Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

(více)

Recenze (132)

Smok odpad!

všechny recenze uživatele

Po Baywatch, Barb Wire, a V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej prišla od Pamely ďaľšia ťažká a zákerná rana pod pás. 95 minút chytania sa za hlavu s otázkou či je toto vôbec možné. Pľuvanec do tváre komediálnemu žánru. Pozor, po dopozeraní (to však zvládne málokto) hrozí divákovi prudké zníženie IQ a zvýšenie tlaku krvi. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Mám rád Pamelu Anderson, Denise Richards už tolik nemusím. Mě to bavilo, protože tento film ukáza, jak je báječné se bavit na úkor druhých, v tomto případě blondýn, a rozhodně to není laciná sonda do hlubin "blonďaté duše". Je to totiž čistá a zábavná kravinka, kterou doporučuji všem, co si myslí, že blondýny jsou tupé. Pamela a Denise dokazují, že si umí ze sebe udělat legraci. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel… ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Vtipy o blondýnkách jsou oblíbené, tak proč o nich nenatočit film? Do hlavních rolí hodíme Pamelu Anderson a "bondgirl" Denise Richards... Jediná škoda, že tenhle kousek nedali režírovat Zdeňkovi Troškovi. On má s filmy podle vtipů bohaté zkušenosti, ale navíc ovládá filmařinu, tu prostě nejde zapomenout, takže má smysl pro tempo i správný střih či načasování vtipu. U tohohle filmu no name režisér roztáhl vtip "dvě blondýny řídí poprvé letadlo" na nějakých deset minut! Takže je to nakonec úžasně nevtipné, zdlouhavé, špatně vypointované. Celý film pak vypráví o tom, jak je to veselé, když si tyhle dvě bloncky spletou mafiáni se dvěma zabijáckými kočkami (ty jsou černovlasé) a jak se dá najít Ken pro Barbie na pláži. Radím vám - pusťte si někde jenom trailer na tento film - nejenom, že budete vědět, o čem to je, ale díky rychlému střihu a zapracování všech vtipů je tenhle trailer svižný a dokonce, ano, vtipný. Disk načíná tradiční protipirát, trailer na film Disaster Movie, jinak nečekejte ani žádné bonusy. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40! ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)
  • Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama