poster

Kimi ga nozomu eien (TV seriál)

 • japonský

  君が望む永遠

 • anglický

  Rumbling Hearts

Animovaný / Drama / Psychologický / Romantický

Japonsko, 2003, 14x24 min

 • Cracker
  *****

  Ďalšia romantická a tragická citová vydieračka ktorej som opäť dobrovoľne podľahol. Atmosféra je veľmi, ale veľmi depresívna, melancholická a nejedného diváka určite dojme k slzám(ore mo). Zápletka postupne graduje, možno pred koncom troška kríva, ale napríklad taký posledný ending je veľmi dojemný. Čo sa týka príbehu, máme k dispozícii opäť 2 alternatívne konce, lepšie som prijal prvý, čiže originálny. Mitsuko mi bola od začiatku sympatickejšia aj napriek tomu že sa ...veď uvidíte. Určite si ''Kimi ga nozomu eien'' pozriem ešte aspoň jedenkrát, pretože som to všetko zhltol za pár hodín a o 4 ráno som asi už celkom jasne nepremýšľal. ***SPOILER*** Toto je asi vôbec prvý krát, kedy som v anime videl dievčinu s oranžovými vlasmi prehrať love-fight ;)(2.12.2012)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Jak naložit s nápadem na milostný trojúhelník okořeněný komatem, za který by se vám v hraném filmovém zpracování téměř každý, s výjimkou skalních konsumentů (možná spíše konsumentek, ale nechci zapomínat i na citlivá srdéčka dlící v tělech s chromozomy XY) uštěpačně vysmál? Udělejte z něj anime, málokteré oko zůstane suché a i ti nejzatvrzelejší odmítači cukrové vaty nebudou škudlit hvězdami. Dobrá, vím, že se zde jedná o adaptaci dating simu, který by byl patrně poutavější než seriál, už jen z pravděpodobně většího vžití se do děje jako člověk-hráč než člověk-divák, takže výše uvedená domněnka je lichá...leč po zhlédnutí cca pěti dílů a následném čtení nadšených reakcí, při kterém jsem nevycházela z údivu, cože to je zase celým širým internetem vynášeno do nebes, se mi do mozku vloudila s neodbytností a průrazností střely dum-dum. V mých (suchých) očích je Kimi ga nozomu eien slaboučká limonáda s pitomou zápletkou plná až dojemně protivných charakterů, provedená ucházející, avšak nikterak výjimečnou, natožpak snad zajímavou kresbou i animací. [viděno cca pět dílů, víc po mně nikdo nemůže chtít](30.1.2013)

 • Ceres
  *****

  Skutečná pecka, u které jsem nečekal, že to půjde tak bombasticky jen s zápletkou, která je typická spíše pro levné telenovely. S jakou přesvědčivostí dokázali podat tento skvělý příběh je mi záhadou, zatracení Japonci (to myslím v dobrém). Hodně dlouho sem se musel zbavovat pocitu, který ve mě zakořenil po shlédnutí tohoto animé, navíc ma skvělý soundtrack. Další perla mezi animé.(30.12.2010)

 • Idaho
  *****

  Romantické drama, jehož příběh je zaměřený na milostný trojúhelník mezi chlapcem a dvěma dívkami, kteří spolu chodí do stejné školy. Jednoho dne do jejich života zasáhne tragédie, která má navždy změnit jejich životy..... Je mi těžko při psaní těchto řádků. V hlavě se míhá spousta slov a těžko se mi dýchá. Pročítám si hodnocení v jiných databázích a řikám si, kolik toho člověk musí prožít, aby pochopil opravdovost hrdinů, jež se musí potýkat s problémy, které nás nikdy asi nepotkají. Toto není seriál pro náctileté, a ani to není slaboduchá natož telenovela, jak se dá dočíst jinde! Sílu, s níž do mne vstoupila Věčnost, po které toužíš a zanechala s rozervaným srdcem, lze ohodnotit jen 100%(4.10.2006)

 • LordSnape
  *****

  Ze začátku jsem tomu nevěřil, ale tento anime seriál si mě naprosto podmanil. Milostný trojúhelník je starý jako lidstvo samo, ale v "Kimi ga nozomu eien" jsou všechny pocity vykresleny tak detailně... Vše navíc v pozadí umocňuje nádherný klavírní doprovod. Žádný německý či americký romantický film se mu nemůže rovnat! Rozhodně se nejedná o žádnou praštěnou telenovelu, ale spíše o romantické drama, které vám vyrve srdce z těla. Kolikrát jsem si říkal jak bych se asi zachoval já sám na místě hlavního hrdiny. Nejspíš bych to udělal úplně stejně. Lidé aniž by si to uvědomovali stále někomu ubližují. Všech 14 dílů jsem shlédl za jediný den, což se mi ještě nikdy u žádného seriálu nestalo. Rozhodně doporučuji, ale připravte si pevné nervy a spoustu kapesníků. (A takhle skončil fanoušek hororů) 9/10(18.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace