Epizody(6)

Mladý středoškolák Mínas objeví v budově své školy tajnou místnost, která evidentně sloužila k starodávným rituálům na vyvolávaní démonů. Pod oltářem nalezne vzácnou knihu kouzel, kterou neváhá použít k ukojení svých sexuálních choutek. Spojí se se svou učitelkou Riekou Kitami, jenž je spolčena s démony a založí sektu. Rieka hledá panenskou dívku k provedení rituálu o Walpuržině noci, ale vyhlídne si Mínasovu nejlepší přítelkyni Imari a to Mínas samo sebou nehodlá nechat jen tak. (Crowen)

novoten odpad!

I s ohledem na žánr se o příběhu mluvit nedá, animace se okouká po pár minutách a postavy veškeré své snahy po pár větách přeruší sexem. Navíc to, co scénář buduje pět dílů, je odbyto během pár vteřin a následně zcela zazděno závěrem. Takže jako jednorázová vzrušovačka pro někoho, koho berou spoutané skučící kreslené teen možná adekvátní, ale protože jsem v tom nerozumně hledal cokoli dalšího, musím sáhnout k nejnižšímu hodnocení. ()

JFL

Bible Black sice obsahuje prvky svérázně pojaté středoškolské romance, pro nadsázku tu ale žádný prostor nezbyl. To ale neznamená, že by dílo nebylo plné nechtěného humoru. Jako vítanou přidanou hodnotu k absurditě série jako takové lze přibrat český dabing, jímž je DVD opatřeno. Jeho tvůrci si s kresleným pornem poradili se stejně odzbrojující neumětelskostí, jakou jsme mohli zakoušet v devadesátých letech ve zvukové stopě českých VHS vydání amerických béčkových filmů. - více v recenzi na Rejže.cz (autor Antonín Tesař). ()

Marius

Keď som si v Hellsingovi položil otázku, či sa teenagerke dajú nakresliť vačšie prsia ako má Ceres Victoria, pri Black Bible si musím odpovedať : dajú. Black Bible je čistokrvný hentai ale na rozdiel od klasických péčok na aké sme zvyknutí má celkom dobrý príbeh a postavy (teda, nielen fyzicky dobré). Kresba je na moje prekvapenie kvalitnejšia a detailnejšia než pri väčšine bežného anime. Veriacich pred týmto kúskom ale varujem : meno božie sa tu berie do úst prakticky pri všetkom ... :-) 8/10 ()

gudaulin

Stručně a jednoduše, Černá bible není horor ani mysteriózní film, nýbrž porno. Nepoužil bych ale přívlastek "prachobyčejné" nebo "pouhé", nýbrž řemeslně neobyčejně zručně udělané porno, které vysoce převyšuje hranou pornografickou tvorbu z euroamerické kulturní oblasti. Japonská kultura se dívá na erotiku prakticky a bez tradičního odsouzení daného křesťanským náboženstvím. Díky tomu se tomuto druhu erotického materiálu věnují i kvalitní tvůrci a ne jen ti, kteří by se v jiném žánru neuplatnili. Navíc použitá forma, tj. kreslený film, dovoluje vnést do pornografického filmu nebývalou estetiku, protože tradiční japonská manga se vyznačuje přesnou a přitom jemnou kresbou, která věnuje velkou pozornost i detailům. Animace je precizní a vzhledem k žánru je výhodou i český dabing. Dílko, to dá rozum, není vhodné pro děti, ale dospělého, který ví, co chce shlédnout, potěší. Celkový dojem: 75 %. ()

zelvopyr

... to jako vážně berete tohle extra explicitní porno (že jej pojmenujeme hentai nic nemění) za filmové dílo určené k hodnocení a ne jen procvičení ruky? ... já to neodsuzuji, jen se divím... ()

NinadeL

Není ani tak podstatné, že Bible Black byla nejprve video hra pro dospělé, později anime atd., ale nejzajímavější na celém fenoménu je ten pokus vydat první dva díly na českém DVD. Což se nepovedlo. Ale vznikl tak nevšedně vtipný dabing. ()

kinej

Tak tohle je moje druhá zkušenost s hentai anime a musím říct, že vzhledem k žánru se jedná o hodně dobrou podívanou. Tohle už je trošku víc, než jen obyčejné porno. V pornech působí jakákoliv snaha o zakomponování příběhu rozpačitě, ono se taky není moc proč snažit, ale v Bible Black se o to pokusili a funguje to slušně. Černá magie vysloveně vybízí k tomu, být použita jako námět erotického filmu a zde se to, opakuji v rámci žánru, daří skvěle. Nejedná se sice o žádnou hlubokou zápletku, ale o povrchní náčrt, do kterého jsou napasovány jednotlivé hentai pasáže, ale to samozřejmě stačí. Kresba i animace jsou na slušné úrovni, scénář jednotlivých p scén nemá chybu a sympatické je i to, že atmosféru čarodějnictví nekazí toporné herecký výkony, protože všichni jsou kreslení. ()

SOLOM.

Šestidílný televizní seriál Bible Black je klasickým hentai, čili chcete li erotický (porno) film. U nás v České republice zatím vydal deník Aha první dva díly této série, ale distributor se nechal slyšet, že připravuje v budoucnu vydat i zbylé díly. Já mám to štěstí, nebo neštěstí jak chcete, že mám kompletní sbírku Bible Black. Je to má první zkušenost s podobným žánrem a musím říct, že jsem byl velice mile překvapen. Atmosféra filmu je samozřejmě plná vzrušení, výkřiků a vzdychání. Jinak tomu taky u pornofilmu být ani nemá. Děj je doprovázen velice zajímavým hudebním doprovodem, který se ovšem pochopitelně objevuje jen zřídka kdy. Jen bych chtěl nakonec podotknout, že pokud budete chtít tento snímek vidět, tak by jste si ho měli pustit v původním znění, protože dabing je otřesný. Hlavně ten český. Jelikož šlo o mou úplně první zkušenost s tímto žánrem, tak se mi snímek velice líbil. I když hororová podstata je potlačena do pozadí a převyšuje ho na plné čáře ta erotická dá se na to dívat. Jako nezaujatý divák, který chtěl vyzkoušet i něco nového jsem byl spokojený. ()

eraserhead666

Mám, viděl jsem a hodnotím pouze první dva díly. Po jejich zhlédnutí totiž další vyhledávat nebudu. Čekal jsem, že to bude více ero/porno, než horrorové, ale ne zase až tak. Toho horroru tam opravdu mohlo být více. Animace je ucházející, odteď, když se bude kluk dívat na pokémony budu očekávat, že se tam na sebe vrhnou a rozdají si to :-). Běžný děj nic moc, ty hlavní (rozuměj souložící) scény animačně docela v poho. Jako milovníku a ctiteli asijských žen a dívek mi však strašně vadilo, že zdejší ženy a dívky byly árijštější, než by mi bylo milé. Pravděpodobně mé první setkání s hentai a ... To je jako všechno? Nebo je tohle jen nějaká light verze? Český dabing je naprosto úděsnej, i když myslím, že dialogově to v originálu o moc lepší nebude. V podstatě to nejzákladnější, co se o tomto díle dá říci, již ve svém komentáři napsal/a zelvopyr. ()

Caelos odpad!

Japonci jsou největší úchylové na světě, protože v jaké chorobné mysli se může zrodit taková ptákovina jako hentai. O tom Bible Black je. Souloží se a souloží a pořád souloží. Celé je to slepené obyčejnou zápletkou a okořeněné jedněmi z nejdebilnějších dialogů co jsem kdy viděl. I nadabované porno z osmdesátých let nadabované jedním chlapem má větší kvalitu. Jediné +, bylo to pěkně nakreslené. Jinak totální odpad! ()

Terva

Čarodějnici nenecháš na živu... Kdokoli by obcoval z dobytčetem, musí zemřít. Kdo by obětoval Bohům a ne samotnému Hospodinovi, propadne kletbě : EXODUS 22 : 18 / 20. V tomto kresleném pornu neexistuje ošklivá Japonka. Pravda, jedna krasavice ( učitelka ) má ptáka a shání pannu ke svému Satanskému rituálu, ale stále má pěkný obličej a postavu. Postavy mají velké oči, kde převládá zelená a modrá barva. Ano, jde o Japonské Mango - Hejtoy - Porno. Nic pro děti a velká 18 na obalu stojí tentokrát za respektování. Hudební doprovod je hrozný, ale zvukové efekty souloží jsou hodně slyšitelné a okořeněné hrdelním zvukem. Je to velice zdařilé Mango, které má duši, příběh i špetku napětí....už budu, už budu, už budúúúúú !!!!...jo a je to seriál, tak pokračování příště.... ()

Chermy

Hodně kontroverzní záležitost....je hezké sledovat, že dokud to nevyšlo v jednom nejmenovaném týdeníku, zářilo tu na nás tohle hentai červenými barvami.....jakmile ale hodnotí větší procento populace, začne se najednou na povrch linout jakési znechucení, či odpor. Kritizovat hentai je jako kritizovat porno...když se vám to nelíbí, proč jste si to vůbec pořizovali. Všeobecně známá věc, že papír snese téměř všechno je jasným důvodem, proč asi vzniklo hentai. Všichni jsme obdařeni fantazií a Japonci se prostě nebojí ji nakreslit......jestli se vám to nelíbí, prostě se na to nekoukejte... ()

Z0oMb3E

Fuu. Black Bible sa mi ťažko hodnotí, pretože nemám možnosť porovnávať. Napriek tomu, že niesom absolútne fanúšik hentai porna toto ma zaujalo na prvé pozretie. Všetko som to zhltol ako trojhodinovú jednohubku. Jasné, že celý seriál vlastne nemá dej, jasné že vzrušivosť pri kreslených postavičkách je nulová a všetky tie sexi pornofrázy vyznievajú až smiešne, ale v porovnaní s reálom však vyhráva na plnej čiare. Na japonskom animeporne je krásne to, že si animátori môžu vykompenzovať svoje komplexy a sexuálne fantázie. Tak sa tešte na japonsky nadštandardné penisy, extra povoľné slečny, niekoľkolitrové výstreky a dokonca hermafrodita. Satanistický podtext tomu všetkému dáva zvláštny punc, ktorý sa v štandardných zvieracích rozprávkach len tak nevidí. Možno sa zadušujem a glorifikujem seriál ako naivka, možnože je milión lepších a kvalitnejšich, ale práve tento mi, aby som sa dodržiaval témy, "ukázal cestu". Niesom si istý či by kuknutie ničoho podobného navodilo atmosféru, avšak ako oddychovka veľmi slušná vecička. ()

Toyotomi

No, je trošku šokující, že ve filmu mají všechny ženy opravdu velká prsa (myslím, že se tomu řáká, že mají kozy jako vozy), ale na to se dá zvyknout. Příběh je proklatě dobrý a erotické scény vypadají ve filmu parádně. Dokonalé hentai! ()

Dexter1

V rámci žánru sa jedná o špičku, kde sa od klasického rapeu dostaneme cez futanari až po najdrsnejší gangbang. Najzaujímavejšie je to, že tu môžme nájsť príbeh, ktorý vôbec nie je hlúpy a rôzne absurdné sexuálne scény pasujú dokonale do príbehu. Vskutku sa jedná o zaujímavý nápad, ktorý záverečným výkrikom "Minase" úplne potvrdzuje myšlienkovosť. Samozrejme toto nie je pre každého a málokto v tom nájde hlbší zmysel než len sa povzrušovať nad animákmi. No tí, ktorí dokážu ísť ďalej, si z toho zoberú viac než len plačúce devy a litre ľudských tekutín. ()

kinderman

Jsa žánrem dosud "nepolíben", nemůžu srovnávat. Co však napsat lze: zpočátku (výron přes celou místnost) jsem se bavil, s přibývajícími minutami člověk dospěje k nevyhnutelnému poznatku, že lidské tělo má jen omezený počet otvorů, mozek (případně jiné důležité orgány, u pubertální mládeže i ruka) se při sledování této formy společenského styku animovaných hrdinů unaví...a čarodějnická zápletka výsledný dojem rozhodně nespasí. ()

Hees

Tatatata moje prvé Hentai. Dosť tvrdých scén a žiadna sranda v podstate. Príbeh nie je zložitý a každú chvíľu je nutné kopulovať, aby náhodou nepredbehol príbeh, to prečo sa toto vlastne pozerá (sex). Som veľmi rád, že príbeh neabsentuje aj keď je zjednodušený. Rozhodne to nie je pre silných kresťanov. Koniec bol teda hrozný vlastne zabil všetko čo bolo dovtedy zaujímavé. Sexuálne splynutia sú veľmi kvalitné a občas dokonca vzrušujúce... Haha. Nemôžem povedať, že som sa nejako extra bavil lebo nie som zvyknutý pozerať niečo podobné v kuse toľko dielov, ale inak by som to nemohol ohodnotiť (takže som pozrel všetko). Zvuková kulisa zodpovedá roku 2001 a je tak trochu o ničom. Postavy sú celkom fajn až na vy viete ktorú ženu. Dievčatá sú pekne nakreslené, aj keď v podstate absentuje jedna čo by nemala stokilové prsia. Vystrieda sa tam dostatočné množstvo polôh a rôznych praktík tak po tejto stránke som spokojný. Trochu viac príbehu a menej kopulácie (haha) a možno by sa to dalo považovať za lepšie dielo. (Hodnotenie 2,5) ()

pakobylka

Tak jsem si doplnila vzdělání a už vím, co je "hentai". Nechci ho všeobecně zatracovat ani se nad ním pohoršovat, leč obsah prvních dvou dílů "Černé bible" mě dovedl k poznání, že všeho moc škodí a méně je někdy více. Tím chci říct, že nejrůznější filmy, které zdaleka nejsou založené jenom na sexu, obsahují scény s nesrovnatelně silnějším erotickým nábojem než tohle bezesporu pozoruhodné dílko, kde animované postavy usilovně provozují v různých obměnách, na různé způsoby a za různých okolností pohlavní styk doplněný dostatečně stupidními dialogy (nebo monology). Pro větší efekt je tento polotovar přelitý neslanou-nemastnou omáčkou s čarodějnickou příchutí, ve které se spolehlivě utopí každá jen trochu kloudná myšlenka. No nic, myslela jsem si, že o něco přijdu, když to neuvidím … stálo mě to pouhých 49,- Kč a už si to nemyslím ... :-))) ... Ale je to jen můj názor a jak správně poznamenal Chermy: "... jestli se vám to nelíbí, prostě se na to nekoukejte ..." - a nevidím žádný důvod, proč bych se tím do budoucna neměla řídit. P.S.: S odstupem času jsem dospěla k názoru, že moje hodnocení může být v tomhle konkrétním případě do určité míry zavádějící, takže svůj "odpad!" odhazuju v dál a případné přidělování hvězd nechávám povolanějším. Byla jsem asi dost naivní, neboť jsem se domnívala, že animace poskytuje téměř neomezené možnosti VŠEM filmovým žánrům bez rozdílu - že se tudíž dočkám třeba něčeho alespoň trochu rafinovaného ... a že se na pozadí sexuálních scén může vyskytovat i takový děj, který nebude vykazovat jisté nezpochybnitelné známky demence. Přiznávám, že šlo o představu bláhovou, v mantinelech filmového světa patrně nerealizovatelnou. Kdo by se koukal na porno (třeba i kreslené) kvůli zápletce, že ... ()