Ztraceni v divočině

Nira Park, Eric Fellner

Chris Dickens

Kostýmy:

Emily Seresin

První polovina filmu byla tak strašně nudná a nezajímavá, že jsem měl chuť to vypnout. Ve druhé půlce se už naštěstí začlo konečně něco dít a posledních dvacet minut jsem byl napnutý jak struna. Pravda, tento film není nic nového pod sluncem, ale jako thriller svůj účel nakonec splnil. Dávám tři hvězdy - čistý střed.(5.7.2007)

• LIVINGDEAD

Romantické drama o jízdě v autě s třemi herci! Tomu už napovídá to, že se bude jednat o "vééééélkou NUDU!" A taky, že jo - 80 minut depresivní nudy a 5 minut akce (ale až na úplném konci)! SPOILER : Jsou tři, pár a jeden navíc. Ten navíc to nemá v hlavě v pořádku, snaží se pár rozeštvat, podaří se mu to a dívka je jeho! Ale jen na chvíli, než zjistí, že onen kluk, zabil jejího přítele. A tak ho přejede autem. KONEC! A radím Vám, pusťte si jen 5 minut před koncem, kdy ho dotyčná dívka přejede autem :-) Dávám 1* za symatické herecké obsazení!(24.8.2008)

Takový milý a pohledný hoch! Nejdříve ho pozorujeme, pak něco tušíme a nakonec je to tak. Vyklubal se z něj pěkný manipulátor, psychopat a vrah. Hezky s ním Sophie zatočila. Přestože to pro mne byli dva naprosto neznámí herci, zvládli své role opravdu dobře. Děj, jak idylicky a romanticky začínal, pomaloulinku a nenápadně nabíral na napětí a dramatičnosti, drama se stupňovalo, až... Dobré to bylo.(2.11.2009)

• SOLOM.

Filmů s podobným scénářem je už několik takže nic nového pod sluncem. Režisér vsadil na osvědčené téma a vlastně jen s třemi herci natočil průměrné B-éčko. Musím říct, že po nudném začátku se to začalo pomalu rozjíždět a po mnoha psychologických pasážích jsme se na posledních 15 minut dočkali i pořádné akce.Jak už jsem řekl, film je spíše působivý po psychické stránce, kdy vlastně máme prožívat s postavami jakousi hru šíleného Taylora, který je na začátku milý a kamarádský. Ale na konci vypluje na povrch jeho skutečná temná stránka. Co se týče hereckých výkonů byly průměrné, ale dokázaly stvořit vlastně celý film, protože v něm opravdu hrají jen tři herci. Objeví se tam občas pár vedlejších rolí, které mají minutové dialogy, ale to nestojí ani za zmínku. A Efekty??? Ty ve filmu buď vůbec nebyly nebo jsem si jich nevšiml - teda jen u scény s klokanem.Hudba mi přišla celkem nevýrazná a během pár minut jsem ji přestal úplně vnímat.(5.5.2010)

Abych se přiznal tak mě tam skoro nic nechybělo. Napnutý jsem byl až do konce a postavu borce z Eurotripu jsem si zamiloval, bylo mu připsáno obrovské charisma a všechno dělal s velkou rozvážností..Bohužel s přibývajícím časem se postava mění i k horšímu a ve finále je z toho skvělého a tajemného hajzlíka "obyčejný" úchyl...Postava Alexe se mi postupem času taky zhnusila, nechal si až moc sr*t na hlavu a Sophie se chovala jako pulina a nebýt jejích krásných nohou asi bych jí proklínal..Ale Scott neměl chybu, kamera taktéž ne, prostředí vybrané perfektně...Prostě mám tyhle roadtripy rád no..:)(30.3.2010)