Koření života

• Nový Zéland

Drama / Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 104 min

• thorewi

Šílená nuda bez špetky energie - chtělo by to o dost více okořenit, aby to byl dobrej film. Ani jeden z herců mi není sympatický a jejich hraní je nudné, stejně jako režie a scénář, který je vskutku "originální".(25.12.2010)

Průměr. Těžce odychová romantická komedie bez jakéhokoli překvapení. Vše je tak nějak průměrné.(25.12.2010)

• zigíš

nemastné neslané a hlavne nedopečené ..(29.1.2011)

Prostě taková pěkná průměrná rodinná romantická komedie :-). Jinak nevím co bych tak tady vypisoval. Sympatičtí herci a děj taky není špatný. 58% :-).(28.2.2012)

Průhledné od začátku až do konce. Ale pro mě, pseudogurmánku a skrytou romantičku, báječná a dojemná podívaná...(27.4.2013)

Mě No Reservations připadá jako průměrná neškodná romantika. Takže dvě hvězdy bych si nechala na horší hrůzy =)(17.2.2014)

• cherita

Buď se tvůrci prali při natáčení s nízkým rozpočtem nebo padly všechny prachy za Catherine Zetu-Jones, protože takhle levně vyhlížející romantickou komedii made in USA jsem už dlouho neviděla. Dějově i obrazem odpovídá Koření života spíš romantickým filmům z německy mluvících zemí než hollywoodské produkci a obávám se, že až ho jednou budou dávat v neděli odpoledne na nově, naprosto se mezi těmi Srdci k pronajmutí a Láskami na prodej ztratí.(4.2.2009)

Celkem příjemná rodinná komedie. I když s hořkým nádechem. Na nedělní odpoledne pohoda. C. Zeta-Jones nijak neexceluje, A. Eckhart to samé. Neurazí, ale ani nijak nenadchne....(11.4.2010)

Take pomalé a predvídatelné romantické motovidlo-film. Zeta-Jones vyšla velmi sympaticky, ale nie je to nic co by som musel vidiet este raz.(12.1.2011)

• unagi

Príbeh ženy, korá má svoje zásady a je na nevydržanie. Vynikajúca kuchárka, ktorá nestrpý kritiku na svoju prácu či dokonca pripravené jedlo. Ženu, ktorú zmení dievčatko po strate matky a jeden kuchár, ktrorý sa nechcene vtlačil do jej remesla. Maximálne čítajúci film. Samozrejme všetko skončí šťastne a všeci sa majú nesmierne radi, všetko vychádza a toto všetko ma nebaví. Tuctový snímok, ktorý nezanechal vo mne nič.(31.1.2011)

Pohoda.(13.1.2013)

K mému překvapení vůbec ne špatná nenáročná mainstreamová romantická jednohubka, která se nebojí stejně odlehčit jako zvážnit. Milá tříbodová (kuchařka - neteř - kolega kuchař) vztahovka vezoucí se na kulinářské vlně s dobrým obsazením: Catherine Zetou - Jones se nedá nic zkazit, je sympatická, navíc se na ní hezky kouká, Aaron Eckhart přirozený sympaťák a Abigail Breslin milá, byť někdy protiva, ale to je vzhledem k nedávnému psychickému otřesu pochopitelné. Průměrné, nikoli však otravné, naopak svým způsobem milé.(31.1.2015)

Radšej by som si pozrel ako si Nick otvorí reštauráciu v San Franciscu bez uplakanej tety Kate. Abigail Breslin by mohla prísť pomôcť Nickovi cez prázdniny. Ťažká nuda a bez Eckharta by to dopadlo ešte horšie. Premarnená šanca. 5/10(25.12.2015)

Pozrela som si tento film, lebo som chcela zabudnúť na problémy a chcela som si oddýchnuť. A na to tento film je! Je to oddychovka, ktorá je milá a citlivá. Je to síce povrchné, ale na dnes večer ma to zabavilo. Hudba bola super. Nessun dorma je podľa mňa ta najkrajšia skladba sveta!(1.1.2008)

• RomanHyde

Zcela impotentní romantická slátanina. Hollywoodská produkce se zase jednou ukázala. Tohle "Koření života" je opravdu pokrm nemastný, neslaný a hlavně nekořeněný.... možná spíše polotovar, který je potřeba jen vytáhnout z mražáku, vybalit, ohřát v mikrovlnce, polít kečupem aby se to dalo konzumovat a co nejrychleji zapomenout na to že jsem své tělo tímto ošidil... Je libo fastwood ala Planet Hollywood? Tohle je jeho produkt! Dokupte si už jen hranolky navíc a colu, ať to rychleji uteče!(3.2.2009)

• rgrohol

Toto je komedie, kde chybí vtip a romantika, kde chybí vášeň. Film si plyne svým ospalým tempem podle už nespočetněkrát viděného schématu. A celkový dojem nezachrání ani krásná Catherine Zeta-Jones, jejíž postava je velmi nesympatická a odměřená.(23.8.2009)

Mě se to líbilo. Viděla jsem už několikrát a ničím mě to neuráží... Naopak :-)(12.12.2009)

• Maslord

Film vhodny tak akurat pre rozmaznane americke pubertiacky. Klasicky trapnoamericky snimok o nicom. Drama je to koli okolnostiam, akym sa neter dostane do opateri nafucanej "sefkucharke", romantika pretoze ofucanu "sefkucharku" zlakuje fesi "kuchar nr.2" a komedia, pretoze je to vsetko totalne smiesne.(8.12.2013)

• muoaner

Nemastný, neslaný, totálně bez chuti předvídatelný film, který stojí za to dodívat v připadě, že máte daleko ovladač a nelze přepnout na jinou stanici kde dávaj ještě větší blbost.(2.2.2009)

Na nic nehrající si romantická komedie na sobotní osamělé odpoledne. Klasický scénář o opuštěné úspěšné ženě, kterou musí přijít zachránit princ na bílém koni respektive bílé zástěře. Nečekejte složitosti, ani umělecký přínos, prostě odpočinkový film s milými herci a asi skvělou šafránovou omáčkou...3 a půl...ta půl je za Pavarottiho Nesum Dormu (fakt nevím, jak se to píše:-) ), zahráli mi ji dokonce několikrát..(23.5.2009)