The Spell (TV film)

Brian Taggert

Gerald Fried

David Manson

David Newhouse

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

MGM stratégia oživiť dePalmovu Carrie a mrsknúť do TV zhasla na polceste. Márna to snaha, no look a záverkový "skenfight" si ten priemer udrží. Cast je ok, no nadpriemerně hodnotenie nevytiahne ani Helenka. Žánrovo zameraný TV ráj to napohled.(1.12.2014)

• corpsy

Nemám nič proti námetu snímku, podobne sa vydaril aj casting. Lenže režijne film nezaujme a aj napriek miniatúrnej minutáži nemá grády a napätie som tu postrehol snáď v jednej scéne ( a je škoda, že v nej nebolo viac gore, ako bolo ). Na TV ale slušný (pod)priemer.(27.10.2017)

Znáte ty uživatele, co s oblibou používají výraz, že něco meets něco jiného, čímž dost často vykecají obsah filmu? Takový já nejsem! A abych použil příslovečnou výjimku, potvrzující pravidlo, rád bych vám sdělil, že tady Carrie meets Metráček. No vida, a žádný spojler. Na TV film dost dobře natočeno a konec byl pro mě dost nečekaný (tipoval jsem si tři varianty a všechno špatně), takže mohu jen doporučit. Jen mám nutkání varovat gore fanatiky a příznivce lekaček, že je to více konverzační drama než horor v moderním stylu. Objektivně je to na tři hvězdy, ale přihazuji jednu navíc, protože vůbec nejsem objektivní. To za tu Helenku Huntovou, tady ještě malou žábu, ale už je vidět, co z ní za pár let vyroste.(21.6.2014)