Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

Z0oMb3E odpad!

Sú filmy, ktoré predbehli svoju dobu a dôvod ich nízkeho raitingu je to, že ich súčasníci nepochopia. A sú filmy pri ktorých môžete byť na drogách, tesne pred otravou alkoholom či sčadení ako Bob Marley a nepochopíte prečo niekto takúto sračku natočil. Mal som česť film sledovať asi 10 minút vrátane úvodnej animácie a moje IQ sa začalo rovnať hlavným hrdinkám či herečkám (to je jedno). Film je natočený tak, aby ho pochopila aj samotná Pamela. Preto sa nečudujte, že je na takej vysokej inteligenčnej úrovni. xDD ()

mysiak odpad!

Jéj, ja som známa blondýnka (Pamela Anderson)...ja nie som blondýnka, ale to neva (Denise Richards)...skúsme natočiť komédiu...a bohužiaľ ju natočili...hodina a pol vtipov?...asi ťažko...ani na blondýnky sa nedá pozerať..no dík, idem to asi radšej zapiť... ()

Sandiego

No od úplnýho odpadu to pár vtípků dělí a Pamela je navíc pořád kus, ale přece jen těch dalších padesát vtipů mezi nějakým vydařenějším rozhodně žádnou podívanou neslibuje. ()

corona

Nebudem zo seba robiť pseudointelektuálku a filmu, na ktorom som sa celkom dobre zasmiala a pobavila, nedám odpad len preto, že to urobila väčšina užívateľov. Film celkom dobre šlape, v polovici začne strácať dych a v závere už len chrčí. No a Pamela si zo seba ako symbolu blbej blondýny celkom pekne vystrelila. ()

StrYke

Film jako komedie stojí jednoznačně za nic, ale ani jsem se příliš nenudil. Za celý film jsem si nevšiml jednoho jediného vtipu (ono jich tam bylo asi hodně, ale všechny byl buď tak trapný nebo starý, že jsem je přehlédl). ()

HappySmile odpad!

Sním či bdím? Pro jakou věkovou skupinu je tohle určeno? U tohohle se snad může pobavit jen parta na mol ožralých kluků nebo fakt nevím... Ta Pamela asi fakt nemá rozum, že se hrne do takovýchto filmů. Dost mi to připomnělo podobnou hrůzu s Paris Hilton Kráska a ošklivka. ()

Chen

Většina postav je tupá jako poleno, Pamela má dublérku na běhání a "pobíhá" tu prdící želva. Ale párkrát jsem se usmál, několik vtípků zesměšňujících blondýnky vyšlo. ()

fars odpad!

Nekoukatelna grcanice plna vylozene debilnich foru kterym se muze smat jedine tak tri lete dite. Uz po par minutach sledovani tohohle hororu jsem byl znechuceny, a jako divak jsem se citil urazen. Kdo to videl cele a neskoncil v blazinci, muze si prisit na kvadro vsechny bobriky, pocinaje pobrikem odvahy. ()

stOKYi

Kvôli denis richard som ochotný dať tomuto monštru 1 hviezdu. Ale ináč taký silný odpad nerobil ani ED WOOD JR. Toľko úplne nevtipných scénok ktoré mali byť akože vtipne vás donúti tento film vypnúť určite skôr, ako je jeho dĺžka. OTRAS a trapas. Od škaredej skrachovanej Pamely s obrími prsiami by som to čakal, ale od Richards nie. Prachy sú prachy :) Fakt nechápem ako im mohli takto medzi prsty utiecť maliny :)) UPOZORNENIE : po dopozeraní hrozí degradácia svojej osobnosti :)) ()