ricci.s

Slabá upírina a slabé sú taktiež moje dve hviezdy (dokonca som počas prvej hodiny zvažoval hodiť to do odpadu). Carradine ako Van Helsing sa snaží zastaviť upírsku šéfku a jej "klan" a zachrániť mladú reportérku spod jej vplyvu. Hlavná záporáčka ako aj reportérka boli celkom pekné, ale aj tak tomu veľmi nepomohli. Horor nemá vôbec čo ponúknuť a neudeje sa tam dokopy nič zaujímavé. Trochu ma prebrala až koncovka a mierna akcia s pár gore scénami. Masky tiež neboli veľmi nápadité, ale zase ani úplne najhoršie. Prežiť sa to dá (ledva). ()

kaylin

Kanadský rádoby upírský horor „The Last Sect“ je prostě jen ukázkou toho, jak špatné se filmy s krev sajícími příšerami točí. Trocha krve, ale hlavně spousta dialogů. To je všechno. Ani z hlediska akce to vlastně nemá co nabídnout. Tohle je snímek, který tak snadno zapadne, až vás to samotné překvapí. Není na něm nic, proč byste si ho měli pamatovat. Ani sexy moc není. ()

drankeryth

To nie je mozne, zas som mal moznost vidiet slaby film o upiroch. Obsiahle dialogy, kde sa dokopy nic nedialo vo mne postupom casu zanechavali nepekne zmyslanie, co to do pekla znova vidim na vlastne oci. Na akciu sa dostavil priestor az pribudajucimi minutami ku zaverecnej stopaze filmu. Keby sa to nieslo v takejto podobe, ako zaverecna necela polhodinka, tak by aj moje hodnotenie bolo pozitivnejsie. Zostarnuty David Carradine v ulohe Van Helsinga mi moc nesedel, ako aj jeho osobny likvidator upirov. To uz fakt nenasli niekoho lepsieho a mladsieho? Este aj tie priteple skladby, ktore doprevadzali film, mi liezli na nervy, bez ktorych by sa aj film zaobisiel. Film sa mi celkovym spracovanim podobal na juhoamericku telenovelu, ktore fakt zo srdca nenavidim. ()