Epizody(16)

Saji Keisuke je klasický šestnáctiletý puberťák, kterým zmítají hormony. Jediné, na co je schopný myslet, jsou holky a všechny ty věci, které by s nimi mohl teoreticky dělat. Takže kdyby měl přítelkyni… Jednoho dne se stane, že si nedá pozor a na školní chodbě porazí svoji spolužačku Koizumi Akira. Není nijak vysoká, nemá nohy dlouhé jako gazela, přesto jí ale Keisuke prakticky okamžitě propadne a označí za dívku jeho snů. Problém ale je, jak se jí přiblížit. Nikdo o ní, ani její rodině, prakticky nic neví. Kdo je vlastně Koizumi Akira? To musí Saji teprve zjistit. Zvlášť, když spolu budou jeden večer skutečně tak trochu randit. (EMIA)

daEmoNickY

Krátké a tak se to dá vydržet. Připomělo mi to, jak jsem podobné věci kolem 10 roku života vymýšlel (možná to je určené pro chlapce kolem 10 let, co já vím).Tohle stačelo vidět a viděl jsem úplně všechny * anime romantické komedie (* zkusil jsem pár ostatních a fakt to lepší není, japonci se zdají být hoši tradice a podobný "humor" letí) ... Navíc to je ecchi (česky "trapné", japonsky "zvrhlé"), což shrnuje většinu japonského humoru. ()