• ElBadelin
  *****

  Ted jsem videl jeden díl a jako jediný co k tomu říct, je BOMBA! Tenhle serial má vše co má seriál mít - pes, dědek, krabice, staniol, syna, kosti, mlíko, branka. K tomu všemu ůžasná hudba, která mi bude ležet v hlavě do dalšího dílu. Nashle Červenej trpaslíku, nashle dr.House, nashle simpsonovi. Haf!, můj novej oblíbenej seriál.(15.12.2008)

 • gudaulin
  **

  Vyrůstal jsem při četbě jiných kousků, než je Ahlbergova kniha a tak jsem s jeho hrdiny nebyl spojený poutem vzpomínek. Zároveň jsem nebyl jeho divákem ve věku, pro který je určen, takže v mém hodnocení nehraje roli nostalgie a můžu se na něj dívat dospělýma zrakem. Je to takové - zkrátka omšelé, jakoby o 15, 20 let starší, moc usedlé a nevýrazné. V 80. letech bych seriál nejspíš vzledem k minimální pestrosti programové nabídky sledoval, ale dnes nejspíš ne, i kdybych se znovu vrátil do dětských let. Celkový dojem 45 %.(1.1.2008)

 • Rarity_MLP
  ***

  Ač jsem tento seriál sledoval ve věku pro mne určeném, moc mě teda nebavil. On by ani nebyl tak špatný, ale děj je příliš roztahaný a v jednotlivých dílech se prakticky nic zajímavého nedělo. Mít maximálně 30 epizod, jistě by byl přijatelnější. Jediné, proč jsem vydržel celou první řadu, byla modrá Škoda 120, kterou jezdil otec hlavního hrdiny/psa.(25.10.2017)

 • bufanda8
  odpad!

  Tenhle seriál jsem párkrát viděla, protože ho nacpali do televize místo Simpsonů...a dospěla jsem k závěru, že větší hovadinu jsem neviděla...tím, že je film starší, působí na mě nějak ušmudlaně, je tam divný dabing i herci a aby se pes proměňoval v člověka a naopak mi přijde totální nesmysl, hlavně když si toho za celou dobu nikdy nikdo nevšimne...malé děti to nepochopí a pro ty starší to taky není...(22.3.2009)

 • Sharlay
  ***

  Jestli někoho překvapuje moje hodnocení a jestli si pokládá otázku jak to, že se na tento dětský (a upřímně celkem dost příšerný) seriál dívám, odpovím jednoduše. V době mezi sedmou a osmou hodinou večerní mám jen tři možnosti na co se v televizi u večeře dívat, na ČT1, ČT2 a Novu (Primu nechytám páč bydlím v dolině kam její signál nesahá). Na Nově jsou Televizní noviny, takže NE. Na ČT1 jsou už sice dobré zprávy, ale mě stejně nezajímají jiné než z kultury a na ty se můžu kouknout kdykoliv, takže vitězem je: ČT2. A jelikož na podzim a zimu 2008 dávali právě Haf!, tak jsem se na to díval a krásně a bez jakéhokoliv rozčilování jsem se najedl. Takže.(9.12.2008)