Elixír lásky (TV film)

Krátkometrážní / Drama

Česko, 1998, 27 min

Jaroslav Pozzi

Příjemně trhlá bakalářská povídka o dobrém doktorovi, který nastoupí cestu lidového léčitelství, aby si zvětšil své přirození. Je to poměrně trhlé, odvážné a vlastně i zábavné. Hudební režie: Pavel Hrubec(7.9.2014)

Jak jsem u Bakalářů zvyklý, i zde se setkaly bídné herecké výkony se slabým příběhem. Ale koneckonců se na tuto povídku dalo dívat, i když nechápu, proč je za sexbombu Kateřina Hrachovcová.(14.6.2016)

• topi

Novodobější bakalářský příběh, kde herecké výkony stojí za starou belu a o příběhu ani nemluvě.(18.3.2014)

• Tommassi3

"Kdyby mě po smrti mělo čekat něco takhle nevkusného, tak raděj přijdu do pekla.. Poněvadž to má aspoň styl.." ;)(14.6.2016)

• Rodriguez

Trapnost a ubohost tohoto díla nepřinesla do mikrokomedie žádný nový prvek! Vše vyumělkované až hanba. 0%(18.6.2015)

• - Ve scéně v 11. minut, kdy Hrabalík (Václav Vydra nejml.) vystupuje z výtahu, je zevnitř na dveřích dvojka. Hned v dalším záběru zvenku je však na dveřích jednička. (bo.rec)