poster

Mahoromatic: Motto ucukušii mono (TV seriál)

 • japonský

  まほろまてぃっく ~もっと美しいもの~

 • japonský

  Mahoromatic: Motto utsukushii mono

 • japonský

  Mahoromatic: Automatic Maiden - Motto Utsukushii Mono

 • anglický

  Mahoromatic - Something More Beautiful

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2002, 14x24 min

 • WildevilCZ
  *****

  2. serie mi přišla malinko lepší než 1. ale stejně to je za 95%(23.2.2009)

 • Natascha
  ****

  Vtipnější a v konci i dojemnější než první série. Poslední díl si tvůrci sice mohli nechat pro sebe (zvláště prapodivná pointa s Matthew byla naprosto zbytečná), ale i tak jsem velmi spokojená. Zdá se jako by všeho bylo víc než v prvním Mahoromatic - více postav, zvláště miloučkou Minawu jsem si zamilovala, více lásek, více humoru... Některé epizody (jako třeba ta se zvětšováním prsou:-) jsou vysloveně trhající bránici. Ke konci se opět, stejně jako v minulé sérii, dostává ke slovu to méně zajímavé - bitky mezi Saintem, Vesperem a tentokráte i Managementem (vždyť jsem říkala, že je všeho více...), přece jen je ale tahle mecha část podaná lépe než v první sérii. Bohužel u spousty dějů jsem měla pocit, že nebyly úplně dokončeny, ale co... Bylo to fajn:-) Sayoonara, Mahoro-san!(15.3.2008)

 • Zumongar
  ****

  Do 12. dílu anime jsem byl stále spokojen a dobře pobaven, humorné díly, lásky a všechno takové... Nikdy nezapomenu na "raketové dudy" nebo přístroj na zvětšování prsou. Ale samozřejmě ani na roztomilouškou Minawu, která by neustále padala...ach, bylo mi jí na Valentýna líto. Ale předposlední díl už mi přišel podivný a absolutní podivnost završuje finální díl, který ani autoři nemuseli vytvářet...dle mého názoru, Final Episode vytvořila ještě větší chaos, díky čemuž si toto anime u mě vysluhuje jen 4*...(23.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace