Naruto Narutimate Hero 3: Tsuini gekitotsu! Jōnin tai Genin!! Musabetsu dairansen taikai kaisai!!

• Japonsko

NARUTO ナルティメットヒーロー3 ついに激突! 上忍VS下忍!! 無差別大乱戦大会開催!!

Animovaný / Akční / Komedie / Krátkometrážní

Japonsko, 2005, 26 min

Hajato Date
  • Subjektiv

OVA, které se nedá brát jako samostatné dílo. Jedná se vlastně o "návod" k jedné pasáži hry Naruto: Narutimate Hero 3. Konkrétně o sdělení, kde se nacházejí krystaly, které se tam zřejmě mají hledat (nehrál jsem to). Přesto si myslím, že šlo tuhle záležitost zpracovat o malinko nápaditěji. Nejslabší Naruto. 2 i spřihlédnutím k tomu, o co jde.(1.3.2007)

Tři hvězdy za Warlukynův komentář(23.8.2014)

Konečné zúčtování! Jounin vs Genin! Velkolepá turnajová bitva bez rozdílů! Ano je to velký název, ale bohužel zas tak velkolepé to není, ale když jsem to neočekával, tak mě to ani moc nezklamalo. Mohli si třeba víc pohrát s těmi souboji, ale když je to jen reklama tak proč že? 60%(29.12.2013)

Samozrejme,že sa to nemôže vyrovnať príbehom podla mangy.Tento diel "OVA" je pojatý ako reklama a o nič iné ani nejde.Ale napriek tomu nie je taký zlý.Naruto často prekvapuje teda najviac fillery (diely,ktoré nie sú podla mangy (manga su Japonské komiksy najčastejšie čiernobiele okrem titulnej strany knihy)) a tento diel je lepší ako niektoré fillery aj napriek tomu,že to je len reklama.(17.5.2009)

Každý film sa slovom Naruto odemně nedostane nikdy menej ako 5 * a máš to ty Jánošíku posranej....(23.8.2014)

• - Překlad jmen:
    - Naruto Uzumaki - "Naruto": vír, bouře, Kamaboko používané jako zálivka pro Narutovo oblíbené jídlo, "Uzumaki": trojrozměrná spirála, něco jako vítr
    - Haruno Sakura - "Haruno": jarní pole, "Sakura": květ třešně
    - Orochimaru - pochází z japonské literatury, "Orochi" - osmihlavý had
    - Hatake Kakashi - "Hatake": stršák na ptáky, "Kakashi": obdělané pole
    - Sasuke Uchiha - "Sasuke": pomocník, ochránce; "Uchiha": papírový vějíř (Filipmachi)