Černá bible - Only Version

(série)
Animovaný / Pornografický / Horor
Japonsko, (2005–2006), 54 min (Minutáž: 27 min)

Epizody(2)

Toto "pokračování" se veze na vlně popularity původní Bible Black. Vystupují zde postavy z původní Bible Black a stejné zůstalo prostředí, kde se většina příběhů odehrává - škola. Ale je to spíš 6 samostatných minipříběhů, které se odehrávají po skončení původní serie. Znalost originálu není bezpodmínečně nutná. Kvalita kresby i děje zůstala zachována. Pro ty, kdo opravdu neví o co se jedná, je to 6 krátkých hentai příběhů. (pekas)

Scytale

Bohužel se vytratil příběh a zůstaly pouze kreslené porno klipy. Shovívaně dávám jen o jednu hvězdičku méně, než jsem dal původním dvěma sériím. ()

MartinTerran odpad!

Jak je napsáno v popisu jedná se o hentai klipy a jelikož jich je 6 na celkem 60 minut to už dává znát, že na příběh moc času nezbude. Takže zde nemáme žádný příběh, žádnou magii a jen hentai scénky s postavami ze seriálu. Občas je sex dobrovolný, občas jde o znásilnění, ale nemění to nic na tom, že si to z původní kvality BB nic nezachovalo, takže je to o ničem. Hodnocení: 0/100. ()

Honza135

„LIDSKÉ JEDNÁNÍ JE OBČAS OVLÁDÁNO VLASTNÍMI HORMONY. POJĎME SPOLEČNĚ PROVĚŘIT VÝSLEDKY STATISTIKY, ABYCHOM SE DOZVĚDĚLI, JAK HORMONY OVLIVŇUJÍ LIDSKÉ TĚLO A MYSL…“ V dodatkových speciálech, věnovaných jednotlivým vedlejším postavám ze série Bible Black, se divák dozvídá o jejich sexuálních sidestories. » Co se mi líbilo: 1) Těžká perverznost. Buďme si upřímní a řekněme to narovinu; tyto dvě epizody jsou plné čistokrevné pornografie. Vše je podáno v očekávané porci kresby a dabingu, který je silně vzrušivý. Dokoukat tento titul s čistou hlavou je takřka nemožné. 2) Hlavní hrdinky. Zase se dozvídáme něco málo ke slečnám. Takashiro-sensei zde zavzpomíná na démona, kterého vyvolala ještě jako studentka; u Saeki se odhalují její historické vazby k magické sektě, ve které, spolu s dvěma společnicemi, vyvolaly zajímavou magickou přeměnu; a konečně se na scéně objeví i Mika, zelenovlasé děvče s čelenkou obohacenou o zaječí uši, která očividně není tak nevinná, jak se na první pohled zdá. 3) Retrospektiva. Před započetím nového dějství se vždy na několik desítek vteřin objeví sépiově zbarvená scéna s hrdinkou, doplněná o vizuální efekty poškozeného záznamu. Pokud jde o mě, původní Černou Bibli jsem naposledy viděl před rokem a půl a tyto flashbacky na mě zapůsobily přesně tak, jak bylo zamýšleno. 4) Soundtrack. Nebylo by to správné univerzum, kdyby hudební podkres nedržel spolu s ostatními vydanými tituly. Pro ukázku si pusťte třeba tuto hudební kompozici. » Co jsem nemusel: 1) Pouhopouhé porno. Nepokrytě přiznávám, že jsem očekával o něco více příběhu. Epizodní rozdělení na šest dějství zkrátka nenaplnilo mé očekávání. » Shrnutí: Avšak je pravdou, že jsem byl z anime odvařený. Wau, to byla jízda. Za mě doporučuji dodržet pořadí a shlédnout speciály až po Gaidenu, abyste pochopili všechny reference. Celkově nelze říci, že toto anime musíte nepostradatelně vidět, pokud vás zajímá děj. Jenže, kdo se o něj v pornu zajímá, že…? Shlédnuto v japonském znění s anglickými titulky v severoamerickém vydání ()

pekas

Paráda. Už zde není skoro žádná černá magie a jednotlivé příběhy se soustředí na jednotlivé, řádně nadržené aktérky. Je to hodně jiné, než původní série - teda co se týká příběhu. Kvalita všeho ostatního zůstala zachována, já bych skoro řekl, že je i lepší. Rozhodně plný počet. ()

• Původně jde o speciály, které vyšly jen v Japonsku v limitované edici, avšak o pár let poté byly spojeny do ucelené kolekce minipříběhů a znovuvydány ve Spojených Státech. (Honza135)