Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• JP84

Nic jsem nečekal a taky nic nedostal.To že v takové hovadině hraje Pamela,to se dá pochopit,ale že tam hraje i Denise Richardsová?No jo,léta jdou a když už pěkná postava jako propustka do první ligy nestačí,nezbývá než točit kraviny.Jestli má někdo rád panenky Barbie,ať si raději zajde do hračkářství.Tohle totiž stojí za starou belu.(5.5.2011)

• Pavlínka9

Jsem smířená s tím, že i takové filmy se to točí :D Jen si říkám, zdali Pamela Anderson někdy dospěje a bude schopna hrát i něco více inteligentního :D :D Denise Richards snad při přijetí této role musela být úplně blonďatá, abych použila ten správný termín hodný tohoto filmu :) Mimo ty dvě, které to sice zahrály bravurně, bych řekla, že ani výkony ostatních nebyly úplně příšerné, jen celý ten koncept není pro mě :)(2.11.2012)

• daEmoNickY

Některé vtipy se podobají, většinou jsou jednoduché, některé jsou dobré kameňáky. Vtipy tam jsou, ale spis pro mladší anebo smíšky. Poprvé mě to bavilo, podruhé taky a potřetí moc ne. Jsou lepší komedie s kočkami zabijáky a blondýnami (?) (Jay, Justice) http://www.csfd.cz/film/10220-jay-a-mlcenlivy-bob-vraci-uder/ .(17.9.2010)

• ESNYR

Na to že jsem blonďatý klučina, mi to připadalo tak debilní že se to ani nedá popsat. Po 20 minutách jsem dost přetáčel, a myslím že to ani nevadilo dějové lince, protože ta stála taky za houby. Denise Rchards, tady byla ještě celkem hezká, než se z ní stala hnusná sechlotina. Asi Charliemu brala "prášky" na bolest nebo co.(25.4.2015)

Miluju Pamelu Anderson, takže nemůžu jinak. A i když pominu Pamelu, tak bych této komedii dal minimálně 3 hvězdičky. Ano, je to ztřeštěné a jednoduché. No a co?!!!!! Každý film nemusí být umělecké martýrium pro rádoby intouše. Někdy neuškodí odložit škrobenou masku a jen se bohapustě bavit. A tady jsem se bavil takřka královsky. A o tom to je... Chce to jen trochu nadhledu a smyslu pro humor...(27.5.2012)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)