Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• ab.dul

Tak k filmu se toho říct moc nedá... jen že nemá úroveň a je to největší blbost, kterou jsem v poslední době viděl. Nevím, jestli si režisér myslel, že se tento film chytne nebo co vlastně...Zasmál jsem se akorát na začátku, když vlezly do letadla, ale jinak spíš nuda, nuda, nuda, trapné. Víc jak jednu hvězdičku si rozhodně nezaslouží.(4.10.2008)

• zolo23

Keby sa baby vyzliekli bolo by to určite za 5, ale keďže tak neučinili nedá sa ani čo hodnotiť. Jednoducho nepríjemná ,trápna komédia s príšernými hercami. Tí herci bol tak príšerní, že aj "toho" týpka v kancelárii ktorého zabila cica-mica túto úlohu absolútne nezvládol a 2 x žmurkol ! A Pamela to vôbec nehrala...:)(1.2.2011)

• fars

Nekoukatelna grcanice plna vylozene debilnich foru kterym se muze smat jedine tak tri lete dite. Uz po par minutach sledovani tohohle hororu jsem byl znechuceny, a jako divak jsem se citil urazen. Kdo to videl cele a neskoncil v blazinci, muze si prisit na kvadro vsechny bobriky, pocinaje pobrikem odvahy.(17.6.2011)

Scenáristi sa s týmto diamantom vyhravili a vybrúsili ho až do dokonalosti. Úžasné herecké výkony, nepredvídateľný a veľmi originálny dej, skvelý soundtrack, réžia, kamera. Rozhovory mi pripomínali klasické Tarantinove filmy, dotiahnuté až do dokonalosti. Tomuto filmu nemám čo vytknúť, komédiu pozdvihol na novú úroveň. Nechápem ako im mohli uniknúť Oscary. Určite by som privítal pokračovanie.(1.2.2011)

• JP84

Nic jsem nečekal a taky nic nedostal.To že v takové hovadině hraje Pamela,to se dá pochopit,ale že tam hraje i Denise Richardsová?No jo,léta jdou a když už pěkná postava jako propustka do první ligy nestačí,nezbývá než točit kraviny.Jestli má někdo rád panenky Barbie,ať si raději zajde do hračkářství.Tohle totiž stojí za starou belu.(5.5.2011)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)