poster

Góóól! III.

 • Německo

  Goal! III

 • Slovensko

  Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

 • Bobik9
  ***

  Byl to bezpochyby nejhorší díl z trilogie. Kuno Becker si ani do míče nekopl a ostatní herci z předchozích dílů naproto vymizeli. A celý film skoro ani nebyl o fotbalu. Pouze střihy z mistrovství a sem tam, zasáhl nějaký herec do zápasu, což nikdy nebyl příliš šťastný krok, protože to byly opravdu špatně sestříhané scény. Přesto, osud postavy Charlieho (Lea Gregory, kterého si pamatuji z Hooligans) mě opravdu zasáhl a to že velmi, navíc i muzika byla výborná a už jen za to, že předchozí dva díly byly vynikající dávám takovéto hodnocení.(14.12.2009)

 • Gemini
  ***

  O čempak je tenhle slaboučký film spojený s prvními dvěma díly jenom tím, že se tu ve vedlejší roli objevuje Santiago Munez? Inu o tom, že zdraví máme jenom jedno, že rodina je to, co vás učiní šťastnými, a že chovat se jako nezodpovědná troska nepřináší nic dobrého. Odehrávat by se to mohlo úplně kdekoliv s kýmkoliv, takže se dá říct, že se sportem to má společné jen dva ptáky naklíčované před modrým/zeleným pozadím do záběrů skutečných zápasů, ale vypadá to o několik tříd hůř než v prvním Gólu. Naprosto zbytečná na sílu a vejvar tlačená product a girls placementová záležitost. 50%, protože to vlastně neuráží, jenom to prostě je úplně o ničem.(11.6.2012)

 • maverick10
  odpad!

  Po solidni jednicce a prumerne dvojce, prichazi na scenu trojka. Pomatene a pomotane sceny stridaji spomalene zabery ze svetoveho sampionatu s podmanivou hudbou. Pitomy pribeh s hloupimy dialogy stridaji zmatene strihy v pribehu, ktery od zacatku dava vedet, ze tenhle gulas jen tak nekdo nestravi. Ja ho stravil, ale pak jsem musel na zachod a vydat zpatky svetu celych devadesat minut ztraceneho casu.(6.7.2009)

 • Prochy38
  odpad!

  Tak a tohle byl hodně velký průser. Prve když vzpomenu, jak končil druhý díl TO BE CONTINUIED.... Tak se tady na to asi nějak zapomnělo, ne?? Film navazuje úlně někde jinde a hlavně už je to.... Bože, já nevím, jak to mám říct. Ale takovou sračku už jsem strašně dlouho neviděl. Za prvé se film celou dobu snaží zahrát na emoce, to je tak trapné!!!!!!! Bouračka, smrt, ..... Trapas! A ten fotbal?? Tihle dva panáci, kteří měli jako být reprezentanti Anglie... Trapas! Jediné, co stálo za koukání, byly sestřihy z MS. Ale ty byly k tomu udělané tak pitomě, že to ani není možné. A ty záběry, kdy naši "hrdinové" hrají??? Výsměch největší!!! Debilní zelené plátno... Aneb jak si zahrát MS a nebýt tam. Kdyby to aspoň tak pitomě nevypadalo!!!! Vypadalo! Nereálné jak prase! Tenhle film neměl nikdy v životě vzniknout! Kazí to pověst prvním dvěma! Hnus na zblití! K tomu ta idiotská čtveřice, asi bavičů, která dělá bordel a balí asi totálně vypatlané švédské šlapky! Chápu A. Friel, že už na to neměla a K. Becker udělal až moc dobře, že se celý film držel stranou.... Hnus!(9.2.2011)

 • ecceHOMMO
  *

  Po fantastickej jednotke, iba priemernej dvojke je tu tretia katastrofálna trojka.....Vlastne ono to takmer vôbec s predchádzajúcimi časťami nesúvisí. Kuno Becker je odstavený na druhú, či dokonca tretiu kolaj a bohužiaľ futbal ako taký tiež. A jaksik som nepochopil čo autori zamýšlali scénou filmovania v Rumunsku - ja som mal z nej doslova odpudivý dojem a prišlo mi to ako scéna z nejakeho brakového filmu. Nečudo že už po 20 minútach sledovania som mal túžbu to vypnúť.....ak by to bol samostatný film možno by som sa ulútostil na hviezdy dve, ale ako pokračovanie to nestálo zanič, takže neváham a dávam....(4.12.2009)

 • - Film se natáčel v Nottinghamshire ve Velké Británii. (rafix)

 • - Film bol originálne naplánovaný na jar/leto 2008.

 • - Filmovalo sa v štúdiách na viacerých miestach ako Nottingham, Leicester a Lincolnshire, a nové dramatické prvky sú zmiešané s originálnym filmom German FIFA World Cup, nakrúteným v roku 2006.