poster

Di Gi Charat (TV seriál)

 • Japonsko

  デ・ジ・キャラット

 • USA

  Di Gi Charat

Animovaný / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 1999, 16x4 min

 • Lettanea
  ****

  It's not Puchiko, nyu. It's Broccoli, nyu.(28.2.2016)

 • Jeoffrey
  ****

  Dejiko-nyo, Puchiko-nyu, Gema-gema a k tomu Rabi-en-rose alias Usada a spousta dalších opravdu šílených a neskutečných charakterů. Level šílenství a bláznivosti 7/10 - dojde i na duchy, Godzilu, mimozemšťany... Level roztomilosti 8/10 i když u takové Puchiko skoro až 9/10. Na ta děvčátka se vážně skvěle kouká i když je ta animace hodně jednoduchá. Sledování jen na vlastní nebezpečí a rozhodně to není pro každého, naštěstí Jeoffrey jakožto fanoušek šílenství a roztomilosti je cílová skupina a tak nemůžu být nespokojený. 7,5/10(28.2.2016)

 • yenn
  ***

  yenn víc hodně líbit půlovina první -njo. 10/6(13.8.2007)

 • Subjektiv
  ****

  DiGi Charat je naprostá zhovadilost, extrémní blbost a totální kravina a vám všem doporučuji, abyste se na ní nedívali, a to i když je svým způsobem geniální a vidět to stejně musíte. Jde o "příběh" mimozemšťanky-kočičky Dejiko, která se chce stát hvězdou, její (aspoň myslím) sestry Puchiko, žluté koule jménem Gema a pozemské rivalky Dejiko, Usady, řečené Rabi-en-Rose. Jednou je třeba se na Zemi ubytovat, jindy sní Dejiko o misce rýže a v jiný okamžik Gema potřebuje čůrat. Vaše IQ půjde dolů...POZOR!: Bez znalosti anime prvků a postupů, které tenhle seriálek paroduje, budete značně zmateni a zmůžete se jen na:"WTF!" Se znalostí možná taky...Slabé **** - nemůžu níž, vždyť kamarád má míč, kterému říkáme Gema (vážně tak vypadá).(2.8.2007)

 • - Puchiko (Petit Charat) sa objavuje aj v hernej trilógii Hyperdimension Neptunia pod menom Broccoli. Je to preto, lebo štúdio Broccoli, ktoré spolupracovalo na Hyperdimension Neptunii, má práva k Di Gi Charatu. Broccoli je síce vedľajšia postava, ale má hŕbu textu a zachováva si povahu zo seriálu. (Lettanea)