Stopy krve

• Německo Blood Trails (více)

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se svým přítelem Michaelem na výlet na kolech. V horách si užívají volna a romantiky v nádherné přírodě. Výčitky. Tajemný milenec je vystopuje a Michaela brutálně zavraždí. Trest. Na řadě je Anna. Strach. Ta se zoufale snaží vybojovat svůj život. Bolest. Vražedná jízda na horských kolech po těch nejstrmějších svazích, boj o přežití, kde každá cesta vede ke krvavému konci. (oficiální text distributora)

Trevor

Premárnený potenciál vcelku zaujímavého nápadu natočiť slasher z prostredia horskej cyklistiky.Je v ňom tak veľa chýb, že aj napriek tomu, že sa jedná o vyslovene béčkový horor aj tak to človeka irituje. Jedna hviezdička sa filmu ušla za nápad, tá druhá je za niekoľko zaujímavých scén, ale to je príliš málo na to, aby ste film niekomu doporučili si pozrieť alebo si ho na dlhší čas uložili v pamäti. ()

Bigfuckman

Ultra blbost hrající si na horor. Herečka (ano je zde pouze jediné zastoupení ženského rodu) je totální blbka, která furt ujíždí odnikud nikam a strašně řve. Spousta nelogických scén a trapných, natahovaných jakoby hrůzných scén. Ve finální scéně by mě zajímalo jak vrah odzbrojil a poté zastřelil oba policajty. no, ale jak jsem říkal logika zde nemá moc prostoru. ()

Miloško odpad!

No nemám slov. nepochopím načo vobec taketo niečo sa aj natáča. Som fanúšik hororov,či už vysokorozpočtových,alebo aj klasických béčkových.Ale toto nemalo z hororom nič spoločné. Veď hrali tu tušim 4 herci, dej, kamera...uplna zbytočnosť. Slabučky amatersky film.Pripomenulo mi to česky horor Zahradník. ()

Hellblazer

Ďalší prírastok do rozrastajúcej sa rodiny nízskorozpočtových hororov, tento krát jeden survivar horor s dávkou exploitation. Príbeh je veľmi jednoduchý, herci sa dajú spočítať na prstoch dvoch rúk, z toho väčšina nevydrží vo filme dlhšie než jednu minútu a minimum dialógov, no napriek tomu dokáže film zaujať. Natáčalo sa na digitálnu kameru čo rozhodne pomohlo a aj vďaka tomu sa podarilo vytvoriť výbornú vizuálnu stránku, ktorá je navyše podporená hudbou, ktorá tu skutočne pracuje pre film a všetko to skvelo graduje až do finále v ktorom sa exploitation prejaví naplno...ale hej, nelogickostí tu je plno... ()

corpsy

Ako spieva skupina Elán - ,,Amnestia Na Neveru´´. Kebyže sa ženská klisnička nechcela deliť o svoje šťavy ( nieje to len neduh chlapov, neverte všetkému, čo sa píše ) s iným kancom, zrejme by nedošlo na dobrodružný ( a dosť krvavý ), ako spieva skupina Queen - ,,Bicycle Race´´. Hlavný dopad? Nuda pre diváka, zrejme zbytočné morálne posolstvo pre neverníkov a skutočnosť, že Nemci to vedeli s hororom asi tak, ako spieva skupina Tears For Fears - ,,Always In The Past´´. ()

• Natáčení probíhalo v Rakousku a v německém Bavorsku. (noelcoward73)