Nadprůměrná televizní minisérie adaptující povídky Stephena Kinga. Je podle mně velká škoda, že tvůrci v tomto seriálu nepokračovali. Mé hodnocení jednotlivých povídek: Bitevní pole - 3/5 ; Crouch End - 2/5 ; Umneyho poslední případ - 3/5 ; Konec celé patálie - 4/5 ; Silniční virus míří na sever - 5/5 ; Pátá čtvrtina - 4/5 ; Pitevní sál čtyři - 5/5 ; Víte, že tam mají pekelně dobrou kapelu? - 4/5.(20.7.2012)

Bitevní pole 5/5, Crounch end 4/5, Umneyho poslední případ 3/5, Konec celé patálie 2/5, Silniční virus míří na sever 3/5, Páta čtvrtina 5/5, Pitevní sál čtyři 3/5, Víte že tam mají pekelně dobrou kapelu? 4/5 Jako celek to působí moc hezky(zkouknuto na jeden zátah). Nejlepší je pro mě Páta čtvrtina s výborným J. Sistem, tedy nejedná se o horor jako spíše o akční drama. A nejhorší je Konec celé patálie, i když to má výborné herce tak je to moc zdlouhavé, i když poslední scéna mi přišla poměrně dojemná:-) Teda moc dílů není vyloženě hororvých, ale mají svojí atmosféru. Nejhorší to bylo s dílem Silniční virus míří na sever, přišel mi moc zmatečnej a konec jsme nepochopil:-) takže dávám 4 z 5. Moc pěkný seriál.(23.3.2010)

V podstatě už vše napsal DaVID´82. Kvalita zfilmovaných povídek je značně nevyrovnaná, jejich filmové zpracování je ale na velmi slušné úrovni. Triky odpovídají televiznímu standartu, což je na škodu především u povídek, které jsou na nich do jisté míry postavené (povídka Crouch End ), což mi nedovoluje ohodnotit sérii plným počtem hvězdiček, škoda. Na druhou stranu jsem se na seriál velmi těšil a výsledek naplnil moje očekávání. Lepší 4 *.(11.2.2007)

I. příběh: 75% /// II. příběh: 60 - 70% /// III. příběh: 60 - 70% /// IV. příběh: 60% /// V. příběh: 40% /// VI. příběh: 40% /// VII. příběh: 60% /// VIII. příběh: 65%(27.5.2013)

Hodnotené po Battleground a Crouch End. Battleground je ešte lepšie než literárna predloha, čo som ešte hádam nezažila, preto je to plných 5 hviezdičiek. Šla z toho krásna ponurosť, depresia a všadečíhajúca osudovosť. Plus použitie minimálneho počtu slov a geniálna hodinka je na svete. Crouch End bol takmer presným opakom, predlohu som síce nečítala, ale bolo to dosť neprehľadné a možno ani nie, ale príliš ma to nudilo, aby som udržala pozornosť po celú dobu. Keďže z prvého príbehu som bola nadšená, tak dávam za štyri, ale druhá epizóda osamote by bola hádam len na dve.(10.4.2011)

• - Z osmi příběhů je pouze pět ze sbírky Nightmares and Dreamscapes. Battleground je ze sbírky Night Shift, The Road Virus Heads North a Autopsy Room Four jsou z Everything´s Event. (TomikZlesa)

• - V povídce Silniční virus míří na sever hlavní hrdina a při útěku před démonem zakopne o hromádku knížek Stephena Kinga, což zapříčiní jeho pád ze schodů. (cubajz)

• - V příběhu "Umney´s Last Case" spadne syn Sama Landryho z houpačky a praští se do hlavy. V TV zpracování se syn utopí v bazénu. (TomikZlesa)