Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

Jaromír

Zábavné krimi, první díl se mi líbil víc, stejně ale následuje několik dějových zvratů, které člověk nečeká :). Pěkná podívaná, která se rozhodně povedla. ()

MarkHoppus

Výborná komedie se skvělým hereckým obsazením. Soderbergh mě opravdu dostal a to celou trilogií, Dannyho parťáci je pro mě prostě převrat, je to prostě něco novýho co jsem doposud neviděl, takže u mě 5. ()

miki68cz

Průměrná práce, slabší příběh, dobře vymyšleno. Mám teď chuť zajet do Vegas. Film postrádá cokoli jiného než líčení, jak parta borců ošidila nafoukaného majitele casina. Není tam sex, není tam láska, nejsou tam city a není tam bohužel ani napětí a legrace. ()

alpeew

Ani po několikáté opakovaný vtip se už nevyrovná tomu, když jej slyšíte poprvý ...Škoda ředit původní tah na branku, ne? Proč se to pořád, sakra, dělá? Mno, nicméně herci to zachraňují - některé opravdu můžu :-) ()

V.N.

Třetí pokračování parťáků mi připadá dost pod úroveň, a to i když zde hraje nezpochybnitelná současná herecká elita. Naprosto zbytečně komplikovaně a zdlouhavě vyprávěný příběh jednoho velkého podfuku, působí ve výsledku dosti nudně a scénář je spíše průměrný než dokonalý. Herci se svých úloh zhostili více než dobře,ale to si myslím tento film nemůže zachránit. V porovnání s jinými podobnými snímky, je tento tak trochu bezruký a po zhlédnutí nezůstává prakticky žádný prostor pro zamyšlení. Napoak není až tak od věci si okamžitě pustit jakýkoli jiný film, aby přebil předešlý zážitek. Danyho parťáci 3 nejsou špatným filmem, ale rozhodně bych se ho neodvážil někomu doporučit. ()

nula87

Další stylová akce v podání Dannyho skupinky. Lepší než dvojka, ale na svěží jedničku přece jenom nemá. Svůj účel (totiž pobavit a předvést tu spoustu hračiček) splní film velmi dobře, a přestože dobře víme celý vývoj filmu od začátku až do konce (a může překvapit pouze v jednotlivostech a detailech), ten styl je pořád jedinečný. 70% ()

ratpile

V základní premise podobné Podrazu (1973). Parťáci něco naplánují, a do puntíku přesně, bez výrazných překvapení, se plán i vyplní. To by nemuselo být úplně opojné; vzhledem k lehké přeplácanosti a spoustě logických nesmyslů. Jenže, Soderbergh měl k dispozici tak vybrané herecké obsazení, tak nadpozemsky přitažlivé lokace, až běda. Není to tak přímočará pohoda, jako v případě prvního dílu, ale pořád je to sakra velká pohodička v Las Vegas. Tam Dannyho parťáci prostě patří. ()

Mr.Roman

Niečo medzi prvými dvomi dielmi. Nepoužil by som však termín zlatý stred, skôr ide o troch inú variáciu, tentokrát s jemne vážnejším podtónom, ktorá sa centrom diania tak trocha vracia k prvému dielu, no prekonať ho sa Ocean's Thirteen nepodarilo. Žiaľ po skončení vo mne dokonca ostáva pocit, že som na jednu stranu nepostrehol žiadny výrazný neduh, no na stranu druhú bolo celé toto "podujatie" zbytočné a bez akéhokoľvek pamätihodného náboja. ()

eredin

Překvapivě dobré. Oproti zmatené a překombinované dvojce je trojka sice převídatelná ale odsejpá a má tah na bránu. Brad Pitt je nelepší jako santusácký seismolog a Tess se to naštěstí netýká. ()

helrohir

Posledná časť úspešnej Dannyho trilógie je znovu vynikajúcou zábavou skombinovanou s majstrovskými zlodejskými vychytávkami. Obsadenie je tak ako v každej časti dokonalé a scenár je vyšperkovaný. Je to proste vynikajúca krimi komédia, aj keď Dannyho jedenástka zostala opäť neprekonaná. ()

huzgi

Příliš rychlé a tím až nezajímavé. Divák se přestává snažit stíhat vše, jen čeká, až to zase jako obykle dobře dopadne. A tak dobré, že byste to někdy chtěli vidět znovu, abyste to rozmotali a vychutnali to určitě není. Velká škoda. Někdy je méně více. ()

kubilov

Po téměř bezchybné jedničce a nepříliš vydařené dvojce přichází trojka, která je snad ještě lepší, než jednička. Jednu z nejhlavnějších rolí v tom hraje perfektní padouch a záporák Al Pacino. Třetí díl Dannyho parťáků krásně zakončuje celou trilogii, ať už je to tou dokonalou loupeží, nejlepší zábavou nebo tím, že se dá shlédnout mnohokrát a nikdy nepřestane bavit. Nutno říci, že hotel a casino v jednom, ve kterém se odehrává podstatná část filmu je opravdu nádherný architektonický počin, zápletka je jako v prvním díle promyšlená do nejmenšího detailu a stejně jako v obou předchozích dílech je tak roztomile přitažená za vlasy, až to někdy nutí k úsměvu. ()

Wooke

Mal som v tom chaos, lebo všetko išlo tak rýchlo. Ani neviem, čo sa pokazilo a čo šlo ako sa patrí. Celkovo to bolo dobré, no tá rýchlosť tomu moc nepomáhala. Nevidel som význam tohto filmu. Stačila mi geniálna jednotka, dvojka bola snáď ešte slabšia, ale tak možno, keby som si to pozrel znovu, tak zmením názor. ()

G3orgig

Po prvním zhlédnutí tohoto filmu jsem jej hodnotil za 4*. Velice se mně líbil, nicméně jsem si říkal, že všechny nástroje v něm použité jsou poněkud prvoplánové, a že umělecká hodnota je tudíž nížší. Avšak při druhém shlédnutí jsem si uvědomil, že se u snímku opravu bavím, a to je přeci to, o co jde v prvé řadě. Fakt, že se na film dá dívat vícekrát je jednoznačné plus a to, že se u něj po opětovném shlédnutí pobavíte ještě více, beru jako důvod pro změnu svého hodnocení na 9/10 tudíž 5* ()

darthvader77

Dannyho parťáci 3: Al Pacino útočí je skvělé uzavření celé trilogie, které se vrací ke kvalitám prvního dílu, zároveň ho ovšem i předčí a to fenomenálním protivníkem celé party, kterého zahrál geniální Al Pacino. Příběh už není křečovitý jako v jedničce, důvod pro návrat celé party není tentokrát nic jiného než zatopit chlapovi, co oškubal jejich kámoše, takže je to mnohem lepší než ve druhém dobrodružství naších borců. Opět tu máme brilantní souhru elegance, skvěle promyšlené loupeže, obdivuhodných hereckých výkonů(snad jen absence dámského ancáblu zamrzí). Závěrečný dialog Clooney-Pacino skvělý no a helikoptéra letící s diamanty taky. V jedničce jsme měli působivý záběr parťáků u fontány, zde máme působivý záběr u ohňostroje. Takže pro mě vynikající závršení celé trilogie. With pleasure. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)