poster

Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006 - 2007, 39x53 min

Hrají:

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Mariana Prachařová, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Daniel Rous, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Peřinová Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček, Alexander Hemala, Matyáš Rejthar, Ondřej Česák, Šárka Kosinová, Miroslav Hrabě, Kristýna Petrboková, Charlotte Fairman, Petr Herrmann, Radim Jíra, Kateřina Steinerová, Julie Válková, Jan Procházka, Jiří Wohanka, Petr Burian, Roman Štabrňák, Karel Polišenský, Igor Krištof, Zdeněk Palusga, Martin Faltýn, Zdeněk Škrdlant, Michal Gallo, Naděžda Prchalová-Vicenová, Čeněk Koliáš, Michal Roneš, Petr Kouba, Rostislav Novák ml., Bořivoj Penc
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (278)

 • kOCOUR
  odpad!

  Evil dead.(26.10.2006)

 • Gemini
  ***

  K první sérii zhruba tolik - Krok Za Krokem sice měl v každém dílu moralitu jako prase, ale tamní dialogy i situace byly podány zábavněji a hlavně vypadaly reálněji než to, čeho se nám dostává především od nejmladšího člena rodiny. Ovšem s druhou sérií a hlavně s příchodem Jakuba Prachaře se zdá, že někdo začíná tušit, kudy vede cesta k dobrému "českému" komediálnímu seriálu. A na ten jsme nějakou dobu čekali už ve chvíli, kdy si to na obrazovku přihasil černý Novák Paulo Nangue, kterýmžto nám bylo ukázáno jak se to dělat opravdu nemá. Občas se sice objeví něco předvídatelného nebo naopak dost špatně natahovaného, aby to vydalo ještě na pár dílů, ale na tyto momentky jsem ochoten zapomenout, neb jsou velmi povedeně vynahrazovány. Doufejme, že se to zase nezk...nezkazí. Pro celý seriál 50% a výkřik "Konečně!", i když ani tento televizní počin není naším původním, ale ze zahraničí zakoupeným "licenciátem".(10.12.2006)

 • Tosim
  **

  Komediálně dostačující a Igor Bareš hraje čím dál líp. Ovšem po dílu "Sexuální výchova" se cit pro míru a realitu s tvůrci definitivně rozloučil. Obzvlášť protahování peripetií vztahu mezi Tomášem a Evou je ubohé. 50%.(1.2.2007)

 • Matty
  odpad!

  Humor? Horor!(8.9.2006)

 • gouryella
  ***

  Nevím, ale na to co se v dnešní době u nás točí za seriály je tenhle ještě hodně koukatelný....(17.1.2007)

 • woody
  *

  Ze slibně se rozvíjející zápletky okolo incestního vztahu nevlastních sourozenců (paka a sympatické holky s příšerným mateřským znaménkem na čele) zatím sešlo... Uvidíme jak v druhé řadě ;-) Ta hvězdička jen za skvělého Igora Bareše, který musí brát opravdu každou kravinu a přitom už dokázal, že je výborným hercem. A za přehrávajícího psychopatického synka, konečně nějaký malý český Kuní ksycht ;-)(26.12.2006)

 • Radek99
  *

  Česká televize jde ve své vlajkové seriálové tvorbě nějakým divným směrem. Opustila výpravné projekty s osvědčenými tvůrci (obvykle adaptace klasických děl české literatury - viz třeba Bylo nás pět) a začala natáčet cosi jako mutace světově úspěšných sitcomů. Ach jo... Osobně chápu, že se musí šetřit, ale šetřit takovýmto způsobem mi přijde velmi nešťastné. Navíc - nejvíce je zde šetřeno na originalitě a dobrých nápadech. Český Krok za krokem se prostě hrubě nepovedl... (Soukromý dovětek: Zvláště mě jakožto učitele na tomhle seriálu dráždí, jakou medvědí službu poskytuje českému školství hrubým zkreslováním společenského statusu a ekonomické síly českých učitelů. Rád bych slyšel od tvůrců Horákových, proč mají všechny učitelky manžele kupující si na počkání kabriolety za 800 tisíc a zájezdy kolem světa vlastníce přitom fotbalové kluby atd. Před českými školami ale takové auta rozhodně neparkují. Proč se třeba do nějaké školy nejdříve nezajdete podívat a nezeptáte se tam, kolik bere taková místní učitelka?! Až budeme zase žádat navýšení platů, aby za tak směšné peníze přišli do škol vůbec nějací mladí absolventi pedagogických fakult, veřejnost bude i díky vám se svou zkreslenou představou proti...)(13.7.2007)

 • Superpero
  odpad!

  Personifikace utrpení. Sledování tohoto by měli používat jako mučení v Hellraiserovi.(29.11.2009)

 • Tom Riddle
  ***

  Jistě všichni víme, že na ty 3 hvězdy to není, ale Horákovi zdaleka nejsou tak špatní jako některé konkurenční seriály + Hanka Vagnerová bejvala na základce spolužačka mýho bráchy, takže... Český "Krok za krokem" se sice nekoná, ale není to úplně nekoukatelné. Nebýt odporných postav ze strany otce (počínaje jím samým), dal bych ty tři hvězdy nejen kvůli Hance.(17.7.2007)

 • Oskar
  odpad!

  Když se sitcomoví autoři v tisku vyznávají, že by se rádi přiblížili "Kroku za krokem", vyvolává to ve mně stejné pocity, jako kdyby se Marta Kubišová veřejně přiznala, že ukusuje koťatům hlavičky. "Krok za krokem" je nejspodnější dno celého žánru a klesnout tak hluboko by mělo být noční můrou každého autora, který má aspoň špetku sebeúcty. Je mi líto, že zase mluvím jako nejprotivnější dědek v parku, ale otevřete oči! Kde je jaký nápad? Originalita? Osobitost? Vtip? Dobré řemeslo? Horákovi představují tvůrčí impotenci, před jakou jsou i Rodinná pouta kandidátem na Emmy. 0%(19.9.2006)

 • Boss321
  ***

  I když jsem viděl asi jenom tři díly tak se na to rozhodně nechalo koukat víc než na seriály typu Ordinace v růžové zahradě nebo na Pojišťovna štěstí.(1.12.2007)

 • igi B.
  odpad!

  Neskutečně stupidní dialogy ve vypocených >epissodách< ze života rádoby současné famílie. S topornými čudláckými výkony v rolích hlavních, natož vedlejších. Zvláště těch dětských. To jsou asi ty budoucí celebřitní hvězdičky, vyrobené na účet poplatníků vépéčété... Na základě jakési licence - hm, šestadvacet zážitků, ulitý prachy, hovno z hovna. To si z nás už zase asi někdo dělá prdel. Tak nasrat...(20.9.2006)

 • Dragoni
  ***

  Vtipný seriál o nově vzniklé rodině, která k sobě hledá cestu.(19.2.2009)

 • Dudek
  *

  Příjemné zpracování se snaží ubýt dějovou plytkost, daří se mu to jen částečně, každopádně ze současně české seriálové produkce vychází tohle dílko skoro vítězně. Tvůrcům bych doporučil nebrnkat na vážné nitky, neboť to působí neskutečně trapně. Herecký koncert se sice nekoná, ale zdejší osazenstvo se předvádí v mnohem lepším světle, než mnozí jiní. Škoda těch stupdních dialogů a snahy navázat na americké kolegy. 30%(9.12.2006)

 • choze

  Jak nám blahé paměti říkával na základce před tabulí matikář: "Ale s tím jděte do prdele..."(9.9.2006)

 • xxmartinxx
  *

  Koukal sem na několik dílů první řady a afektovanost herců a nechutný a trapný děj mě dokonale odradily od další řady. Musím se přiznat, že po prvních dvou dílech jsem tomu ještě dával naději, což už dnes považuju za nebezpečnou chybu. Uznávám, že tenhle seriál si alespoň na nic nehraje a netváří se vážně jako Rodinná pouta, Vztahy, nebo Ordinace, ale myslím, že i komedie by měla mít nějakou úroveň.(13.12.2009)

 • Psema
  *

  Very funny. Výkony dětských herců jsou takřka "geniální". :))))) Postupem času solidní GP.(6.12.2006)

 • StarsFan
  **

  V porovnání s novými českými seriály je tohle klenot. V porovnání se zahraniční produkcí hodně slabej odvar. Dvě hvězdičky jsou tady myslím zasloužené.(31.1.2007)

 • Le_Chuck
  **

  Nie je to žiadne terno, ale pri poišťovnách, ordinacích, poutach je toto aspoň chvíľami vtipné. 40%(27.8.2007)

 • Ded@M@tes
  ***

  Zdařilý seriál, sice někdy klopýtá, ale dost mne bavilo toto dílo sledovat. Vtipných scén je tu opravdu dost, co mne občas nenatchlo, byly výstupy dětí ( herecké výkony ), ale na to sem přimhouřil oči. Jeden z lepších českých seriálů. / Viděné epizody z 1-2 série *39.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 6/10 )(3.11.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace