poster

Eoneunnal kabjagi cheotbeonjjae iyagi - Jugeumeu sup

 • Jižní Korea

  죽음의 숲 - 어느 날 갑자기 네번째 이야기

 • anglický

  Dark Forest - 4 Horror Tales

 • anglický

  Four Horror Tales - Dark Forest

Horor

Jižní Korea, 2006, 92 min

Režie:

Jeong-min Kim

Scénář:

Jeong-min Kim
 • Vishnar
  **

  Neskutečně natahovaná nuda bez nápadu, kterou nezachránil ani vcelku veselý konec. Zatímco když jsem před pár dny viděl film s podobnou lesní tématikou Villmark, u toho jsem se neskutečně bavil.... u téhle korejské záležitosti hrozně nudil. Parta mladých si na výletě udělá tak trochu nepřítele z lesa. A každý, jehož krev se dotkne lesní půdy, se hned změní v něco jako zombie sluhu lesa, který hledá další oběti.(17.12.2008)

 • gumli
  ***

  Tak určite to žiadny zázrak nebol.Ale ani ho neodsudzujem,do slabšieho priemeru vojde.Námet bol dobrý,s herectvom už je to horšie.Mne sa naopak nepáčil koniec filmu.Je pravda že film je dosť naťahovany,potenciál nevyužitý.Prvé časti som nevidel,tak nemôžem hodnotiť.Budem to musieť napraviť.(20.6.2010)

 • tombac
  *

  Dark Forest je poslední částí 4 Horror Tales, jakési kratší korejské obdoby Masters of Horror. Stejná stopáž, čtyří různí režiséři. Po téhle "horrorové" tortuře se začínám předchozích dílů hodně obávat... Pětice mladých lidí si vyjede do lesa. Nedbaje divného zabláceného auta otevře branku a vkročí vstříc smrtce. Anebo ještě něčemu horšímu... Trpět budou oni i divák. Dark Forest patří do rodiny demencí prodchnutých vybíjených (s přídavkem tupých zombíků a pitomého mysteriózního obalu), jejichž zástupcem je třeba Record. Jenže u toho se místy člověk bavil, kdežto u téhle nudné, klišovité a chaotické rychlokvašky se bude modlit, aby už všichni zhynuli a byl konec. A ten ho spolehlivě dorazí... Tak tohle, milí Korejci, tohle tedy ne!!! :-((8.1.2007)