poster

Všechno jde do háje

 • český

  Zbláznit se z peněz

 • Kanada

  Everything's Gone Green

Komedie

Kanada, 2006, 95 min

Režie:

Paul Fox

Kamera:

David Frazee

Scénografie:

Peter Andringa

Kostýmy:

Sheila White
(další profese)
 • MartinNDL
  ***

  Když sem dal tři hvězdy, tak zkusim najít tři pozitiva, který to obhájí. Takže první. Je to kanadský a je to komedie a to zavání obecně průserem a neřikám, že sem se nějak řechtal, ale tvůrci to prostě výrazně neposrali, já to dokoukal bez větších obtíží a něco (málo, ale něco) bylo i originální. Druhý i třetí se týká herců, ale každý trochu jinak. OK, upřímně, mám celkem oblíbenýho Paula Costanza (jednak za Road Trip, druhak za Joeyho), tady snad prvně nehraje vyhublího studenta a dospělá role mu i docela sedí. Dokoce tak, že mu jí de i věřit. A poslední poznámka se týká tý asijský kočky. Steph Song se jmenuje. Ta je prostě nádherná. Jo, je to povrchní, pokleslý a ubohý, ale ke štěstí mi stačí, když je holčina kočka.(24.6.2008)

 • Jenda
  ***

  Typický kanadský film z produkce HBO, který nepatří mezi tu top špičku, které HBO dokáže vyprodukovat, a na který si pravděpodobně nevzpomenu už za půl roku, až budu kontrolovat co jsem hodnotil.(23.6.2008)

 • Yetikuty
  **

  Komediální podprůměr:-(Je to bohužel jedna nekontrolovatelná vlna NUDY za druhou...Marně jsem hledal aspon malinké vtipné místo(a to jsem si dal smoke:-)),ale nedočkal jsem se. hodnocení:1 a 1/2* za to,že jsem vydržel do konce. Nicméně scéna s velrybou byla naprosto skwělá a sledoval jsem ji se zatajeným dechem a chtěl tam být mezi nimi(31.7.2008)

 • Tommassi3
  ***

  "To stačí !! Jsi přijat, Ryane !! Příznivá feng-šuej !!" - "To snad maj jen budovy, ne ??" - "Už ses někdy setkal s někým, kdo ví co je feng-šuej ??" ;)(30.3.2015)

 • 4daPeace
  ***

  Verdikt: Slabsi filmovy prumer, kdyz vezmu v uvahu, ze je to zde uvedeno jako komedie a ani jednou jsem se nezasmal, tak by bylo hodnoceni o jeden stupinek nizsi, ale protoze jsem se nesmal, jako komedii jsem to ani nebral. Udelejte to same. Tecka.(15.6.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace