poster

Něžná mafie (TV film)

 • USA

  Bella Mafia

 • Slovensko

  Nežná mafia

 • Slovensko

  Bella Mafia

Krimi / Drama

USA, 1997, 105 min

 • Lord.Jim
  ***

  Co na to říct? Zkrátka zatím nic. Ale teď vážně: ten film měl v sobě tolik potenciálu, kterej zůstal zcela nevyužit! Vynikající a neuvěřitelně krásná Vanessa Redgrave po boku s božskou Natassjou Kinski - no kurňa, co víc si přát? To mohla bejt storry, jak sviňa. No nic, ale stejně z nostalgie 3*.(24.1.2012)

 • Pítrs85
  ***

  Film jsem viděl už kdysi, ale dodneška si pamatuju na scénu, kdy jeden z mafiánů přiloží polštář k hlavě spícího malýho kluka a pak jej do ní střelí. Takže emoce to vyvolat vskutku umělo... Možná trošku nedoceněnej a polozapomenutej snímek z mafiánského prostředí, ale na to, že jde "pouze" o TV film, to svý nesporný kvality rozhodně má.(1.7.2012)

 • JITY
  ****

  Čítala som knihu, ktorá sa nedá porovnať s filmom, ale podstata tam je v ktorej zohráva veľkú úlohu sicílska mafia. Film je dosť nostalgický a napínavý, lebo až do poslednej chvíle divák čaká , čo sa bude diať a ako sa to vykryštalizuje. Bella mafia je názov , ktorý sa pre tento film jednoznačne hodí a hrdinky nežného postavenia sú pre tento film stvorené. Režisér David Greene urobil dobrú voľbu obsadenia, no a Franco Nero neodmysliteľné patrí do postáv mafie....(21.6.2018)

 • Dale
  **

  Zrejme najslabší film z mafiánskeho prostredia, aký som videl (a videl som ich dosť) - trápne prekombinovaný a napriek tomu ľahko predvídateľný. Jediné svetlé okamihy ponúkajú v určitých momentoch celkom kvalitné herecké výkony, zvlášť Jennifer Tilly, aj keď ani James Marsden ako neľútostný zabiják s tvárou neviniatka nie je na zahodenie.(20.6.2005)

 • rockwoman
  ****

  Bella mafia = na první pohled působí něžně, ale jejich srdce jsou poznamenané bolestí a touhou po pomstě. James Marsden & Nastassja Kinski = jejich postavy tu asi nejvíce upoutaly mou pozornost. Milovat či nenávidět? Těžký boj v srdci pro ní = dát a ukončit život = částečná lítost i k němu = nikdy se nedozvědět kam skutečně patřil. Poutavý příběh z mafiánského prostředí, kde hlavní role byly svěřeny především ženám, ale stejně si myslím, že tou nejzkaženější a zároveň sexy třešničkou na dortu tu byl právě James Marsden. :-)(26.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace