Slepá hrůza (TV film)

Sylvain Gingras

Kostýmy:

Denis Sperdouklis
  • tron

Ste zvedaví, čo sa im z tak zamotaného scenára napokon vyšmodrchá. No čo. Tuctový televízny triler o žene v ohrození.(19.12.2004)

Tak průhledné, jak už dlouho žádný film nebyl...Podezřelý je jasný už od začátku. Nicméně do televize na nedělní odpoledne zcela v pořádku.(19.9.2009)

• Martin741

Nastasja Kinski v ohrozeni - presne o tom je tento film. A je to cista hroza za 5 %(7.5.2013)

• LilDevil

tri krat som na to pozrela a tri krat som tam videla mikrofon.. to niekto vypustil v roku 2001??(19.3.2009)

• jatamansi

Rozbitá láhev vína, venku leje. Muž se nevrací, na zemi další rozbité víno. Slibný začátek, ale opravdu jen začátek. Kinski zdaleka nemá na svého otce, mého oblíbeného úchyla. Je na ni pěkný pohled, ale to je asi tak všechno, vlastně v tomto filmu ani to ne. Návrhářka kostýmů se na ní dost vyřádila. Její oblečení rozhodně nebylo šik, kostýmy beztvaré, barvy děsně kombinované. Fádní, a boty také nic moc. Hezčí měla kancelář, stromkový ibišek skvostný. Ibišky miluju a čím větší, tím lepší. Na Ibize či v Egyptě celé stěny, stromy, květ na květ, mimochodem. „Myslím to upřímně.“ I když to říká finanční specialista a posléze manžel, stále slyším v dálce podvědomě Staníčka Grosse J)). Kinski není nic moc herečka a její noční můra zdaleka nebyla přesvědčivá. Stejně jako nebyla nápaditá scéna v páře. O to nápaditější byl dezén jejich povlečení. V té chvíli už mám své podezření, jak to dopadne. No a pak vše vrcholí ke konci, který jsem předpokládala, neb počet hrajících postav byl omezený a kde vzít nevysvětlenou tajemnou ženu? Zápletka – peníze, jak jinak. Klidně si to nechte ujít.(30.7.2008)