Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• Roman.Ticka

Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40!(1.2.2011)

• corona

Nebudem zo seba robiť pseudointelektuálku a filmu, na ktorom som sa celkom dobre zasmiala a pobavila, nedám odpad len preto, že to urobila väčšina užívateľov. Film celkom dobre šlape, v polovici začne strácať dych a v závere už len chrčí. No a Pamela si zo seba ako symbolu blbej blondýny celkom pekne vystrelila.(10.2.2011)

• fars

Nekoukatelna grcanice plna vylozene debilnich foru kterym se muze smat jedine tak tri lete dite. Uz po par minutach sledovani tohohle hororu jsem byl znechuceny, a jako divak jsem se citil urazen. Kdo to videl cele a neskoncil v blazinci, muze si prisit na kvadro vsechny bobriky, pocinaje pobrikem odvahy.(17.6.2011)

• Gilmour93

O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel…(1.2.2011)

• lokol

no...dal som sa nahovorit na pozeranie blondatej a blondatejsej...nasiel som tam jedinu vtipnu scenu ktora ale tiez bola tak preafektovana ze mi to skazilo dojem(prislo mi to ako parodia na neslusny navrh ked p-amela hadzala kockami). Kazda scena co mala byt vtipna bud bola preafektovana (parodia na tanec jima carreyho) alebo to poznam z inych filmov (mr. bean a jeho auticko na kruhovom objazde, popripade tocenie sa vo dverach hotela...) alebo humor ktory mi pride nevtipny (korytnacka)...ak tam je nieco dobre co su vacsinou nepochopene veci tych dvoch mafianov je toho moc naraz az to neni vtipne...ak jednu vec nepochopia na tri krat pride mi to az take nasilu...nechapem ako sa mozu dat dve zeny, ktorych mena ked sa povedia tak su to mena ktore sa poznaju, nahovorit na takuto pakarnu kde zo seba urobia sproste...jim carrey urobi zo seba vola ale ide to na efekt...a funguje to...jak toto moze prist niekomu vtipne...a ako mohli pamela a denise ocakavat od tohoto uspech nechapem...(13.4.2009)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)