Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

Angelino

Do tretice už ničím neprekvapí, ohraný scenár a v určitých pasážach príliš prekombinované. V každom prípade pre fandov tohto žánru vzhliadnuteľný kúsok. ()

shimpy(CZ)

Trojka mě přijde už dost zapletená a překombinovaná. Ztratila se to kouzlo prvního dílu. Každopádně je to pořád nehorázná zábava ()

Haymar

Soderbergh dal sice dohromady fenomenální hereckou sqadru ale tak nějak pozapomněl na to podstatné - na příběh, na samotný film a především na diváka. Už v polovině jsem se v tom šíleným bordelu na plátně totálně ztratil a vlastně už mi bylo úplně jedno "kdo"? "jak"? "kdy?" "kde?" "co?" a "proč?"... A v takovým případě je něco špatně! Méně je někdy více, pane režisére! ()

mirkaaa

Chtělo by se říct do třetice všeho dobrého, ale nemůžu. Třetí díl, ve kterém se znovu vracíme do casina, dopadl sice o trochu lépe, než dvojka, ale i tak je jen lehce nadprůměrný. ()

ThomasCrown

Jednoznačne menej komplikované ako dvanástka, ale aj tak je to len stavanie na výbornej jedenástke. Nenudil som sa, ani stopáž nevadí, narážky na Sinatru, Krstného otca či iné filmy potešia, no jednoznačným lákadlom je Ellen Barkin, ktorej by som hádal iba jemne cez 40. ()

Piškotka

Na první pohled nuda, ale pořád se něco děje, film má spád, ostrovtip a chlapi jsou neskuteční elegáni. I ta slepovačka obrazů se mi líbila. Hlavní hrdinové hráli poměrně dobře. ()

Hanes88

Tak tohle bylo zase lepší než dvojka, ale na jedničku to prostě nemělo. Takže i když by si to možná zasloužilo víc, dávám pouze 3*. ()

Xavi6

A zase to zvládli. Zprvu to nevypadalo na nějak povedené pokračování, dost se děj táhnul a bylo zde příliš zahlcených dialogů. Ale jak akce začala, tak to byli zase ti staří a dobří Dannyho parťáci. :) ()

Marrty3

Menší zklamání. Bylo to dobrý, ale vážně jen dobrý. Tohle je parta šmelařů, kterou snad každý z nás zná. Tahle skupina hvězd hraje filmový koncert, to ano. Ale to mi prostě nestačí. Vtip se ztratil úplně, u předchozích dílů byla alespoň sranda, která se zde neobjevila. Dialogy jsou jednoduché a nezáživné. Akce je průměrná, ale napětí tu taky moc není. Zachraňují to vážně je známé herecké ksichtíky. A že jich tu je požehnaně. Pokud má váš sok kasíno a vy ho chcete oškubat o nějaký ten dolar, tak se na tenhle snímek podívejte, protože je tu ukázaný super plán, jak na to. Pokud chcete průměrný film s jednoduchou zápletkou, u kterého nemusíte myslet, pustě si to. Pokud chcete zabít 2 hodiny nějakou popcornovou pohodovkou, pustě si to. Pokud chcete akci, napětí a vtip?! Tak tady jste se sekli. ()

simply

Po geniální jedničce a podprůměrné dvojce přichází trojka, která film zvedá na stejnou úroveň jakou měl první díl. ()

Marys

Stále sa dá na Dannyho pozerať, hoci by si niekto mohol pomyslieť, že už je to obohraná pesnička. Niekedy sa síce musí človeku rozum pozastaviť nad tým, akú komplikovanú hovadinu do deja tvorcovia vložili, každopádne je aj tretie pokračovanie tejto série veľmi dobré. ()

Movie Gourmet

Třetí celovečerní pokračování Dannyho parťáků je velmi svěží, má briskní děj který nepostrádá vtip. Film je minimálně tak dobrý jako první díl, možná ještě lepší. Výrazně lepší oproti překombinované a přespříliš dlouhé a složité "dvojce". Bravo Steven(e) Soderberghu, a hlavně BRAVO pane scénáristo. Verdikt: 4* a 85 %. PS. Al Pacino a jeho ultramoderní brýle a ultramoderní mrakodrap také mají výrazný podíl na posunu Dannyho parťáků na další level. ()

Ollie235

Do třetice všeho dobrého? Ani ne. Poněkud zbytečné pokračování, které opět nic nového nepřináší, i když je přecejen o něco lepší než druhý díl. Nemůžu se však zbavit pocitu, že měli ,,parťáci" po prvním dílu skončit. ()

GreatestFan

Tak moc mě to sice stejně jako předchozí díly nebere, ale náhodou mi to příjde jako nejlepší díl série, nejvtipnější. // poprvé viděno 8. Května. 2010, celkem 2X ()

H4ku11

Po jednotke druhý najlepší diel z príbehov okolo Dannyho partičky. Milujem Rustyho ako žerie na každom rohu a v každej scéne v každom z týchto filmov. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)