poster

Bratři Solomonovi

 • USA

  The Brothers Solomon

 • Slovensko

  Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  **

  Jediné, čo kvitujem je, že sa to celé, ako dnes už poväčšina lacných amerických komediálnych sračiek, nezvrháva do úchylovien a humusu, a že to celé celkom rýchlo a nenápadne ubehlo. Tupý humor je naozaj tak dementný, až sa musíte niekedy na tej úbohosti zasmiať, len škoda, že väčšinou to nebol ani zámer. 40%.(28.7.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 2/10/// +Malin Akerman, když vydržíte až do konce, tak závěr je snesitelný a najde se tu pár hlášek -jinak je to ale nesnesitelná, nevtipná komedie, občas je trapná a občas si říkáte kdyby byla alespoň trapná, Will Arnett a Will Forte je nejhorší herecké duo co pamatuji, tak nesympatické a nevtipné jsem ještě neviděl/// Co víc dodat, jsou průměrné komedie a jsou špatné komedie, tahle je ta špatná./// Celkem 33%///(21.11.2011)

 • nash.
  ***

  Hyperkativní ujetá komedie s několika skvělými vtípky, několika nečekaně zábavnými scénami, vše hustě prokládáno téměř absurdními dialogy. Na styl humoru i titulní, téměř nesnesitelně pozitivní, a taky infantilní, dvojku si člověk sice musí chvilku zvykat, naštěstí humor, ač často pracuje se stupiditou a intenzivní trapností, nikdy nesklouzne do laciné vulgarity a fekálního humoru. Není to nic světoborného, ale svižně to ubíhá, pobaví, nebere se to příliš vážně a nemá to onu typicky do hladka vymletou zápletku. (“Je to silné kóma.“ – „To mě nepřekvapuje, táta jde vždycky do všeho naplno.“)(16.9.2011)

 • LuNaj
  ***

  Hodně mi to připomínalo Noc v Roxbury. Ta byla horší, ale zachraňoval to skvělý soundtrack. Tady jsou zase (pro mě) sympatičtější herci, ale samozřejmě nechybí množství stupidit, tolik typických pro americké komedie. Byl jsem překvapen i solidní dávkou vtipných momentů. Zkazila mi to sekce reklamy prostřednictvím letadla a závěr v salónu.(27.10.2008)

 • Aljak
  ****

  Pri čítaní tých komentárov som sa rozhodoval, či to vôbec stojí za to obetovať tomu hodinu a pol času. Ale dobre, že som to riskol! Tento film patrí do tej kategórie filmov, ktoré sú tak strašne dementné, až sú v konečnom dôsledku skvelé! Občas treba aj nejakú tú bláznivú komédiu a títo bratia sa o ňu naozaj postarali - toľko skvelých hlášok a scén pokole, no stálo to za to (aspoň pre mňa určite)! No treba všetko brať s rezervou a treba sa trochu aj povzniesť nad to, že ten ich humor je fakt dosť infantílny a miestami až príliš stupídny. Aj také raz za čas treba a hoci väčšina komentárov sú len samé zatrpknuté sťažnosti, ja som sa dobre pobavil. Veď dvoch dementov, čo vyrastali na Severnom póle a nevedia rozoznať slušnosť od zvráteností - to človek nevidí len tak každý deň...(6.8.2013)

 • - Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace