Černá bible - Only Version

(série)
Animovaný / Pornografický / Horor
Japonsko, (2005–2006), 54 min (Minutáž: 27 min)

Epizody(2)

Toto "pokračování" se veze na vlně popularity původní Bible Black. Vystupují zde postavy z původní Bible Black a stejné zůstalo prostředí, kde se většina příběhů odehrává - škola. Ale je to spíš 6 samostatných minipříběhů, které se odehrávají po skončení původní serie. Znalost originálu není bezpodmínečně nutná. Kvalita kresby i děje zůstala zachována. Pro ty, kdo opravdu neví o co se jedná, je to 6 krátkých hentai příběhů. (pekas)

Scytale

Bohužel se vytratil příběh a zůstaly pouze kreslené porno klipy. Shovívaně dávám jen o jednu hvězdičku méně, než jsem dal původním dvěma sériím. ()

Honza135

„LIDSKÉ JEDNÁNÍ JE OBČAS OVLÁDÁNO VLASTNÍMI HORMONY. POJĎME SPOLEČNĚ PROVĚŘIT VÝSLEDKY STATISTIKY, ABYCHOM SE DOZVĚDĚLI, JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ LIDSKÉ TĚLO A MYSL…“ V dodatkových speciálech, věnovaných jednotlivým vedlejším postavám ze série Bible Black, se divák dozvídá o jejich sexuálních sidestories. » Co se mi líbilo: 1) Těžká perverznost. Buďme si upřímní a řekněme to narovinu; tyto dvě epizody jsou plné čistokrevné pornografie. Vše je podáno v očekávané porci kresby a dabingu, který je silně vzrušivý. Dokoukat tento titul s čistou hlavou je takřka nemožné. 2) Hlavní hrdinky. Zase se dozvídáme něco málo ke slečnám. Takashiro-sensei zde zavzpomíná na démona, kterého vyvolala ještě jako studentka; u Saeki se odhalují její historické vazby k magické sektě, ve které, spolu s dvěma společnicemi, vyvolaly zajímavou magickou přeměnu; a konečně se na scéně objeví i Mika, zelenovlasé děvče s čelenkou obohacenou o zaječí uši, která očividně není tak nevinná, jak se na první pohled zdá. 3) Retrospektiva. Před započetím nového dějství se vždy na několik desítek vteřin objeví sépiově zbarvená scéna s hrdinkou, doplněná o vizuální efekty poškozeného záznamu. Pokud jde o mě, původní Černou Bibli jsem naposledy viděl před rokem a půl a tyto flashbacky na mě zapůsobily přesně tak, jak bylo zamýšleno. 4) Soundtrack. Nebylo by to správné univerzum, kdyby hudební podkres nedržel spolu s ostatními vydanými tituly. Pro ukázku si pusťte třeba tuto hudební kompozici. » Co jsem nemusel: 1) Pouhopouhé porno. Nepokrytě přiznávám, že jsem očekával o něco více příběhu. Epizodní rozdělení na šest dějství zkrátka nenaplnilo mé očekávání. » Shrnutí: Avšak je pravdou, že jsem byl z anime odvařený. Wau, to byla jízda. Za mě doporučuji dodržet pořadí a shlédnout speciály až po Gaidenu, abyste pochopili všechny reference. Celkově nelze říci, že toto anime musíte nepostradatelně vidět, pokud vás zajímá děj. Jenže, kdo se o něj v pornu zajímá, že…? Shlédnuto v japonském znění s anglickými titulky v severoamerickém vydání ()

pekas

Paráda. Už zde není skoro žádná černá magie a jednotlivé příběhy se soustředí na jednotlivé, řádně nadržené aktérky. Je to hodně jiné, než původní série - teda co se týká příběhu. Kvalita všeho ostatního zůstala zachována, já bych skoro řekl, že je i lepší. Rozhodně plný počet. ()

MartinTerran odpad!

Jak je napsáno v popisu jedná se o hentai klipy a jelikož jich je 6 na celkem 60 minut to už dává znát, že na příběh moc času nezbude. Takže zde nemáme žádný příběh, žádnou magii a jen hentai scénky s postavami ze seriálu. Občas je sex dobrovolný, občas jde o znásilnění, ale nemění to nic na tom, že si to z původní kvality BB nic nezachovalo, takže je to o ničem. Hodnocení: 0/100. ()