Posel ztracených duší - Série 1 (série)

Drama / Fantasy

USA, 2005–2006, 16 h 1 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

John Gray

Mark Snow

Jennifer Love Hewitt, Aisha Tyler, David Conrad, Wentworth Miller, Jon Polito, June Squibb, Grace Fulton, Eddie Jones, Deborah Strang, Balthazar Getty, John Eric Bentley, David Eigenberg, Christine Baranski, James DuMont, Marcus Ashley, Greg Cipes, Jennifer Tung, Tom Irwin, Jessica Collins, Kim Miyori, Mel Rodriguez, A.J. Trauth, Nate Torrence, Robert Towers, David Ramsey, Sean Maher, Joey Slotnick, Michelle Nolden, Karen Maruyama, Paul Kent, Pamela Roylance, Douglas Bierman, Christian Camargo, Bruce Weitz, James Patrick Stuart, Rance Howard, Lorenzo James Henrie, Zach Mills, Wendy Phillips, John Patrick Amedori, Dondre Whitfield, Jeanette Brox, Charles Rahi Chun, Whitney Anderson, Tammi Sutton, Eugene Byrd, Richard Herd, Erica Leerhsen, Jenny O'Hara, Paul Leyden, Dariush Kashani, Robert LaSardo, Estella Warren, Angela Alvarado, Georgann Johnson, Allan Miller, J.R. Villarreal, Patrick Gorman, John Colton, Bobbie Phillips, Dan Lauria, John M. Jackson, Ashton Holmes, Colleen Flynn, Malcolm Barrett, Shiek Mahmud-Bey, Susan May Pratt, Laura Regan, Jay Harrington, David Lipper, Judi Barton, Gillian White, Belinda Montgomery, Kat Sawyer, Sônia Braga, Julio Oscar Mechoso, Nicholas Gonzalez, Peter Onorati, Jed Rees, Elaine Hendrix, Reginald VelJohnson, Mo Gaffney, Katey Sagal, Dominique Purdy, Eric Fleming, Ross McCall, Jonathan Banks, Dominique Swain, Laura Marano, Shelby Young, Scott Paulin, Liam Waite, Greta Sesheta, Laurie Johnson, Jennifer Ann Massey, Brett Cullen, Abigail Breslin, Ann Cusack, Debbi Morgan, Tom Everett, Anne Archer, Jill Jacobson, Damani Roberts, Matt Keeslar, Cara DeLizia, Josh Daugherty, Kymberly Newberry, Stephen Tobolowsky, Ernie Lively, George Russo, Michael Fairman, Justina Machado, Amy Aquino, David Dorfman, Lori Loughlin, Hector Hugo, Jonathan Firth, Alicia Lagano, Fay Masterson, Orlando Seale, Mike Cochrane, Ken Howard, Giancarlo Esposito, Khalil Kain, Noah Gray-Cabey, Aaron Paul, Joe Howard, Preston Davis, Duane Martin, Vanessa Lengies, Chris Olivero, Daniel Roebuck, Van Epperson, Wayne Pére, Jon Seda, Tim Guinee, Chris Ellis, Eric Lange, Rachel Cannon, Julie Michaels, Henry Czerny, Allison Smith, John Walcutt, Kyle Chavarria, Jimmy Palumbo, Blair Hickey, Clint Carmichael, Shi Ne Nielson

Komentáře uživatelů k sérii (1)

První série GW byla natolik odlišná od všeho, co jsem do té doby sledovala, že jsem zkrátka musela podlehnout. Hlavní hrdinka je vdaná, se svým manželem má nádherný vztah, takže jsme ušetřeni nekonečného namlouvání a můžeme sledovat jiný typ dvojice, což už samo o sobě je skvělé. Melinda a Jim jsou zkrátka báječní a je příjemné se k nim vracet. Žijí na maloměstě, ona na má obchůdek se starožitnostmi, on byl hasič, když se seznámili a v průběhu seriálu to dotáhne až na doktora. Náměstí je mnoha divákům povědomé z jednoho prostého důvodu, natáčelo se na Courthouse Square, oblíbené částí Universal Studios už od 40. let. Jednotlivé epizody jsou pohodové, Melinda komunikuje s duchy, prožívá svůj pravidelný případ týdne a v první sérii je její parťačkou Andrea (Aisha Tyler). Skoro by se zdálo, že ten koncept nemůže nic narušit, ale velkolepé finále mnohé vyvedlo z rovnováhy. Pokud hledáte svůj pravidelný duchařský horor se super sexy hrdinou v hlavní roli, Love a GW jsou tu pro vás.(18.2.2019)