Góóól! III.

Gól 3

Drama / Sportovní

Německo, 2009, 92 min

• J*A*M*A*L

Ty tomu teda dali. Nevěděl jsem, že z tak nádherné sportovní trilogie může jako zakončení vzrůst takový špatný film. Opravdu zklamání už jen kvůli tomu, že Santiago (hvězda prvních dvou dílů) se tam objevil jen na pár minut. Ale i tak to stálo za nic. Mistrovství 2006 jsem viděl celé a bylo dobré osvěžit si paměť, ale mě ten film prostě nebavil. Ano dojemné to bylo stejně a opět se mi chtělo brečet, ale film už prostě nestál za nic. Žádné pozitivum film neměl až na ten dojemnější konec, ale jinak se během filmu nedělo nic dobrého a kvalitního, ještě k tomu to ani nenavazovalo na dvojku, kde to skončilo trošku smutně se Santiagovou známostí a tak, to jsem zde vůbec neviděl, ale nechci spoilerovat. Možná, že to stojí za to vidět, když už jste viděli první dva díly, ale jinak je film hrozný podprůměr, možná vážně odpad. Horší zakončení tak krásné trilogie jsem snad ještě neviděl, škoda...(6.4.2013)

O čempak je tenhle slaboučký film spojený s prvními dvěma díly jenom tím, že se tu ve vedlejší roli objevuje Santiago Munez? Inu o tom, že zdraví máme jenom jedno, že rodina je to, co vás učiní šťastnými, a že chovat se jako nezodpovědná troska nepřináší nic dobrého. Odehrávat by se to mohlo úplně kdekoliv s kýmkoliv, takže se dá říct, že se sportem to má společné jen dva ptáky naklíčované před modrým/zeleným pozadím do záběrů skutečných zápasů, ale vypadá to o několik tříd hůř než v prvním Gólu. Naprosto zbytečná na sílu a vejvar tlačená product a girls placementová záležitost. 50%, protože to vlastně neuráží, jenom to prostě je úplně o ničem.(11.6.2012)

• Pavelos

Třetí pokračování už nemá bohužel nic společného s fotbalem.. Těch pár záběrů co tam je, jsou beztak použity záběry televizních kamer.. Bylo to celé až moc fingované a nešťastné.. Vše bylo zaměřeno na soukromí život fotbalistů a ne na jejich fotbalové umění.. A největší nepochopení z mé strany je proč Santi hrál jenom takovou vedlejší bezvýznamnou roli, když jednička byla jenom o něm..(26.7.2009)

• Prochy38

Tak a tohle byl hodně velký průser. Prve když vzpomenu, jak končil druhý díl TO BE CONTINUIED.... Tak se tady na to asi nějak zapomnělo, ne?? Film navazuje úlně někde jinde a hlavně už je to.... Bože, já nevím, jak to mám říct. Ale takovou sračku už jsem strašně dlouho neviděl. Za prvé se film celou dobu snaží zahrát na emoce, to je tak trapné!!!!!!! Bouračka, smrt, ..... Trapas! A ten fotbal?? Tihle dva panáci, kteří měli jako být reprezentanti Anglie... Trapas! Jediné, co stálo za koukání, byly sestřihy z MS. Ale ty byly k tomu udělané tak pitomě, že to ani není možné. A ty záběry, kdy naši "hrdinové" hrají??? Výsměch největší!!! Debilní zelené plátno... Aneb jak si zahrát MS a nebýt tam. Kdyby to aspoň tak pitomě nevypadalo!!!! Vypadalo! Nereálné jak prase! Tenhle film neměl nikdy v životě vzniknout! Kazí to pověst prvním dvěma! Hnus na zblití! K tomu ta idiotská čtveřice, asi bavičů, která dělá bordel a balí asi totálně vypatlané švédské šlapky! Chápu A. Friel, že už na to neměla a K. Becker udělal až moc dobře, že se celý film držel stranou.... Hnus!(9.2.2011)

• Dubro

Niekto sa zrejme vyzvracal do sáčku v lietadle a scenár ku Gólu III bol hotový. S celkom vychytenou jednotkou a ako tak pozerateľnou dvojkou spája trojku iba akýsi tieň Santiaga Muneza. Ten je dnes mimo hru a celý čas len postáva a ksichtí sa ako lešenárska trubka v záhrade. Celkový dojem vystihuje jedna hláška z filmu: „Niečo ti vyliezlo zo zadku a potom to zdochlo.“ Toto nie je gól, toto je jasný ofsajd.(4.7.2009)

• - Film bol originálne naplánovaný na jar/leto 2008. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Charlie Braithwaite (Leo Gregory) nastupuje na zápasy majstrovstiev sveta v drese s číslom 26. V skutočnosti však môžu hráči na majstrovstvách sveta používať len dresy s číslami 1 až 23. (baruss)

• - Filmovalo sa v štúdiách na viacerých miestach ako Nottingham, Leicester a Lincolnshire, a nové dramatické prvky sú zmiešané s originálnym filmom German FIFA World Cup, nakrúteným v roku 2006. (Zdroj: ČSFD.cz)