poster

Good Time Max

Drama

USA, 2007, 79 min

 • Vijolet
  ***

  Film na mě působí stylem rozhněvaní mladí muži plus bouře a vzdor. Tak bych to asi podal, kdybych si chtěl pomoci literárními pojmy. Mladý génius zahazuje talent, aby se věnoval drogám kontra jeho méně nadanější bratr, zato uvědomělý a odhodlaný zajistit si hodnoty moderní společnosti (kariéra, žena, dům ...), který mladší geniální bratr odmítl. James Franco zde ukazuje kvality herce, režiséra i scénáristy, ale k více jak třem hvězdám mi tam ode všeho ještě trošku schází. Ale na druhou stranu si myslím, že se od J. Franca máme ještě na co těšit ...(12.9.2013)

 • onde
  ***

  Zajímavé téma, které se nakonec nerozjede tak jak by mělo. I tak to v životě někdy dopadá. Rekviem se mi teda nevynořilo před očima ani jednou. Pěkné barvičky, solidní uáběry a kamera. Verdikt: Zajímavé drama, ze kterého by se dalo vyždímat i vyšší ohodnocení. Franco ukazuje, že má jistý potenciál...(30.10.2008)

 • sochoking
  *

  No, židovskí bratia ' když se rozpařej, tak to pak je kalbička...! ' Ked spadne plot, nech sa zosype celá chalupa, no nie? Posolstvo filmu: žeby, karty sa raz obrátia??? Nech už je akékoľvek, tak s nádherne bielymi zubami mu to ťažko zožeriem, pretože všetko, len nie hodnovernosť, tento snímok obsahoval.(7.4.2009)

 • JANARYBA
  **

  V čem tkvěla údajná genialita bratrů a jaký měla ve filmu smysl je pro mě záhadou, že jeden se vše našrotil a druhý uměl vynásobit 2 dvoumístné položky mi jako důkaz geniality nestačí, že jeden bral drogy a byl free a druhý byl nudný, ale spolehlivý a tak si vylepšoval náladu léky jako nosné téma filmu taky nestačí, takže nejspíš pan režisér obdivuje sám sebe a neví jak na svoji vlastní genialitu nejlépe upozornit a tak to udělal tímto filmem a ti negeniální jako např. já to nepochopili.(1.11.2008)

 • Ant
  ***

  Naprosto souhlasím s tím, co tady přede mnou napsal Wormboy. Každých pět minut se mi před očima vynořoval Rekviem za sen. Franco si s tímhle silným tématem vcelku poradil, a sám zvládá svou roli velmi dobře. Jenomže to celé natočil způsobem, který už tu několikrát byl. Ale chválím za zajímavě vybranou hudbu.(25.10.2008)