Dvojí nepřítel

• Maďarsko

Vörös vihar

Válečný / Drama

Velká Británie / Německo / Maďarsko, 2006, 105 min

Film se mi libil, hezke drama. Akorat jsem nejak nepochopil o co vlastne slo. Ale jo, libilo se...(7.7.2010)

• slunicko2

Kromě 24letého Toma Schillinga (mladší verze hlavního hrdiny) film nenabízí prakticky nic.(15.1.2015)

• jajinka

Podprůměrné drama s podtextem války.(18.2.2007)

Souhlasím s tím, že válečné "flashbacky" byly super, ale jinak film moc neohromí.(5.1.2008)

• LINKIN

Příběh se odehrává ve třech časových rovinách, které režisér absolutně nedovedl zpracovat. V příběhu sem se ztrácel od začátku až do konce. Válečné flashbacky na mě sice působily dosti důvěryhodně ale byli servírovány, společně se zbylými dvěma rovinami náhodně jedna za druhou a přišlo mi, že kdyby ta či ona scéna přišla v ůplně jiný čas, vůbec nic by se nestalo. K tomu všemu dovolím si říct odporné herecké výkony (hlavně hlavní protagnista). A vyjde vám z toho opravdu nepovedený film.(14.12.2006)

• - V hlavní mužské roli Thomase Wagnera se střídají dva herečtí představitelé, mladý talentovaný Němec Thomas Schilling a Ed Stoppard, syn slavného anglického dramatika českého původu Toma Stopparda. (Lynette)