Je to příběh sicilské rodiny Lucianových. Don Roberto Luciano má tři syny - nejstaršího Miguela, mladšího Konstantina a Federica. (oficiální text distributora)

Pítrs85

Film jsem viděl už kdysi, ale dodneška si pamatuju na scénu, kdy jeden z mafiánů přiloží polštář k hlavě spícího malýho kluka a pak jej do ní střelí. Takže emoce to vyvolat vskutku umělo... Možná trošku nedoceněnej a polozapomenutej snímek z mafiánského prostředí, ale na to, že jde "pouze" o TV film, to svý nesporný kvality rozhodně má. ()

Fretakata

Prekvapivo dobre to bolo. Mrazive. Silny, ale uveritelny pribeh chlapca, ktoreho vychovava znepriatelena mafianska rodina. Fesak vyrastie na bezskrupulozneho bezcitneho grazla, ktory s chutou vyvrazdi muzskych clenov svojej pokrvnej rodiny, vratane malych deti (ale - myslim- nevedel to). Mlade vdovy sa spoja, vezmu do ruk vedenie rodinnych podnikov a pripravia pomstu. Nakoniec fesny grazel zahynie rukou svojej mamy. Mimochodom, Nastassji Kinskej uloha krasnej mladej vdovy velmi pristala, vyslovene sa mi pacila. Pridavam jej jednu hviezdicku. ()

Dale

Zrejme najslabší film z mafiánskeho prostredia, aký som videl (a videl som ich dosť) - trápne prekombinovaný a napriek tomu ľahko predvídateľný. Jediné svetlé okamihy ponúkajú v určitých momentoch celkom kvalitné herecké výkony, zvlášť Jennifer Tilly, aj keď ani James Marsden ako neľútostný zabiják s tvárou neviniatka nie je na zahodenie. ()

rockwoman

Bella mafia = na první pohled působí něžně, ale jejich srdce jsou poznamenané bolestí a touhou po pomstě. James Marsden & Nastassja Kinski = jejich postavy tu asi nejvíce upoutaly mou pozornost. Milovat či nenávidět? Těžký boj v srdci pro ní = dát a ukončit život = částečná lítost i k němu = nikdy se nedozvědět kam skutečně patřil. Poutavý příběh z mafiánského prostředí, kde hlavní role byly svěřeny především ženám, ale stejně si myslím, že tou nejzkaženější a zároveň sexy třešničkou na dortu tu byl právě James Marsden. :-) ()

Arsenal83

Presne podľa názvu. Gangsterka na nežný až bábovkový spôsob, ale stále pozerateľné, hlavne kvôli Nastassji. Dnes už film nevzbudí také emócie ako kedysi a žiadny Krstný otec to nie je, ale predsa len dobre zobrazí, ako na tej Sicílii dlhodobo vládli ozbrojení páni v oblekoch. Bol by som zvedavý, aká forma mafie tam vládne dnes. ()