poster

Příběh zrození

 • USA

  The Nativity Story

 • Slovensko

  Príbeh narodenia

Drama / Rodinný

USA, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tarhiel
  ***

  Film, ktorý bežnému divákovi asi veľa nepovie. Oceňujem snahu tvorcov o vernú reprodukciu židovských rituálov a kostýmov danej doby, pamätám si, že zábery sa mi páčili. Medzi kresťanskými filmami rozhodne ten lepší. A je úsmevné, že ten istý herec, čo hral Jozefa, o desať rokov neskôr bude hrať Sabah Nura v X-men: Apocalypse :)(22.11.2017)

 • T2
  *

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $37,629,831Tržby Celosvetovo $46,432,264Tržby za predaj DVD v USA $25,988,003 //počet predaných kusov 1,610,510║ Je to podané strašne do všednej prázdnoty. Vizuálne by sa to aj dalo ale ten dej nemá kúska čara. /25%/(14.11.2008)

 • PinokKio
  **

  Není nad to udělat si vánoční pohodu uprostřed léta. Jen toho sněhu tam bylo nějak pomálu. Marie je sice štramanda, ale moc legrace si s ní člověk neužije (to leda ten duch svatý) a Josef je takovým předobrazem Brandona Walshe z Beverly Hills (směrovačku už si nepamatuju : ) Tak aspoň že jim to dobře dopadlo a narodil se jim v Betlémě v tom smradu ve chlévě ten vánoční panáček.(3.7.2012)

 • Miloško
  ****

  Kto pozná bibliu,vie o čo tu pojde.Može trebárs kritizovať,alebo pochváliť zvolenú formu filmu. Kto nepozná najznámejší historický príbeh,tak ten si príde na svoje ešte viac. Film vobec nenudí,scény, výprava posobia veľmi dobre. Odporúčam si pozrieť v čase vianoc. Hodnotenia našich recenzistov dosť nespravodlivo a prekvapujuco kritizujú tento film. Pri nahliadnutí do svetoveho hodnotenia, je to však diametrálne odlišné. Pochopili sme vobec my tento film?(25.12.2007)

 • salahadin
  ****

  Tak už to bývá...křesťanství dnes není oblíbené náboženství (lidem asi vadí, že křesťani je v současné době ohrožují na životě teroristickými útoky:-D), a jakmile se objeví nějaký film s touto tématikou, ejhle je z něj hned agitka (Dadel asi nechápe, že film např. o klonování nemusí být nutně agitka). Masa omezených mozků tak bude kritizovat nejen film, ale jeho pomocí i samotné náboženství a plácat nesmysly, jako že jsou rádi ateisty a podobné bláboly. Tak tohle už vůbec nechápu a odsuzuju jako projev mozkové obrny. Když už si chcete ukájet své antikřesťanské tužby, táhněte na Novinky.cz, tam se některé vaše věty hodí. Zpět k filmu - nemám větších výhrad. Lokace, herci i příběh se mi líbí, ale přesto nemám pocit, že bych viděl dokonalý film. Parádní je hudba od Mychaela Danny včetně upravené skladby O come, o come, Emmanuel. Vyšší hodnocení nedám, protože styl F. Zeffirelliho je mi zkrátka bližší. Shusika - silnější příběh?? Tak proč ses na to proboha díval??????(14.2.2010)

 • - Úlohy pastierov dostali miestni talianski pastieri, pretože len oni dokázali "skrotiť" ovce podľa požiadavok tvorcov. (Marina111)

 • - Predstaviteľka Márie, Keisha Castle-Hughes, sa ohľadom tehotenstva radila s matkou, ktorá bola v čase natáčania tehotná. (Marina111)

 • - Biblický příběh stál studio New Line 35 milionů, a i když debutoval v předvánočním čase (1. – 3. 12. 2006), v kinech vydělal na čtvrtém místě jen 7,8 mil. dolarů. Celkový obrat snímku se nakonec vyšplhal na 37,4 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace