Na lásku je každá racionalita krátká. Povídka z cyklu Bakaláři. (oficiální text distributora)

ostravak30

Že se lékař zblázní do alternativní medicíny by snad ani nebylo tak nepochopitelné jako důvody jeho počínání. A tím spíš, že jde o důvody lásky. Přitom to není dvacetiletý mladík. A místo, aby si s celkem chápavou ženou všechno vyříkali, tak jde na to takhle. Vzdělaný člověk...nad tím lze jen kroutit hlavou. Jinak Kateřina Hrachovcová A Václav Vydra nejml. celkem kvalitní. Novinkou bylo to, že postava Jana Kanyzy mluvila k divákům. Přinejmenším to bylo neobvyklé. ()

rakovnik

Jak jsem u Bakalářů zvyklý, i zde se setkaly bídné herecké výkony se slabým příběhem. Ale koneckonců se na tuto povídku dalo dívat, i když nechápu, proč je za sexbombu Kateřina Hrachovcová. ()

topi

Novodobější bakalářský příběh, kde herecké výkony stojí za starou belu a o příběhu ani nemluvě. ()

• Ve scéně v 11. minut, kdy Hrabalík (Václav Vydra nejml.) vystupuje z výtahu, je zevnitř na dveřích dvojka. Hned v dalším záběru zvenku je však na dveřích jednička. (bo.rec)