Komentáře uživatelů k TV pořadu (42)

 • Radek99
  *****

  Vynikající trendovo-lifestylovo-hudebně-artový pořad pro mladší publikum, který na současných televizních obrazovkách citelně chybí. Nostalgicky vzpomínám...(5.11.2007)

 • mchnk
  *****

  Před Paskvilem byla ještě 60ka, to už je opravdu pro nadšence alternativních pořadů, které se věnovaly nejen hudbě. Paskvil směle pokračuje v tradici s dokonalejším prostředím a obrovským hudebním rozsahem. Většina dnešních teenagerů o takovýhle pořad nestojí a ani si ho nezaslouží.(23.4.2012)

 • stilgar1
  *

  Tenhle pseudohudební pořad se pohybuje na hranicích trapnosti, a to nejen děsným moderováním, ale také formou, jakou podává informace ze světa hudby. Bleee(2.2.2009)

 • Ivoshek
  *****

  5 hvězdiček je speciálně za díl o socialistickém popu 80. let, který mně bavil od začátku do konce a mezi mými přáteli je dodnes vnímán jako kultovní.(14.4.2007)

 • J.Connor
  *****

  I přes drobný výpadek kvality někdy zhruba před 2-3 lety, který se nesl hlavně ve znamení ubohých hiphopých a laciných kytarovkových klipů stále zůstává tím nejlepším "kulturním magazínem nejen pro mladé", který v TV běžel. Upozorňoval na progresivní věci v mnoha oborech - design, grafika, životní styl, umění obecně a byl tak studnicí zajímavých informací (pro filmové fanoušky nepostradatelná rubrika kino.avi od Michailidise). Byť neměl úplně nadhled a přeci jen se soustředil na jasně definovanou cílovou skupinu, vůbec mi to nevadilo, naopak. Jeho kvalitu jsem úplně docenil, jak to tak bývá, až když přestal a přišli různí souputníci a následovníci, kteří Paskvilu nesahali ani po kolena.(19.9.2006)

 • anderson
  ****

  Technická poznámka: 2 epizódy tohto magazínu vyšli ako DVD prílohy - KLIPY + VÝBER Z REPORTÁŽÍ (X MAG), 80´s special (HYPE). (20.9.2006)(20.9.2006)

 • Shaqualyck
  *****

  Nechápejte mě špatně, rozhodně nikomu neberu jeho Ordinace štěstí a Pojišťovny v růžové ohradě..., jen si myslím, že v časech, kdy se zapnutí televizní obrazovky rovná čím dál častěji dobrovolné lobotomii, bylo a je podobné alternativy v našich končinách potřeba jako soli. Kdo jiný by pak měl vyslyšet skromné volání hrstky šílenců po "něčem jiném", když ne draze přeplácená televize veřejné služby?! Nestalo se, a tato milá a vstřícná instituce pro jistotu zrušila raději i Kinobox, Poprask, Filmopolis, atd... a vzala mi tak prakticky téměř všechny důvody, pro které mělo smysl lpět na vlastnictví barevné hrací skříňky a pokorně odvádět měsíc co měsíc do bezedné kasičky korunky za reklamní bloky a teleshoppingy s Horstem Fuchsem. Bravo ČT!(5.8.2011)

 • Lukrecie
  *****

  Nezávislý téměř "undergroundový" pořad, který nemá v Česku obdoby a bohužel ani žádného nástupce.(3.1.2015)

 • Francik
  *****

  Pořad sám za ****, ale 80's special si zaslouží vše katapultovat na maxuimum. Kdo neviděl (a neslyšel), jako by nebyl.(20.9.2008)

 • Chrysopras
  ****

  Artová kultovka s Kačou, Deanem, Sašou etc. etc. S různými změnami moderátorskými i sociokulturním zaměřením úroven kolísala, ale už pro ten pocit - palec nahoru!(6.12.2011)

 • Abes
  ****

  Máme dobrý pořad o hudbě co takhle ho zrušit? No nic, nezbývá než sledovat věčně zhuleného Anděla.(20.7.2007)

 • TomikZlesa
  ****

  Konečně něco co se nezabyvalo mainstreamem.(24.1.2009)

 • Splasher
  *****

  Legenda, kterou už těžko někdo překoná. A to platí i o Kače.(10.4.2009)

 • Angelopul
  ****

  Po Paskvilu se mi opravdu stýská. Po té protivné moderátorce s falešným úsměvem, ujetém moderátorovi s příšerným pseudonymem americko-východoněmecké prorežimní hvězdy a nafrněných komentářích Saši, který snídal chytrou kaši. Paskvil byl kvalitní pořad, který popularizoval nejen alternativní kultůru neotřelým způsobem a to s velmi zajímavým zpracováním. Každý díl jsem opravdu hltal. To s čím ho pak nahradil Pavel Anděl bylo a je k zeblití. A i kdybych Paskvilu ve své době ledasco vytknul a jeho kvalita opravdu kolísala, vše jsem mu už dávno odpustil a podobný pořad mi opravdu chybí. R.I.P. a smrt myslivcům.(28.1.2011)

 • spygirl
  ****

  Nevynechala jsem ani jeden díl. Velmi mi tento pořad chybí...(1.9.2011)

 • darek kartac
  ***

  Dříve jsem viděl pár dílů. Rozhovory s CZ Rapery byly skvělé.(31.8.2010)

 • bubun
  *****

  Když v hotelu Bílá růže poprvé jsem spal, kohoutky jsem otočil, a ruce pod ně dal - pravá ... opařila se! Hmm, levá.... mi nastydla....(16.4.2019)

 • ghatos
  *****

  Hodnotím pouze Paskvil - 80's special. Ten je geniální. Fantastické archivní záběry a vtipné komentáře ostřejší než žiletky :) . Brilantní analýza...bomba! 98%.(15.8.2011)

 • ybuko
  *****

  V tuhle chvili (10.2006) opet mrtvy. Doufam ze sem nekdo casem dopise ze zase ozil. Te hudby, filmu a klipovych reziseru co jsem diky nemu sveho casu v devadesatych letech objevil! Dean Reed for ever!(18.10.2006)

 • blixadovan
  *****

  Zatím asi nejlepší hudební magazín o hudbě, který jsem kdy na ČT, vlastně v televizi obecně, viděl. Mazaná znělka, výběr nových klipů, reportáže, předěly atd. apod. A jako třešnička na dortíčku krásná a roztomilá Katka Kozáková!(1.1.2009)

<< předchozí 1 2 3