Me la debes

• USA You Owe Me One
všechny plakáty

Kraťas od Carlosa Cuaróna. V príbehu vystupuje otec, matka, dcéra, dcérin frajer a slúžka. Otec si to rozdáva so slúžkou, matka s dcériným milencom a milenec s matkou aj s ich dcérou, ktorá pri každom orgazme strašne kričí. Tento filmík je možne zhliadnuť na DVD Mexická jazda ako špeciálny bonus. (ScarPoul)

B!shop

Hodne vtipnej vztahovej propletenec mezi manzelem, manzelkou, jejich dcerou, jejim pritelem a kucharkou. Slusne natoceny, slusne zahrany a vtipny. ()

ScarPoul

Musím hodiť dalšiu päťku pretože tak dobre som sa nepobavil už dlho nemyslím tak, že som sa od smiechu válal po zemi, ale škeril som sa po celý čas a musím priznať vzťahové zlepence sú mi strašne blízke. Ďalší dôkaz Mexickej zručnosti a geniality, veľká škoda, že nemáme možnosť vidieť viacej ich filmov. Každompádne som potešení , že som mal možnosť vzhliadnúť tento filmík lebo je naozaj podarený. ()

Damiel

100 % - Náhodou jsem objevil v bonusech DVD Y tu mamá también a konstatuju, že to je skrytý diamant :) To, co Carlos Cuarón dokázal na ploše deseti minut, nedokážou jiné komedie v desetinásobném čase. Výživný je tady každý záběr od chvíle, kdy manželka otevře šatník... :) ()

jorgus

je to o jednom, jen v mnoha mistnostech, v ramci jedne rodiny a sluzebnictva a prece jen je to i vtipne..zvlaste jedna scena uz stoji za 11 minut Vaseho casu:) ()