Černá bible

Animovaný / Erotický / Horor

Japonsko, 2001, 6x28 min

Jasujuki Mutó
  • Caelos

Japonci jsou největší úchylové na světě, protože v jaké chorobné mysli se může zrodit taková ptákovina jako hentai. O tom Bible Black je. Souloží se a souloží a pořád souloží. Celé je to slepené obyčejnou zápletkou a okořeněné jedněmi z nejdebilnějších dialogů co jsem kdy viděl. I nadabované porno z osmdesátých let nadabované jedním chlapem má větší kvalitu. Jediné +, bylo to pěkně nakreslené. Jinak totální odpad!(21.1.2009)

Keď som si v Hellsingovi položil otázku, či sa teenagerke dajú nakresliť vačšie prsia ako má Ceres Victoria, pri Black Bible si musím odpovedať : dajú. Black Bible je čistokrvný hentai ale na rozdiel od klasických péčok na aké sme zvyknutí má celkom dobrý príbeh a postavy (teda, nielen fyzicky dobré). Kresba je na moje prekvapenie kvalitnejšia a detailnejšia než pri väčšine bežného anime. Veriacich pred týmto kúskom ale varujem : meno božie sa tu berie do úst prakticky pri všetkom ... :-) 8/10(11.10.2006)

Fuu. Black Bible sa mi ťažko hodnotí, pretože nemám možnosť porovnávať. Napriek tomu, že niesom absolútne fanúšik hentai porna toto ma zaujalo na prvé pozretie. Všetko som to zhltol ako trojhodinovú jednohubku. Jasné, že celý seriál vlastne nemá dej, jasné že vzrušivosť pri kreslených postavičkách je nulová a všetky tie sexi pornofrázy vyznievajú až smiešne, ale v porovnaní s reálom však vyhráva na plnej čiare. Na japonskom animeporne je krásne to, že si animátori môžu vykompenzovať svoje komplexy a sexuálne fantázie. Tak sa tešte na japonsky nadštandardné penisy, extra povoľné slečny, niekoľkolitrové výstreky a dokonca hermafrodita. Satanistický podtext tomu všetkému dáva zvláštny punc, ktorý sa v štandardných zvieracích rozprávkach len tak nevidí. Možno sa zadušujem a glorifikujem seriál ako naivka, možnože je milión lepších a kvalitnejšich, ale práve tento mi, aby som sa dodržiaval témy, "ukázal cestu". Niesom si istý či by kuknutie ničoho podobného navodilo atmosféru, avšak ako oddychovka veľmi slušná vecička.(30.6.2011)

Čarodějnici nenecháš na živu... Kdokoli by obcoval z dobytčetem, musí zemřít. Kdo by obětoval Bohům a ne samotnému Hospodinovi, propadne kletbě : EXODUS 22 : 18 / 20. V tomto kresleném pornu neexistuje ošklivá Japonka. Pravda, jedna krasavice ( učitelka ) má ptáka a shání pannu ke svému Satanskému rituálu, ale stále má pěkný obličej a postavu. Postavy mají velké oči, kde převládá zelená a modrá barva. Ano, jde o Japonské Mango - Hejtoy - Porno. Nic pro děti a velká 18 na obalu stojí tentokrát za respektování. Hudební doprovod je hrozný, ale zvukové efekty souloží jsou hodně slyšitelné a okořeněné hrdelním zvukem. Je to velice zdařilé Mango, které má duši, příběh i špetku napětí....už budu, už budu, už budúúúúú !!!!...jo a je to seriál, tak pokračování příště....(6.6.2010)

Tak tohle je moje druhá zkušenost s hentai anime a musím říct, že vzhledem k žánru se jedná o hodně dobrou podívanou. Tohle už je trošku víc, než jen obyčejné porno. V pornech působí jakákoliv snaha o zakomponování příběhu rozpačitě, ono se taky není moc proč snažit, ale v Bible Black se o to pokusili a funguje to slušně. Černá magie vysloveně vybízí k tomu, být použita jako námět erotického filmu a zde se to, opakuji v rámci žánru, daří skvěle. Nejedná se sice o žádnou hlubokou zápletku, ale o povrchní náčrt, do kterého jsou napasovány jednotlivé hentai pasáže, ale to samozřejmě stačí. Kresba i animace jsou na slušné úrovni, scénář jednotlivých p scén nemá chybu a sympatické je i to, že atmosféru čarodějnictví nekazí toporné herecký výkony, protože všichni jsou kreslení.(23.2.2009)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné počítačové hry společnosti ActiveSoft. (Terva)