Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• Pavlínka9

Jsem smířená s tím, že i takové filmy se to točí :D Jen si říkám, zdali Pamela Anderson někdy dospěje a bude schopna hrát i něco více inteligentního :D :D Denise Richards snad při přijetí této role musela být úplně blonďatá, abych použila ten správný termín hodný tohoto filmu :) Mimo ty dvě, které to sice zahrály bravurně, bych řekla, že ani výkony ostatních nebyly úplně příšerné, jen celý ten koncept není pro mě :)(2.11.2012)

• ESNYR

Na to že jsem blonďatý klučina, mi to připadalo tak debilní že se to ani nedá popsat. Po 20 minutách jsem dost přetáčel, a myslím že to ani nevadilo dějové lince, protože ta stála taky za houby. Denise Rchards, tady byla ještě celkem hezká, než se z ní stala hnusná sechlotina. Asi Charliemu brala "prášky" na bolest nebo co.(25.4.2015)

• zolo23

Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:)(1.2.2011)

• Z0oMb3E

Sú filmy, ktoré predbehli svoju dobu a dôvod ich nízkeho raitingu je to, že ich súčasníci nepochopia. A sú filmy pri ktorých môžete byť na drogách, tesne pred otravou alkoholom či sčadení ako Bob Marley a nepochopíte prečo niekto takúto sračku natočil. Mal som česť film sledovať asi 10 minút vrátane úvodnej animácie a moje IQ sa začalo rovnať hlavným hrdinkám či herečkám (to je jedno). Film je natočený tak, aby ho pochopila aj samotná Pamela. Preto sa nečudujte, že je na takej vysokej inteligenčnej úrovni. xDD(21.6.2010)

• ladko

Sám neviem, čo som vlastne od tohto filmu čakal, ale tak mi treba. Ale pozrieť si taký odpad raz za čas nezaškodí, aspoň potom viac doceníte dobrý film...Dve hlavné hrdinky sa predháňajú v tom, ktorá má menšie IQ. Ale bohužiaľ nie je to vtipné(keď si niekto nevie zapamätať svoje meno; nevie či je 25000 menej alebo viac ako 250000 a tak podobne - mne to jednoducho vtipné nepripadá...). A k tomu všetkému tu máme ešte prdiacu korytnačku - "úžasné". Keby to bolo aspoň také zlé, že by ste sa na tom mohli smiať, ale nie je to tento prípad. Ani kvôli prednostiam halvných dvoch predstaviteliek sa to neoplatí pozrieť, ženy ostali zahalené a Pamela vyzerá už poriadne staro.(20.6.2008)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)