Posel ztracených duší - Série 1

(série)
USA, (2005–2006), 16 h 1 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

John Gray

Hudba:

Mark Snow

Jennifer Love Hewitt, Aisha Tyler, David Conrad, Wentworth Miller, Jon Polito, June Squibb, Grace Caroline Currey, Eddie Jones, Deborah Strang (více)

Epizody(22)

NinadeL

První série GW byla natolik odlišná od všeho, co jsem do té doby sledovala, že jsem zkrátka musela podlehnout. Hlavní hrdinka je vdaná, se svým manželem má nádherný vztah, takže jsme ušetřeni nekonečného namlouvání a můžeme sledovat jiný typ dvojice, což už samo o sobě je skvělé. Melinda a Jim jsou zkrátka báječní a je příjemné se k nim vracet. Žijí na maloměstě, ona na má obchůdek se starožitnostmi, on byl hasič, když se seznámili a v průběhu seriálu to dotáhne až na doktora. Náměstí je mnoha divákům povědomé z jednoho prostého důvodu, natáčelo se na Courthouse Square, oblíbené částí Universal Studios už od 40. let. Jednotlivé epizody jsou pohodové, Melinda komunikuje s duchy, prožívá svůj pravidelný případ týdne a v první sérii je její parťačkou Andrea (Aisha Tyler). Skoro by se zdálo, že ten koncept nemůže nic narušit, ale velkolepé finále mnohé vyvedlo z rovnováhy. Pokud hledáte svůj pravidelný duchařský horor se super sexy hrdinou v hlavní roli, Love a GW jsou tu pro vás. ()