Andrea a Melinda pomáhajú organizovať výpredaj nábytka zo starého hostinca, ktorý majú už onedlho zbúrať. V pivnici Melinda nájde ukrytých duchov troch mladých chlapcov a psa, ktorí tu zahynuli počas požiaru pred 50 rokmi, keď ešte bol v budove sirotinec. Melinda sa snaží pomôcť chlapcom, aby stihli odísť na druhú stranu skôr, než hostinec asanuje starý mrzutý multimilionár. Melinda sa napokon dozvie, že tento boháč kedysi tiež žil v sirotinci, a hoci ho po požiari vyhlásili za mŕtveho, jeho telo sa nikdy nenašlo. V skutočnosti bol jediným, ktorému sa podarilo z ohňa uniknúť, a dnes kúpil budovu, aby ju zbúral, pochoval svoju minulosť a navždy sa zbavil zlých spomienok. (TV JOJ)

Astaroth12

Títo stratení chlapci zo sirotinca ma oslovili a to aj keď podobný príbeh vídavam v takýchto seriáloch často. A tento príbeh je rozhodne slušne spracovaný, len škoda, že sa seriál boji troška pritlačiť na pílu, aj tu by sa to rozhodne pýtalo. Preto mi to stále pripadá ako celé robene len pre detské oko a aj čarodejnice v tomto boli odvážnejšie. ()