Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Driftwood je výchovný tábor pro teenagery, kterému velí krutý kapitán Doug Kennedy(Diamond Dallas Page) a jeho mladý agresivní stoupenec Yates (Talan Torreiro). Jednoho dne se sem dostává i šestnáctiletý David Forrester (Ricky Ullman), který se viní ze smrti svého o rok staršího bratra. Vzápětí se David dozvídá o místní legendě o duchu Jonathanovi (Connor Ross), který byl v zařízení zavražděn před lety. Dodnes nikdo neví, kdo ho zabil a vrah je stále na svobodě. (Chatterer)

(více)

Recenze (2)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ohromná nuda se strašlivě předvídatelným dějem. Přesný průběh konce vás napadne po deseti minutách sledování. Tak srandovně světle červenou krev, která se tu na několika místech objevuje, jsem už dlouho v žádném filmu neviděl. Nenapadá mě jediný důvod, proč tento počin někomu doporučit. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Podpriemerný horor. Celú dobu je jasné, kto je vrahom, takže len sledujeme osudy jedného teenagera v ústave. Popri tom sa nám z času na čas objaví duch, ktorý nevyzerá nijako extra strašidelne a samozrejme dovedie nášho hlavného hrdinu k pravde. Dá sa na to pozerať, ale nič ma tu nezaujalo, do zajtra zabudnem. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama