Komentáře uživatelů k TV pořadu (42)

Vynikající trendovo-lifestylovo-hudebně-artový pořad pro mladší publikum, který na současných televizních obrazovkách citelně chybí. Nostalgicky vzpomínám...(5.11.2007)

Před Paskvilem byla ještě 60ka, to už je opravdu pro nadšence alternativních pořadů, které se věnovaly nejen hudbě. Paskvil směle pokračuje v tradici s dokonalejším prostředím a obrovským hudebním rozsahem. Většina dnešních teenagerů o takovýhle pořad nestojí a ani si ho nezaslouží.(23.4.2012)

• stilgar1

Tenhle pseudohudební pořad se pohybuje na hranicích trapnosti, a to nejen děsným moderováním, ale také formou, jakou podává informace ze světa hudby. Bleee(2.2.2009)

5 hvězdiček je speciálně za díl o socialistickém popu 80. let, který mně bavil od začátku do konce a mezi mými přáteli je dodnes vnímán jako kultovní.(14.4.2007)

I přes drobný výpadek kvality někdy zhruba před 2-3 lety, který se nesl hlavně ve znamení ubohých hiphopých a laciných kytarovkových klipů stále zůstává tím nejlepším "kulturním magazínem nejen pro mladé", který v TV běžel. Upozorňoval na progresivní věci v mnoha oborech - design, grafika, životní styl, umění obecně a byl tak studnicí zajímavých informací (pro filmové fanoušky nepostradatelná rubrika kino.avi od Michailidise). Byť neměl úplně nadhled a přeci jen se soustředil na jasně definovanou cílovou skupinu, vůbec mi to nevadilo, naopak. Jeho kvalitu jsem úplně docenil, jak to tak bývá, až když přestal a přišli různí souputníci a následovníci, kteří Paskvilu nesahali ani po kolena.(19.9.2006)

Technická poznámka: 2 epizódy tohto magazínu vyšli ako DVD prílohy - KLIPY + VÝBER Z REPORTÁŽÍ (X MAG), 80´s special (HYPE). (20.9.2006)(20.9.2006)

Nechápejte mě špatně, rozhodně nikomu neberu jeho Ordinace štěstí a Pojišťovny v růžové ohradě..., jen si myslím, že v časech, kdy se zapnutí televizní obrazovky rovná čím dál častěji dobrovolné lobotomii, bylo a je podobné alternativy v našich končinách potřeba jako soli. Kdo jiný by pak měl vyslyšet skromné volání hrstky šílenců po "něčem jiném", když ne draze přeplácená televize veřejné služby?! Nestalo se, a tato milá a vstřícná instituce pro jistotu zrušila raději i Kinobox, Poprask, Filmopolis, atd... a vzala mi tak prakticky téměř všechny důvody, pro které mělo smysl lpět na vlastnictví barevné hrací skříňky a pokorně odvádět měsíc co měsíc do bezedné kasičky korunky za reklamní bloky a teleshoppingy s Horstem Fuchsem. Bravo ČT!(5.8.2011)

Pořad sám za ****, ale 80's special si zaslouží vše katapultovat na maxuimum. Kdo neviděl (a neslyšel), jako by nebyl.(20.9.2008)

Nezávislý téměř "undergroundový" pořad, který nemá v Česku obdoby a bohužel ani žádného nástupce.(3.1.2015)

Artová kultovka s Kačou, Deanem, Sašou etc. etc. S různými změnami moderátorskými i sociokulturním zaměřením úroven kolísala, ale už pro ten pocit - palec nahoru!(6.12.2011)

Máme dobrý pořad o hudbě co takhle ho zrušit? No nic, nezbývá než sledovat věčně zhuleného Anděla.(20.7.2007)

Konečně něco co se nezabyvalo mainstreamem.(24.1.2009)

Legenda, kterou už těžko někdo překoná. A to platí i o Kače.(10.4.2009)

Dříve jsem viděl pár dílů. Rozhovory s CZ Rapery byly skvělé.(31.8.2010)

Po Paskvilu se mi opravdu stýská. Po té protivné moderátorce s falešným úsměvem, ujetém moderátorovi s příšerným pseudonymem americko-východoněmecké prorežimní hvězdy a nafrněných komentářích Saši, který snídal chytrou kaši. Paskvil byl kvalitní pořad, který popularizoval nejen alternativní kultůru neotřelým způsobem a to s velmi zajímavým zpracováním. Každý díl jsem opravdu hltal. To s čím ho pak nahradil Pavel Anděl bylo a je k zeblití. A i kdybych Paskvilu ve své době ledasco vytknul a jeho kvalita opravdu kolísala, vše jsem mu už dávno odpustil a podobný pořad mi opravdu chybí. R.I.P. a smrt myslivcům.(28.1.2011)

Nevynechala jsem ani jeden díl. Velmi mi tento pořad chybí...(1.9.2011)

Když v hotelu Bílá růže poprvé jsem spal, kohoutky jsem otočil, a ruce pod ně dal - pravá ... opařila se! Hmm, levá.... mi nastydla....(16.4.2019)

V tuhle chvili (10.2006) opet mrtvy. Doufam ze sem nekdo casem dopise ze zase ozil. Te hudby, filmu a klipovych reziseru co jsem diky nemu sveho casu v devadesatych letech objevil! Dean Reed for ever!(18.10.2006)

Zatím asi nejlepší hudební magazín o hudbě, který jsem kdy na ČT, vlastně v televizi obecně, viděl. Mazaná znělka, výběr nových klipů, reportáže, předěly atd. apod. A jako třešnička na dortíčku krásná a roztomilá Katka Kozáková!(1.1.2009)

To nejlepší, co před půlnocí seženete:)(5.4.2007)

<< předchozí 1 2 3