poster

Heartstopper

Horor

Kanada, 2006, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělý horror v hnusném nemocničním prostředí. Kolikrát si po shlédnutí takových horrorů říkám a teď běž v dnešní době do nemocnice! Ven se dostaneš jen v rakvi !!! Mne osobně se film líbil, dobrá atmosféra, vytrhávání srdcí skvělé a hudba taky fajn. Nesnáším tu metalovou hudbu, která je v poslední době ve všech horrorech a tím zkazí veškerou hrůzu a napětí!(10.3.2007)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Tak Englund bohužél umřel běhěm první půl Hodky a to jsem si film pustil převážně kvůli jemu ! Záporák je super.. je to zvláštní druh démona,který přežil šok z elektrického křesla a pak blázní po nemocnici a vytrhává srdce každému koho potká... Gore bylo zvládnuto fajn, jen tu atmosféru o které všichni básní jsem nejspíš nepobral .. :)(29.12.2012)

 • eraserhead666
  ***

  Na moderních levných horrorech je ta levnost občas fajn, protože vytvoří osmdesátkovou atmosféru. To přesně se podařilo Keenovi. Vždycky mě baví, jak si scénář poradí s takřka prázdnou nemocnicí, místem, kde se to přeci skoro vždycky jen hemží lidma, ale kdo by se v tom vrtal. Záporák mohl sice předvést trošku více, než jen ultrakamenný ksicht a jedno vizuálně povedené vytržení srdce, ale i tak to má tu správnou atmosféru, herci se snaží (moc nepřehrávat) a dokonce se vám může stát, že si nějakou tu postavu i oblíbíte (doktorka mě fakt bavila). Tohle je přesně ten typ slušných horrorů, které neaspirují na žádná okázalá ocenění a kritiky, ale dokáží uspokkojit žánrové fandy. Englund je jen taková milá třešnička.(4.3.2014)

 • Andersis
  ****

  Sakra!!!! Englund je tu zas jen na chvíli!!!!!!!!! Jeho postava se mi zdála asi nejvíc sympatická. Atmosféra je v drůhé polovině pěkně hutná a hlavní hrdinka je opravdu sympatická. Celkově spokojenost.(16.12.2010)

 • bourec
  **

  Tohle nebylo vůbec dobrý.Sice nejsem vyloženě jen fanda hororů,ale poznám amatérštinu na hony.A tohle přesně taková pitomost byla.30%.(7.5.2011)

 • demented
  ***

  Aj Vás vždy zaujímalo ako by mohol vyzerať mix filmov Halloween 2 a Shocker? Vďaka Bobovi Keenovi už tento závažný problém nemusí trápiť nikoho. Johnatan Chambers (zrejme neúspešný kardiológ) sa baví tým, že ľuďom na počkanie vytrháva srdcia z tela. To sa kompetentným nepáči, a preto sa mu snažia túto zábavku zatrhnúť usmažením na elektrickom kresle. A to usmaženie myslím doslova. Lenže Jonathan nezaháľa a počas pitvy sa preberie. A keďže mu svoje telo už tak dobre neslúži, treba si nájsť nejaké iné. Vhodného kandidáta, ktorý by bol schopný prijať a uniesť túto poctu, nachádza v mladej a životom unavenej Sáre. Že sa to Sáre asi páčiť nebude, to je pochopiteľné. Zábava tak môže začať... Film je pevne zakotvený v béčkových vodách, a preto mu malichernosti typu dej, herci, rôzne nelogičnosti ... vyčítať nebudem. Snáď len poviem, že vysledk nedopadol vôbec zle (na druhej strane ani moc dobre) a odsýpa mu to celkom slušne. So svojimi vzormi sa však rovnať nemôže ani náhodou.(27.11.2006)

 • BLabaKAn
  **

  Nadpřirozený šílenec, který celý film táhne a vytrhává lidem srdce z těla, občas s nějakou tou pekelnou hláškou - " Jedinou skutečnou bolestí je život a jeho žití " zpracování vypadá jak z 80's!!!(12.4.2012)

 • tremors
  ***

  Nechápu to nadšení z Englunda. Hrál totiž stejně průměrně jako ostatní herci.(11.2.2011)

 • Snakefinger
  ***

  Tak ono se to rozjelo až od půlky, tak tři minuty předtím, než jsem to chtěl vypnout a vyhodit oknem i s televizí. Je fakt, že to co přišlo pak stálo za to. Někdy jsem se ovšem neubránil smíchu, ale té krvavé lázně tam bylo skoro až moc. Celou nemocnici to proměnilo fakt v pěkné jatka. Celé to ovšem působilo umělým plastovým dojmem.... tak tři a půl. Dobrých.(8.6.2012)

 • Deacon59
  **

  Dlouho sem tenhle filmík odkládal a měl sem ho odložit navždy. Nejlepší hláška "a teď mu vyřízni srdce" Jen Robert Englund v jiné roly než ho známe stál za to.(10.2.2011)