Bez důkazů

Without Evidence

Thriller / Drama

USA, 1995, 92 min

• piglit

Vůbec to není divný - prostě uprostřed filmu dojdou peníze a je vymalováno. Taková malá tragédie - nezbylo na happyend, což je samozřejmě jen dobře. Asi by pak hodnocení kleslo ještě víc...(26.7.2010)

• Likan7

Vrchol ubohosti. Plakát na tento filmu musel vzniknout až několik (hodně) let po natočení, protože nikdo soudný by nedal na hlavní tvář Angelinu Jolie, tehdy ještě tuctovou a neznámou herečku. Angelina se totiž objeví poprvé ve 49. minutě na televizi a přímo před kamerou, pozor...po 1 hodině a 16 minutách. Kdyby film samotný alespoň za něco stál, ale on je pouze příšerně nudným, amatérsky natočeným, ani se mi nechce říct thrillerem. Přiznávám, že jsem se k filmu dostal jen kvůli Jolie, takže si za těch 90 minut pekla můžu vlastně sám.(1.7.2020)

• Pavlík

12. 12. 2014 (331.); nejen bez důkazú, ale i bez většího vzpomínání(11.12.2014)

• Martin741

Komu a hlavne naco sa tocia tieto srajdy za 5%?(11.11.2014)

• DANAT

Nemecky nazov: Evidence(1.8.2013)

• - Zároveň z vydáním na video byla vypsána částka 1 000 000 amerických dolarů jako odměna tomu, kdo přinese informace o usvědčení a odsouzení vraha Michaela Franka, o němž film pojednává. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na Floridě v USA. (Terva)

• - V 53. minutě se v okně odráží kameraman a část osvětlení scény. (Bicman)