poster

Blonďatá a blonďatější

 • Kanada

  Blonde and Blonder

 • slovenský

  Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (127)

 • zolo23
  odpad!

  Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:)(1.2.2011)

 • Dever
  *

  // Production Companies: Rigel Entertainment //(9.6.2011)

 • Gilmour93
  *

  O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel…(1.2.2011)

 • NinadeL
  **

  Podobný koncept jako Troškovy Kameňáky, ale kupodivu bych byla radši, kdyby to skutečně byla jen nekonečná řada hraných vtipů o blondýnách. Což bohužel není, takže veškeré mínusy jsou tady za pokus o příběh.(10.9.2009)

 • MMR
  ****

  Blondýny vybarveny přesně dle vtipů, obě úplně blbé a vymaštěné s neuvěřitelnou porcí štěstí. Vše je uděláno tak, aby to do sebe zapadalo a náhodné situace vyúsťují v dokonalý omyl, který se na první pohled zdá být něčím jiným. Hodnotím vysoko, protože ostatní jsou moc krutí.(20.4.2014)

 • LiVentura
  odpad!

  Tyto filmy opravdu našinec asi nikdy nepochopí.!!!!(12.3.2010)

 • Pepinec
  *

  Já vlastně ani nevím, za co jedna hvězda. Patrně to nebylo zas až tak hrozné na šedesátý nejhorší film na ČSFD...:-) Třeba ho ta moje jedna hvězda vytáhne o místečko nahoru.(12.3.2010)

 • juta
  **

  Co jinýho čekat od bloncek s vymaštěnou kebulí... Párkrát se tu člověk dokáže něčemu zasmát, ale většinou to bylo docela trapný.(21.4.2012)

 • salahadin
  odpad!

  Blbá a blbější.(20.11.2008)

 • Pilda17
  odpad!

  Ubohá komedie, která nemá obdoby.. 1/10 = 5%(8.3.2011)

 • kingik
  ****

  Mám rád Pamelu Anderson, Denise Richards už tolik nemusím. Mě to bavilo, protože tento film ukáza, jak je báječné se bavit na úkor druhých, v tomto případě blondýn, a rozhodně to není laciná sonda do hlubin "blonďaté duše". Je to totiž čistá a zábavná kravinka, kterou doporučuji všem, co si myslí, že blondýny jsou tupé. Pamela a Denise dokazují, že si umí ze sebe udělat legraci.(15.1.2009)

 • hladass
  odpad!

  Debilní a debilnější...(2.7.2009)

 • Smok
  odpad!

  Po Baywatch, Barb Wire, a V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej prišla od Pamely ďaľšia ťažká a zákerná rana pod pás. 95 minút chytania sa za hlavu s otázkou či je toto vôbec možné. Pľuvanec do tváre komediálnemu žánru. Pozor, po dopozeraní (to však zvládne málokto) hrozí divákovi prudké zníženie IQ a zvýšenie tlaku krvi.(26.10.2008)

 • Roman.Ticka
  **

  Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40!(1.2.2011)

 • virus10
  odpad!

  Tak tohle je totální demence!! Už nikdy víc!!(28.2.2009)

 • corona
  **

  Nebudem zo seba robiť pseudointelektuálku a filmu, na ktorom som sa celkom dobre zasmiala a pobavila, nedám odpad len preto, že to urobila väčšina užívateľov. Film celkom dobre šlape, v polovici začne strácať dych a v závere už len chrčí. No a Pamela si zo seba ako symbolu blbej blondýny celkom pekne vystrelila.(10.2.2011)

 • Shr1nK
  *

  To byla stráta času. Děj je uplně o ničem. Vím, že ve filmu jde o blbost, ale tohle je moc. Herci úplně trapní i ten humor stál vyloženě za hovno. To bych si šel radši zaběhat. Film si zaslouží alespoň jednu hvězdu => viděl jsem i horší, které fakt stály za odpad! 10%(16.3.2009)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Sú filmy, ktoré predbehli svoju dobu a dôvod ich nízkeho raitingu je to, že ich súčasníci nepochopia. A sú filmy pri ktorých môžete byť na drogách, tesne pred otravou alkoholom či sčadení ako Bob Marley a nepochopíte prečo niekto takúto sračku natočil. Mal som česť film sledovať asi 10 minút vrátane úvodnej animácie a moje IQ sa začalo rovnať hlavným hrdinkám či herečkám (to je jedno). Film je natočený tak, aby ho pochopila aj samotná Pamela. Preto sa nečudujte, že je na takej vysokej inteligenčnej úrovni. xDD(21.6.2010)

 • ladko
  odpad!

  Sám neviem, čo som vlastne od tohto filmu čakal, ale tak mi treba. Ale pozrieť si taký odpad raz za čas nezaškodí, aspoň potom viac doceníte dobrý film...Dve hlavné hrdinky sa predháňajú v tom, ktorá má menšie IQ. Ale bohužiaľ nie je to vtipné(keď si niekto nevie zapamätať svoje meno; nevie či je 25000 menej alebo viac ako 250000 a tak podobne - mne to jednoducho vtipné nepripadá...). A k tomu všetkému tu máme ešte prdiacu korytnačku - "úžasné". Keby to bolo aspoň také zlé, že by ste sa na tom mohli smiať, ale nie je to tento prípad. Ani kvôli prednostiam halvných dvoch predstaviteliek sa to neoplatí pozrieť, ženy ostali zahalené a Pamela vyzerá už poriadne staro.(20.6.2008)

 • hous.enka
  *

  Prdící želva? Pamela, jak se rve do šatů panenky Barbie? Ano, to vše je k vidění jen a pouze v Blonďaté a blonďatější. Že v tom hraje prsatá Pamela bych ještě pochopila, ale že i Denise... Stupidní zápletka s blbýma fórama a špatnýma hereckýma výkonama. Na druhou stranu existují ještě mnohem větší filmové hnoje.(14.7.2012)

 • mysiak
  odpad!

  Jéj, ja som známa blondýnka (Pamela Anderson)...ja nie som blondýnka, ale to neva (Denise Richards)...skúsme natočiť komédiu...a bohužiaľ ju natočili...hodina a pol vtipov?...asi ťažko...ani na blondýnky sa nedá pozerať..no dík, idem to asi radšej zapiť...(3.10.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7