Posel ztracených duší - Série 3 (série)

Drama / Fantasy

USA, 2007–2008, 13 h 14 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvůrci:

John Gray

Mark Snow

Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Jay Mohr, Camryn Manheim, Martin Donovan, Jayma Mays, Robert Blanche, Omid Abtahi, Kris Lemche, Afemo Omilami, Marina Benedict, Grace Fulton, Wayne Pére, Anne Archer, Brandon Lim, Autumn Reeser, Mae Whitman, Kevin Kilner, Camille Chen, Courtnee Draper, Stephanie Erb, Max Hoffman, Katy Boyer, Matthew Marsden, Kate Levering, Michael DeLorenzo, Lela Loren, Tyler Jacob Moore, Tim Soergel, Josh Hopkins, Dash Mihok, Joseph C. Phillips, Dale Waddington, Amy Acker, Ignacio Serricchio, Victoria Pratt, Azura Skye, Mike Erwin, Kelvin Yu, Becky Wahlstrom, Fay Hauser, Dave Engfer, Orlando Jones, Elisabeth Moss, Mary-Margaret Humes, Robert Buckley, Austin Highsmith, Alan Ruck, Kathleen York, Kay Panabaker, Stacy Edwards, Matthew Morrison, David Gautreaux, Makenzie Vega, Cheryl White, Masam Holden, June Squibb, Anne Ramsay, Kelly Gould, Gordon Clapp, Michael Reilly Burke, Dee Wallace, Melinda Page Hamilton, Uriah Shelton, Steven Koller, Christoph Sanders, Marshall Allman, Lindsey Broad, Matt Roth, Brie Larson, Jennifer Taylor, Donzaleigh Abernathy, Jean Louisa Kelly, Jon Polito, Lawrence Pressman, Robert Bagnell, David Ramsey, José Zúñiga, Damien Leake, Karen Maruyama, Diana Maria Riva, Hallee Hirsh, Carly Schroeder, Mandy June Turpin, Mimi Kennedy, Slade Pearce, Lynn A. Henderson, Assaf Cohen, Katie Lowes, Katherine Kamhi, Grainger Hines, Brent Tarnol, Leah Pipes, Jonathan Murphy, Corin Nemec, Ian Nelson, Tania Verafield, Christine Barger, Franklin Dennis Jones, Nikki Cox, Rachel Shelley, Nathan Gamble, Kurt Caceres, Alexander Folk, Mark Hapka, Bob Ross, Tess Harper, Braeden Lemasters, Ryan Alosio, Dylan Minnette, Kali Majors, Ewan Chung, Haley Pullos, Kirk B.R. Woller, Nick Jameson, Marcus D. Spencer, David Newsom, Stephen Grove Malloy, Ronobir Lahiri

Komentáře uživatelů k sérii (1)

3. série velmi poznamenala Writers Guild of America strike, která vypukla v situaci, ve které bylo dokončeno prvních 12 dílů a proto můžeme být rádi, že finální počet byl dotažen až na 18, ačkoli oproti minulým řadám je to zklamání. Příběh Melindy a tajemného podsvětí mohl mít jiný vývoj, ale takto zkrácená série se zkrátka musela vyrovnat s některými tématy mnohem rychleji. Deliin syn se více zapojil do dění, brzy jsme se museli rozloučit s Rickem (Jay Mohr přešel do vlastního seriálu Gary Unmarried). Pro mě osobně je nejdůležitější hostování Victorie Pratt, protože bez ní bych GW nikdy neobjevila.(18.2.2019)