poster

Loveless (TV seriál)

 • japonský

  ラブレス

 • anglický

  Loveless

Animovaný / Drama / Fantasy / Romantický

Japonsko, 2005, 12x24 min

 • skretik
  *

  No to bol des... Chaos, správanie niektorých ako malé decká (väčšiny)... Až som sa cítila nepríjemne... Vôbec ma to nebavilo... dokázala som to pozerať len po 5. časť a potom som si pozrela až poslednú... Takže síce neviem presne, čo sa dialo, ale mám pocit, že tá posledná stačila (tá bola ako-tak v pohode, takže za tú 1*).(25.8.2009)

 • Zíza
  ***

  Tak trochu příběh odevšad. Trochu osudovosti, trochu milujícího brášky, trochu nelogična, trochu lásky, obětí, poprsí, lhaní pro dobro kohosi, chlupatých oušek, učeného haranta a mám celý příběh. Nic, co bych musela vidět znova, ačkoliv mám zase o čem přemýšlet - tím myslím posledních asi 5 minut. Ty byly nejzajímavější a potvrdily mou hypotézu. Ale myslim, že by klidně mohlo bejt i hůř. Myslím, že si v klidu mohu přečíst mangu.(12.4.2009)

 • Starletka
  ***

  Na jednu stranu docela přeplácaný, moc komplikovaný příběh s naprosto nepodstatnými, nepochopitelnými, zbytečnými boji. Na stranu druhou romantika, zajímavě se vyvíjející vztah obou hlavních představitelů a taková zvláštní, těžko popsatelná atmosféra. Nápad s kočičíma ušima se mi líbil, postavy se dělí napůl na sympatické (Soubi), napůl na zabití (Ritsuka, Yuiko), animace průměr, pěkný soundtrack, uřvaný opening, nádherný ending. 6,5/10(12.4.2015)

 • Haide
  **

  Kýč nad kýče. Ouška jsou roztomilá, ale jediné co do seriálu přináší je sexuální podtext. Masochistická postava Soubiho, který očividně nemá na práci nic jiného než poslouchat výmysly nevyrovnaného chlapce je pak vyloženě špatně napsaná postava. Animace je velmi pěkná a prostředí soubojů je originální. A konečně v nějakém anime hrdinové vykřikují "kouzla" z nějakého důvodu a ne jen proto, že je to dobrý efekt pro upoutání diváka. Celkově jde pro mě o spíše méně povedené anime. Navíc jsem jako vždy po shlédnutí seriálu nahlédla do mangy a musím říct, že useknutí děje je snad v nejhorším možném místě. Nic není vysvětleno, nic není popsáno a pro nezasvěceného diváka to musí být velmi matoucí. Ale stále je to anime a pro ty já mám slabost. Navíc stále je to méně pitomé než většina v současné době produkovaných "západních" seriálů.(28.12.2010)

 • Alwirian
  ***

  Prvních pár dílu tohoto anime je dost nemastných neslaných, ale ke konci se to trochu zlepší, musíte vydržet - ale někdy je to těžké, uznávám. Podání vztahu mezi Soubim a Ritsukou je podivné a nereálné, nedokázal jsem se vžít ani do jedné z hlavních postav. Pocitovost je povrchní, nejde do hloubky - dalo by se z toho vytěžit mnohem víc. Pohnutky hrdinů...Soubiho kontraproduktivní chování při budování důvěry s Ritsukou, často pitomé chování (na to, že má být dospělý se chová méně dospěle než Ritsuka)...Ritsuka je prepubertální chlapec - psychicky (převážně vlastní matkou) i sexuálně stresovaný (Soubi, Yuiko). Ostatní postavy jsou nevýrazné, protivníci také snad s výjimkou Zero - chlapecká dvojice svým sklonem k sadismu a dívčí dvojice přerodem vztahu pán - bojovník do partnerského vztahu. Souboje jsou celkem zajímavé, pár nelogičností se najde, ale nic co by hodně strhávalo celkový dojem. Celkové hodnocení: 5/10 bodů (ale jen tak tak).(20.3.2013)