Koření života

Iba na objednávku

• Nový Zéland

Drama / Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 104 min

Jsem milovnice filmů, kde se vaří. Tady se vařilo až to doma vonělo a do toho ehm...ta lááááska. Vztah mezi Catherine a Aaronem byl víc než dostatečně hezký a malá Abigail samozřejmě zase nezklamala. Pro mě dobře koukatelné a milé, místo opravdu skvělé. Jdu proti nízkému hodnocení zde a dávám 5 hvězd, ikdyž nejsou úplně tak čisté.(25.3.2011)

Docela vydařený americký film, který se odehrává okolo jídla. Půvabná Zeta-Jones a sympatický Eckhart lákavá romantika(9.2.2016)

Pěkný film :) a ostuda že to má jen 59% za mě min. 80%!!(10.9.2016)

• Jirkacek

I když mne filmy o vaření zrovna dvakrát netáhnou, tak jsem se na Koření života docela těšil. Bylo to hlavně kvůli tomu, že v tomto snímku z roku 2007 hraje moje oblíbená Catherine Zeta-Jones. Mělo se jednat o drama a romantický film, což určitě mohu potvrdit. Ale že by Koření života byla komedie, o tom silně pochybuji, protože jsme se doma ani jednou nezasmáli. Ani role Catherine Zeta-Jones mi vůbec neseděla, protože nemám rád lidi, kteří jsou svou prací posedl, je pro ně vším a svoje soukromí vůbec nemají, protože se s nimi nikdo nepřátelí mimo jejich zaměstnání. Dále se mi nelíbil příliš jednoduchý děj a chyběly mi záběry z exteriérů, jelikož se herci pohybovali buď doma nebo v kuchyni. Bohužel mně tento film velmi zklamal, i když zde byly k vidění dobré herecké výkony a pěkné jídlo - ale byly tedy porce pro vrabca. Koření života si u mne vyvařilo pouhé dvě hvězdy **.(24.11.2016)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>