poster

Akaki yotsuba no Clover wo sagase

 • Japonsko

  紅き四つ葉のクローバーを探せ

 • USA

  Naruto Special: Find the Crimson Four-leaf Clover!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Krátkometrážní

Japonsko, 2003, 17 min

Režie:

Hajato Date

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Hitman_47
  ****

  Vnuk třetího Hokage, Konohamaru, se zabouchl do své spolužačky, ale problémem je, že ona zmíněná se brzy stěhuje pryč z Konohy. A tak Konohamaru spolu s Narutem vytvoří tzv. "Konohamaru corps" a první mise zní: Získat rudý čtyřlístek, který plní přání. Super oddychový díl s jednou hromadnou bitkou na konci jako bonus.(23.4.2007)

 • L3G1ON4R
  ***

  První a nejslabší speciál vypráví o zamilovaném Konohamaru-kun, který společně s Narutem jdou do zakázané oblasti, jenž se dříve využívala pro trénink a povyšování ninjů. Kde jinde by měl být červený čtyřlístek. Jak už to bývá nic není zadarmo, a tak tým sedm společně s Konohamaru-kunem projdou menším výcvikem v boji.(14.11.2010)

 • Paulo.cz
  ****

  Tenhle Naruto filler mě náhodou dost bavil. Konohamaru je skvělá postava a v Shippuuden bude ještě propracovanější. Zas tu nemáme nějaké extra souboje, ale jde o misi před chuninskou zkouškou, tak tam nemůže byt nějaký silný soupeř. Krátké a zábavné pro mě krásných 75%.(29.12.2013)

 • Riivy
  ****

  Týchto špeciálov som dosť bál, ale zase na druhú stranu to bol celkom príjemný relax... Zvlášť tá posledná scéna....(26.10.2009)

 • BigBen87CZ
  **

  Vemte opravdu otřesný filler a natáhněte ho na délku filmu ... no tfuj ... kdo dostal tenhle nápad, zasloužil by pořádně přes prsty ...(16.2.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace