Bible Black Only

Animovaný / Erotický / Horor

Japonsko, 2005, 2x30 min

Bohužel se vytratil příběh a zůstaly pouze kreslené porno klipy. Shovívaně dávám jen o jednu hvězdičku méně, než jsem dal původním dvěma sériím.(18.6.2009)

• novoten

Urážka všeho a všech: Tohle není o nevkusu, ale o absenci mozku.(12.6.2009)

Paráda. Už zde není skoro žádná černá magie a jednotlivé příběhy se soustředí na jednotlivé, řádně nadržené aktérky. Je to hodně jiné, než původní série - teda co se týká příběhu. Kvalita všeho ostatního zůstala zachována, já bych skoro řekl, že je i lepší. Rozhodně plný počet.(6.6.2009)

• MartinTerran

Jak je napsáno v popisu jedná se o hentai klipy a jelikož jich je 6 na celkem 60 minut to už dává znát, že na příběh moc času nezbude. Takže zde nemáme žádný příběh, žádnou magii a jen hentai scénky s postavami ze seriálu. Občas je sex dobrovolný, občas jde o znásilnění, ale nemění to nic na tom, že si to z původní kvality BB nic nezachovalo, takže je to o ničem. Hodnocení: 0/100.(14.3.2014)