Bratři Solomonovi

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 2/10/// +Malin Akerman, když vydržíte až do konce, tak závěr je snesitelný a najde se tu pár hlášek -jinak je to ale nesnesitelná, nevtipná komedie, občas je trapná a občas si říkáte kdyby byla alespoň trapná, Will Arnett a Will Forte je nejhorší herecké duo co pamatuji, tak nesympatické a nevtipné jsem ještě neviděl/// Co víc dodat, jsou průměrné komedie a jsou špatné komedie, tahle je ta špatná./// Celkem 33%///(21.11.2011)

Hodně mi to připomínalo Noc v Roxbury. Ta byla horší, ale zachraňoval to skvělý soundtrack. Tady jsou zase (pro mě) sympatičtější herci, ale samozřejmě nechybí množství stupidit, tolik typických pro americké komedie. Byl jsem překvapen i solidní dávkou vtipných momentů. Zkazila mi to sekce reklamy prostřednictvím letadla a závěr v salónu.(27.10.2008)

• MickeyStuma

Stupidní humor, převyšuje nad trapností všechno, co se v tomto snímku objeví. Dva bratři, kteří žijí spolu, chtějí za každou cenu dítě, aby potěšili svého otce na smrtelné posteli. A tak začnou shánět nějakou ženu, kterou oplodní. Zpracovaný námět postrádá jakoukoliv logiku, alespoň co se humoru týče. Bratři se chovají tak stupidně, že je to spíše k pláči. Komedie, která nestojí ani za povšimnutí.(23.7.2014)

• Yancl

Velice umělá komedie posazená do prostředí rodinných vztahů .. přesněji ve stylu "Jsme dva bratři a hledáme dítě - Zn. Cokoli, kdykoli a jakkoli". Střeštěnej a bláznivej film to je, ale ne v dobře zajetych kolejích. Řada fórů je ohraných nebo tak blbých, že se člověk ani nezasměje. Holt, strnulá oddychovka pro jedno použítí .. víc se od toho nedá čekat. [39%](8.2.2009)

Tak tihle bratři rozumu moc nepobrali, o to větší by s nimi mohla být sranda. Je tomu tak z poloviny, protože některé gegy jsou až moc trapné, ale najdou se takové, u kterých jsem se zasmál. Příběh je teda úplně mimo mísu, ale dá se to vydržet až do konce. Jak jinak než sladkého... Zajímavosti: Nápis za letadlem byl dlouhý 1,2 kilometry a vyšel bratry na 3550 dolarů. :-) 43%(8.3.2009)

• - Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)