Good Time Max

USA, 2007, 79 min

Jeden ze snímků které vyžadují ideálně nějakou osobní zkušenost nebo alternativně umění se fakt do hlavní postavy(zde postav) vcítit. Plně jsem snímek pochopil, protože pro ten příběh...mam skutečně pochopení. nevim jak to jinak říci,ale je to tak. Po herecké ani jiné stránce film nemá chybu, provedení skuteečně kvalitní....nemůžu jinak než dát 95%.(28.11.2008)

Naprosto souhlasím s tím, co tady přede mnou napsal Wormboy. Každých pět minut se mi před očima vynořoval Rekviem za sen. Franco si s tímhle silným tématem vcelku poradil, a sám zvládá svou roli velmi dobře. Jenomže to celé natočil způsobem, který už tu několikrát byl. Ale chválím za zajímavě vybranou hudbu.(25.10.2008)

Podle velmi slibného obsahu k filmu jsem čekal film úplně jiný. Divák neuvidí ani dva nadané bratry, neuvidí požitkářství či dekadenci jednoho ani slibně se rozvíjející kariéru lékaře druhého, natož nějaký jejich boj se společností. Vidí jen figurky zasazené do slibovaných prostředí. ~ Ze začátku to vypadalo na příjemnou podívanou s dobře zvolenou hudbou i nápaditou kamerou, po většinu stopáže však film stále více a více osciluje mezi dramatem a komedií. Tato skutečnost však bohužel zabraňuje důkladnějšímu představení psychologických profilů obou bratrů, psychologie postav je tedy dosti povrchní. Franco v roli režiséra neozřejmuje chování postav, jen až skoro fetišisticky ukazuje výsledek jejich chování. ~ Jalový, poměrně plytký Francův režijní debut, nutno však říci, že Franco coby režisér potenciál rozhodně má. Jen by to chtělo lepší scénář. Tentokrát tedy bohužel spíše na efekt než myšlenkovou hloubku.(7.5.2012)

• rikitiki

Obrazovou i dějovou kvalitou jde o home video dvojice bratrů, z nichž jeden má problémy a druhému se daří, aby se to pak následně otočilo. Většinu děje – často i snímaného ruční kamerou – zabírá nezodpovědné chování toho mladšího, které zákonitě vede do stále větších a větších prů..švihů, až si říkáte, jestli se z toho vůbec vyhrabe. Ale velká zábava to není. SHRNUTÍ: Já na bráchu – brácha na mě, natočeno na naši bratrskou roztřesenou kameru.(18.9.2018)

• sochoking

No, židovskí bratia ' když se rozpařej, tak to pak je kalbička...! ' Ked spadne plot, nech sa zosype celá chalupa, no nie? Posolstvo filmu: žeby, karty sa raz obrátia??? Nech už je akékoľvek, tak s nádherne bielymi zubami mu to ťažko zožeriem, pretože všetko, len nie hodnovernosť, tento snímok obsahoval.(7.4.2009)