvojfilm Grindhouse. (Mihail123)

• - Natáčelo se na Novém Zélandě v lokalitách Wairarapa a Wellington. (Terva)

• - Mnoho scén bylo převzato z písně Sheep od slavné britské skupiny Pink Floyd. Například scéně, kdy se ovce zakousne do krku příslušníkovi ochránců přírody, je natočená podle verše "Bleating and babbling I fell on his neck with a scream." (Beckett51)