Bratři Solomonovi

Brothers Solomon, The

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Rozpočet $10miliónovTržby USA $900,926Tržby Celosvetovo $1,035,056(22.12.2008)

• metal.storm

Toto malo všetko to, čo už malo niečo iné. Vykrádacia komédia.(9.12.2015)

• Kryton

Trapné, hloupé a nudné. Dvojice tupých bratrů napodobují Harryho a Loyda z Blby a blbější a u těch jsem se nasmál 1000krat více. Dvojice herců přehrává a gagy vůbec nezvládají. Zbytečná komedie. Do odpadu to neposlala krásná spolubydlící.(26.1.2008)

Trapná dvojka, tím pádem i směšná a celkem vtipná komedie. Co ti blázni dokázali jsem nechápal ani já a takový rozruch kolem dítěte. No padám. 50%(8.3.2013)

• c.tucker

Zase jedna zbytečná komedie. Zase je pravdou, že jsem se párkrát zasmál, ale asi jinak trapnost vítězí nad ubohostí a to už říká vše za sebe.(27.1.2008)

• - Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)