• Trellíno

Stejně stupidní jako jednička, akorát s tím rozdílem, že tentokrát jsem se docela bavil, několikrát dobře zasmál a oproti jedničce by se zde dalo i mluvit o jakés takés atmosféře a napětí. Navíc jsem měl pocit, že se zde konečně objevilo trošku nadhledu a nadsázka, což se o vážně se tvářící jedničce říct nedalo. Ale ta revoluční a nevídaná brutalita? Pche, tak s tímhle na mě nechoďte.(8.6.2007)

• TheRaven

V určitém směru jen velmi slabý odvar prvního dílu. Tentokrát se nás však už Eli Roth nesnaží ani v nejmenším znechutit, ale nabízí nám jen velmi podprůměrný film, za to však s trochou nadsázky a uvědomováním si své vlastní špatnosti. Scén, kterí zaujmou je bohužel jen poskrovnu (Čachtická paní, cikáňata, R. Deodato) a technická stránka snímku (hlavně efekty) jsou nadmíru špatné.(6.11.2008)

Tenhle film zase není tak špatný, jak se může ze zdejších hodnocení zdát. Za celou dobu jsem se ani chvilku nenudil, krve a brutality tu bylo tak akorát, takže já jsem vcelku spokojený. Nutno ale dodat, že nejsem úplně hororový divák (už ani nevím, kdy jsem naposledy viděl nějaký horor), takže jsem uvítal, že tu nebyly žádné lekačky, žádné děsivé scény a že jsem věděl, co mohu očekávat. Uznávám, že to byl "hororový čajíček" s předvídatelným a nijak děsivým dějem, ale právě takové horory mi vyhovují. Já se totiž děsně nerad u televize bojím a lekám. Takovýto typ hororu je pro mě ideálním řešením a prostě mi to plně vyhovovalo. Navíc je zde úžasná přidaná hodnota v podobě českých reálií, jako je např. Český Krumlov, a sympatické folklorní lidové písně z našich luhů a hájů. Oproti prvnímu dílu je zde navíc sympatické i to, že už od začátku sledujeme klienty, kteří přijedou do Slovenska, aby si zabili nějakou tu americkou pipinku. A Milaň Kňažko je prostě úžasný záporák. Já nemám prakticky žádné výhrady, byl to zajímavý film, na který se dalo dívat a náleží mu tímto ode mne tři hvězdy.(9.2.2010)

uznavam že Eli vystihol v hostel I+II slovenske pomery bravurne ..chudoba ..hlad ..zaostalosť ..špina .. smrad ..korupcia ..mafie ..už len za to si zaslúži 3 hviezdy ... ... a co sa tyka hodnotenia ...no hodnotit mozno len komparaciou toho co samotna historia horrorovej kinematografie zaznamenala ... a ...tento film patri urcite do tej lepšej polovice ... skusme si napriklad porovnat Eliho sceny s Hitchcockovym maňuškovym ( loudkovym) divadlom napriklad pri scene s vtakmi ... ktora je na zasmiatie aj 5 rocnym deťom ...myslim si ze Eliho sceny moc na zasmiatie nie su ... no a tom je vlastne horror .....zrejme nikto z nas by nebral zamenu s potencionalnymi obeťami obchodu s ľuďmi .. ....ale snaha sa ceni ....(18.6.2007)

• Chrustyn

Přesně jak je zvykem u divácky úspěšných filmů máme zde další pokračování celkem úspěšného hororu. Jako vždy je krvavější ale ne lepší. Film přímo navazuje na předchozí díl avšak režisér se tentokrát rozhodl pitvat pratičku mladých holek. Tentokrát nám dokonce i ukazuje systém "objednávek" a více než minule se zaměřuje na mučitele, které zde představuje jako "normální" znuděné boháče. Film má velice pomalý rozjezd a film se svým způsobem rozjede až po hodině. Poté divák konečně dostane svou požadovanou porci masa avšak není to tak úplně ono. Ve filmu je sice více krve ale není tak brutální jak tomu bylo v jedničce. A konečné vykoupení mi tak úplně nesedlo stejně jako fotbal s useklou hlavou. Aspoň, že ty holky byly pěkný. Doufám, že nebude třetí díl.(29.12.2007)

• - Lions Gate má, mimochodem, pod palcem i další výnosnou hororovou sérii Saw, jejíž následující tři díly vydělaly více jak 400 milionů dolarů jen v kinech. (imro)

• - Spolu s kameramanem Milanem Chadimou se režisér Eli Roth rozhodl při natáčení používat čočky ze 70. let. (Bauer)

• - Když během scény mučení řekne Stuart (Roger Bart): „ Já jsem Herkules“, je to odkaz na animovanou disneyovku Hercules (r. Ron Clements a John Musker, 1997). Herec v něm zpíval party mladého Herkula. (imro)