Naruto: Záchrana snežné princezny

• Japonsko

Gekidžóban Naruto: Daikacugeki! Juki-hime ninpóčó datteba jo!!

• Japonsko

劇場版 NARUTO 大活劇! 雪姫忍法帖だってばよ!!

• Japonsko

Gekijōban Naruto: Daikatsugeki! Yukihime ninpōchō dattebayo!!

Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy

Japonsko, 2004, 82 min

Příběh byl vcelku klasický, Kakashi a jeho tým hrání princeznu před padouchy, kteří chtějí získat moc a sílu. Na druhou stranu se tu objevilo spoustu soubojů, který jsou slušně udělané. Naruto předvede zase něco nového. Naanimované to bylo ve stejném stylu, jako seriál, takže jsem se rád podíval. Pro princeznu tu mám 80%(29.12.2013)

Tak po dosledování celého seriálu, přicházím k filmům. Ach ty [POZOR, SPOILER!] fantastické momenty, kdy je Sasuke ještě v Týmu 7, a vždycky každého sejme svým chladným uvažováním a jednou technikou. A proto se mi to líbí. Nejen připomenutí toho starého/mladého (podle toho jestli bereme v potaz jeho věk nebo datum vydání) Naruta, jak mění srdce lidí. A jedno malé překvapení. Čekal jsem, že Kakashi si schová své očko jako trumf, ale ne, on si ho ukáže po čtvrt hodině filmu, jen proto, aby dostal slečnu na loď. Asi ho to baví.(26.1.2014)

Věřil jsem že mě to překvapí a že to bude něco co si budu pamatovat ještě dlouho.A je to pravda tohle si budu pamatovat ještě moc dlouho je to první film s Narutem co jsem vyděl a byl moc pěkný.Rozhodně mam v úmyslu zhlédnout i další filmy Naruto.Jestli se nepletu zbývají mi dva jen doufám že budou tak pěkný jako tohle.Ale věřím že mě nezklamou.Stačí jen věřit Naruto nikdy nezklamal :) !!(3.7.2013)

Dvakrát jsem u toho usnula, což asi o něčem svědčí. Byl to celkem hezký nápad. Sněžná země poskytuje prostor pro nová jutsu, celkově byl příběh zasazený do pěkného prostředí. Dokonce i Sakura je tady užitečná, ale to je tak všechno. Maliličko nadprůměrné. Nejlepší byla Narutova hláška: "Vlak? Co je to vlak?"(12.1.2013)

Záchrana Sněžné princezny!, spíš to měli nazvat: Herecká demence sněžné princezny. Vždycky mě fascinuje narutova schopnost kdykoliv, komukoliv a jakkoliv něco rozmluvit a vtlouct mu do hlavy (někdy i doslovně) reálný pohled na věc. Film je povedený a slušně nacpaný řežbama dokonce i s Hatakem Kakashim, to se moc v seriálu nevidí, škoda jen, že neukázal celý obličej =oP a že princezna nedostala o něco víc do makovice.(14.11.2010)