Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jestliže vás začne svrbět nos – dejte si dobrý pozor! Možná, že jenom kýchnete, ale možná že se změníte v malého chlupatého psa! A nebudete nikdy vědět, kdy to přijde a proč! Právě tak jako Erik, hrdina britského seriálu Haf!
Seriál byl natočen podle oblíbené knihy Allana Ahlberga. Kromě Erika – psa i kluka – si určitě oblíbíte také Roye, Erikova přítele, který jediný s ním sdílí jeho tajemství a pomáhá mu z trablů a občas i do nich.
Seriál natočil režisér David Cobham a jeho laskavý humor mu vynesl i řadu ocenění – například americkou cenu Emmy, televizní obdobu filmového Oscara. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

bufanda8 odpad!

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál jsem párkrát viděla, protože ho nacpali do televize místo Simpsonů...a dospěla jsem k závěru, že větší hovadinu jsem neviděla...tím, že je film starší, působí na mě nějak ušmudlaně, je tam divný dabing i herci a aby se pes proměňoval v člověka a naopak mi přijde totální nesmysl, hlavně když si toho za celou dobu nikdy nikdo nevšimne...malé děti to nepochopí a pro ty starší to taky není... ()

masw odpad!

všechny recenze uživatele

Naprosto nevtipný seriál, ve kterém se pihovatý (gingerkid, Eric Cartman by se o něj postaral...) kluk mění v psa a tím nám připravuje spoustu nudných dobrodružství a řeší takové problémy, jako že nepřivezli mléko. To vše podbarveno melodií, která vás nutí vraždit. (Už na co Manson koukal, když byl malý). Pokud chcete někoho naštvat, ideální. ()

Reklama

ElBadelin 

všechny recenze uživatele

Ted jsem videl jeden díl a jako jediný co k tomu říct, je BOMBA! Tenhle serial má vše co má seriál mít - pes, dědek, krabice, staniol, syna, kosti, mlíko, branka. K tomu všemu ůžasná hudba, která mi bude ležet v hlavě do dalšího dílu. Nashle Červenej trpaslíku, nashle dr.House, nashle simpsonovi. Haf!, můj novej oblíbenej seriál. ()

Rarity_MLP 

všechny recenze uživatele

Ač jsem tento seriál sledoval ve věku pro mne určeném, moc mě teda nebavil. On by ani nebyl tak špatný, ale děj je příliš roztahaný a v jednotlivých dílech se prakticky nic zajímavého nedělo. Mít maximálně 30 epizod, jistě by byl přijatelnější. Jediné, proč jsem vydržel celou první řadu, byla modrá Škoda 120, kterou jezdil otec hlavního hrdiny/psa. ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Vyrůstal jsem při četbě jiných kousků, než je Ahlbergova kniha a tak jsem s jeho hrdiny nebyl spojený poutem vzpomínek. Zároveň jsem nebyl jeho divákem ve věku, pro který je určen, takže v mém hodnocení nehraje roli nostalgie a můžu se na něj dívat dospělýma zrakem. Je to takové - zkrátka omšelé, jakoby o 15, 20 let starší, moc usedlé a nevýrazné. V 80. letech bych seriál nejspíš vzledem k minimální pestrosti programové nabídky sledoval, ale dnes nejspíš ne, i kdybych se znovu vrátil do dětských let. Celkový dojem 45 %. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama