Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

Smok odpad!

Po Baywatch, Barb Wire, a V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej prišla od Pamely ďaľšia ťažká a zákerná rana pod pás. 95 minút chytania sa za hlavu s otázkou či je toto vôbec možné. Pľuvanec do tváre komediálnemu žánru. Pozor, po dopozeraní (to však zvládne málokto) hrozí divákovi prudké zníženie IQ a zvýšenie tlaku krvi. ()

kingik

Mám rád Pamelu Anderson, Denise Richards už tolik nemusím. Mě to bavilo, protože tento film ukáza, jak je báječné se bavit na úkor druhých, v tomto případě blondýn, a rozhodně to není laciná sonda do hlubin "blonďaté duše". Je to totiž čistá a zábavná kravinka, kterou doporučuji všem, co si myslí, že blondýny jsou tupé. Pamela a Denise dokazují, že si umí ze sebe udělat legraci. ()

Gilmour93

O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel… ()

honajz

Vtipy o blondýnkách jsou oblíbené, tak proč o nich nenatočit film? Do hlavních rolí hodíme Pamelu Anderson a "bondgirl" Denise Richards... Jediná škoda, že tenhle kousek nedali režírovat Zdeňkovi Troškovi. On má s filmy podle vtipů bohaté zkušenosti, ale navíc ovládá filmařinu, tu prostě nejde zapomenout, takže má smysl pro tempo i správný střih či načasování vtipu. U tohohle filmu no name režisér roztáhl vtip "dvě blondýny řídí poprvé letadlo" na nějakých deset minut! Takže je to nakonec úžasně nevtipné, zdlouhavé, špatně vypointované. Celý film pak vypráví o tom, jak je to veselé, když si tyhle dvě bloncky spletou mafiáni se dvěma zabijáckými kočkami (ty jsou černovlasé) a jak se dá najít Ken pro Barbie na pláži. Radím vám - pusťte si někde jenom trailer na tento film - nejenom, že budete vědět, o čem to je, ale díky rychlému střihu a zapracování všech vtipů je tenhle trailer svižný a dokonce, ano, vtipný. Disk načíná tradiční protipirát, trailer na film Disaster Movie, jinak nečekejte ani žádné bonusy. ()

Roman.Ticka

Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40! ()

• Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)
  • Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)