poster

Ztraceni v divočině

 • Velká Británie

  Gone

Thriller / Horor / Drama

Velká Británie / Austrálie, 2006, 85 min

Režie:

Ringan Ledwidge

Scénář:

Andrew Upton

Kamera:

Ben Seresin

Hudba:

David Bridie

Producenti:

Nira Park, Eric Fellner

Střih:

Chris Dickens
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matrinx
  odpad!

  Lituji těch 85minut, které jsem při sledování tohohle filmu vyhodil oknem... Do konce jsem to snad vydržel jenom kvůli tomu, že jsem se těšil, až se tam objeví Yvonne Strahovski - kterou jsem nakonec viděl až v závěrečných titulcích, kde jsem zjistil, že hrála nějakou Sondru :( Film se do prvního bodu obratu celkem dal vydržet(jako ve škole - 4), ale pak to začala být vážně dost předpověditelná nuda, kterou už jsme stokrát někde jinde viděli... Bohužel nemám dostatek "materiálu" ani na tu jednu hvězdičku. Nemůžu jí dát ani za hudbu, ani za nějakou sexy babu - jako to někteří z nás dělají. Takže "Ministerstvo kinematografie varuje, sledování tohoto filmu je zdraví škodlivé"...(24.4.2009)

 • st.verka
  ***

  Takový milý a pohledný hoch! Nejdříve ho pozorujeme, pak něco tušíme a nakonec je to tak. Vyklubal se z něj pěkný manipulátor, psychopat a vrah. Hezky s ním Sophie zatočila. Přestože to pro mne byli dva naprosto neznámí herci, zvládli své role opravdu dobře. Děj, jak idylicky a romanticky začínal, pomaloulinku a nenápadně nabíral na napětí a dramatičnosti, drama se stupňovalo, až... Dobré to bylo.(2.11.2009)

 • LIVINGDEAD
  *

  Romantické drama o jízdě v autě s třemi herci! Tomu už napovídá to, že se bude jednat o "vééééélkou NUDU!" A taky, že jo - 80 minut depresivní nudy a 5 minut akce (ale až na úplném konci)! SPOILER : Jsou tři, pár a jeden navíc. Ten navíc to nemá v hlavě v pořádku, snaží se pár rozeštvat, podaří se mu to a dívka je jeho! Ale jen na chvíli, než zjistí, že onen kluk, zabil jejího přítele. A tak ho přejede autem. KONEC! A radím Vám, pusťte si jen 5 minut před koncem, kdy ho dotyčná dívka přejede autem :-) Dávám 1* za symatické herecké obsazení!(24.8.2008)

 • honajz
  *

  Austrálie je pro některé filmaře stejně levná jako Bulharsko nebo Maďarsko. Můžete tam jezdit širými pláněmi, a když si vezmete digitální kameru a pár známých, můžete natočit i biják. Tenhleten snímek nijak nevybočuje u řady podobných levných produkcí. A bohužel ani námětů. Prostě se tu sejde partička mladých, těžce nezávislých lidí, vyjedou si, ale jeden z nich je prostě mešuge. A podle toho začne celý výlet vypadat. Pod tím vším zní drsný soundtrack, který si lze určitě zakoupit na CD, ale to je asi tak vše, co k filmu říct. Nijak originální, nijak napínavý a pohříchu ani vtipný.(7.8.2009)

 • Nick Tow
  **

  Nechcel by som byť v roli debutujúceho režiséra, ktorý má v rukách impotentný scenár, postavený na troch postavách - a mať k dispozícii nie zrovna excelentných hercov... Výsledok síce nie je katastrofálny, ale hodinovú nudu sotva vyváži dvadsať minút záverečného napätia, ktoré je navyše predvídateľné a vlastne úplne neškodné, asi ako keby chcel Michal David "postrašiť" svoje publikum a naspieval by svoje nové CD growlingom...(13.8.2007)